Най-добрата пътека за бягане през 2026 г.: Топ модели с високи оценки за домашна употреба

Двойка маратонки, поставени върху лента за бягане – илюстрация за статията „Най-добрият уред за бягане през 2026 г.: най-високо оценените модели за домашна употреба“

Редакционна независимост. Тази страница може да съдържа партньорски връзки и ясно обозначени платени позиции — вижте нашата рекламна декларация. Платените позиции никога не променят реда на класацията по-долу. Като Amazon Associate печелим от квалифицирани покупки. Цените са ориентировъчни ($) и се променят често; връзките към търговците водят към amazon.com (САЩ).

Оценихме шест водещи домашни бягащи пътеки въз основа на мощността на двигателя, диапазона на наклон, размерите на платформата и съвместимостта с екосистемата, за да определим най-добрата бягаща пътека за бягане през 2026 г. Това класиране е предназначено за сериозни домашни бегачи, които приоритизират издръжливостта, специфични тренировъчни функции като наклон надолу или високоинтензивни интервали, и съотношението цена-качество.

Как класирахме тези

Мощност на мотора (CHP)Диапазон на наклон нагоре/надолуРазмер на платформата и максимално теглоЕкосистема и изисквания за абонаментЦена и гаранция

Пълна методология за класиране →

Визия в общи линии

#ПродуктРезултатЦенаНай-подходящо за
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Бегачи, които търсят универсална машина с тренировка на спускане и висока остатъчна стойност
2 Sole F80 9.1 — Бегачи, които приоритизират дълготрайността и издръжливостта пред ефектните дигитални функции
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Под $1,000 Бегачи с ограничен бюджет, които искат сериозна производителност за интервали без премиум цена
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Домашни бегачи, които искат солидна платформа, без да са обвързани с фитнес екосистема
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Премиум потребители, нуждаещи се от бързи интервали (14 mph) и тренировки с наклон надолу
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Потребители, силно интегрирани в екосистемата на Peloton, които приоритизират водените класове
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Предимства
  • Мотор с мощност 3.5 CHP поема натоварванията при продължително бягане
  • Възможност за наклон надолу до -3% за спускане
  • 16-инчов сензорен екран с автоматично регулиращи се тренировки iFit
  • Силна стойност при препродажба и репутация за издръжливост
Недостатъци
  • Голямото занимаемо пространство изисква значителна подова площ
  • Настойчиво предлагане на iFit абонамент, въпреки че е опционален

Най-подходящ за: Бегачи, които искат универсална машина с тренировки с наклон надолу и силна стойност при препродажба

Ваш продукт ли е? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класация

2
S

Sole F80

9.1
Предимства
  • 3.5 CHP мотор, съпоставим с премиум конкурентите
  • Сгъваем дизайн, който спестява място, когато не се използва
  • Изключителна издръжливост с отлична амортизация
  • Просторна платформа за комфортна стъпка
Недостатъци
  • Липсва функцията за спускане, налична при NordicTrack 1750
  • Без интегрирана екосистема със сензорен екран като iFit или Peloton

Най-подходящ за: Бегачи, които приоритизират дълготрайността и издръжливостта пред ефектните дигитални функции

Ваш продукт ли е? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класация

3
H

Horizon 7.0 AT

Под $1,000 8.8
Предимства
  • Мотор с мощност 3.0 CHP поддържа интервални тренировки
  • Диапазон на наклон 15% за симулация на хълмове
  • Повърхност за бягане 60” x 20”
  • Бърз отговор на лентата за темпови тренировки
Недостатъци
  • По-слаб 3.0 CHP мотор в сравнение с конкурентите с 3.5 CHP
  • Липса на настройка за наклон надолу за тренировки при спускане

Най-подходящ за: Бегачи с ограничен бюджет, които искат сериозни представителни за интервални тренировки без премиум цена

Ваш продукт ли е? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класация

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Предимства
  • Размер на лентата 22” x 60” за по-широка стъпка
  • Физически контроли QuickDial за лесна промяна на скоростта
  • Доживотна гаранция за рамката и мотора
  • Поддръжка на Bluetooth FTMS за интеграция с приложението на Peloton
Недостатъци
  • Много тежка (~330 lbs), което затруднява доставката на горните етажи
  • Без вграден екран за забавления
  • Несъвместима с GFCI контакти при текущите спецификации

Най-подходящ за: Домашни бегачи, които искат солидна платформа, без да са обвързани с фитнес екосистема

Това е вашият продукт? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класиране

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Предимства
  • 4.25 CHP мотор за високоинтензивни интервали
  • Максимална скорост от 14 mph, която надвишава повечето конкуренти
  • 24-инчов завъртащ се сензорен екран
  • Капацитет на теглото 400 lbs
Недостатъци
  • По-висока цена в сравнение с 1750 за подобни основни функции
  • Диапазонът на наклон стига до 12% срещу 15% при моделите Horizon

Най-подходящ за: Премиум потребители, които имат нужда от бързи интервали (14 mph) и тренировка на спускане

Ваш продукт ли е? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класация

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Предимства
  • 21.5-инчов сензорен екран за имерсивни класове
  • Максимална скорост 12.5 mph
  • Диапазон на наклон 12.5%
Недостатъци
  • Най-висока цена от $3,295
  • По-нисък капацитет на теглото от 300 lbs в сравнение с Horizon 7.8 AT (375 lbs)
  • По-малка лента 20” x 59” в сравнение с Horizon 7.8 AT (22” x 60”)

Най-подходяща за: Потребители, дълбоко интегрирани в екосистемата на Peloton, които приоритизират водените класове

Ваш продукт ли е? Получете потвърдена регистрация · безплатна значка за класация

Как да изберете

1
Мощност на мотора за интервали

Изберете мотор с мощност 3.5 CHP или по-висока (NordicTrack 1750, Sole F80) за продължително бягане с висока скорост; 3.0 CHP (Horizon 7.0 AT) е достатъчен за бягане с умерено темпо.

2
Нужди от тренировки с наклон надолу

Ако ви трябват тренировки с наклон надолу за симулация на спускане, изберете NordicTrack Commercial 1750 или 2450, които предлагат наклон -3%; моделите на Horizon и Peloton достигат максимум 0%.

3
Пространство и максимално тегло

За по-тежки бегачи или по-широка стъпка, Horizon 7.8 AT предлага капацитет 375 lbs и ширина на лентата 22”, докато Peloton Tread ограничава капацитета до 300 lbs.

4
Екосистема от абонаменти

Horizon 7.8 AT поддържа Bluetooth FTMS за приложенията на Peloton без задължителен абонамент, за разлика от екосистемата iFit на NordicTrack, която налага платени членства.

Нашата присъда

NordicTrack Commercial 1750 е най-добрият тредмил за бягане през 2026 г. благодарение на балансираните 3.5 CHP, възможността за наклон надолу до -3% и силната стойност при препродажба. За бегачи с ограничен бюджет, Horizon 7.0 AT под $1,000 предлага най-доброто съотношение между производителност и цена.

Сменяте по-стар модел? Можете да го продадете безплатно в Bazeta, нашия пазар за обяви.

Често задавани въпроси

Коя пътека има най-висока максимална скорост?

NordicTrack Commercial 2450 достига 14 mph, докато NordicTrack 1750, Horizon 7.0 AT и Horizon 7.8 AT достигат максимум 12 mph.

Нужен ли е абонамент за NordicTrack 1750?

Не, NordicTrack Commercial 1750 работи напълно без абонамент за iFit, въпреки че водените автоматично регулиращи се тренировки изискват платената услуга.

Кой пътека е най-подходящ за тежки бегачи?

NordicTrack Commercial 2450 е с най-високо максимално тегло от 400 lbs, следван от Horizon 7.8 AT с 375 lbs.

Мога ли да използвам класовете на Peloton на бягащи пътеки, които не са на Peloton?

Да, Horizon 7.8 AT поддържа Bluetooth FTMS за интеграция с приложението на Peloton, което ви позволява да използвате техните класове, без да купувате Peloton Tread.

Източници

  1. Най-добрите тредмили за бегачи 2026
  2. Най-добрите тредмили за бягане
  3. Най-добрите домашни пътеки за бягане 2026
  4. Най-добра бягаща пътека за бягане
  5. Най-добрият тредмил за бегачи
  6. Най-добрият тредмил за бягане

Потребителски отзиви

Зареждане на отзиви…
Напишете отзив