Nejlepší stacionární kolo pro domov v roce 2026

Elegantní stacionární kolo s černým lesklým displejem – ilustrace pro Nejlepší kolo na domácí cvičení v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Vyhodnotili jsme šest nejlépe hodnocených stationary bikes na základě přesnosti odporu, hladiny hluku, nosnosti a integrace připojení, abychom určili nejlepší stationary bike pro domácnost v roce 2026. Toto hodnocení cílí na kupující, kteří upřednostňují konkrétní technické specifikace, jako je hmotnost setrvačníku, hodnota hluku v decibelech a kompatibilita aplikací, před obecnými marketingovými tvrzeními.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Přesnost odporu (počet úrovní)Hladina hluku (hodnota v decibelech)Nosnost (lbs)Hmotnost setrvačníku (lbs)Kompatibilita připojení (Aplikace/Protokoly)Čas nastavení a prostorové nároky

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 Schwinn IC4 / BowFlex C6 9.4 $796 Pro uživatele hledající všestranný magnetický odpor a širokou konektivitu aplikací bez nutnosti platit za integrovanou obrazovku.
2 Peloton Cross Training Bike+ 9.1 $2,695 Pro uživatele hledající pohlcující, komplexní studiový zážitek s velkou integrovanou obrazovkou a strukturovanou knihovnou cvičení.
3 JOROTO Exercise Bike (X2PRO) 8.8 — Vážní cyklisté potřebující vysokou setrvačnost těžkého setrvačníku a vysokou nosnost pro intenzivní intervalový trénink.
4 pooboo Magnetic Exercise Bike 8.5 — Pro nájemníky bytů upřednostňující extrémní tichost a vysokou nosnost před pokročilými funkcemi displeje.
5 MERACH Exercise Bike 8.2 — Pro uživatele potřebující tichý trenažér s konkrétní kompatibilitou Zwift a nízkou zátěží pro sedací polohu.
6 YOSUDA Exercise Bike 7.9 Pod $200 Pro kupující šetřící rozpočet, kteří hledají solidní vstupní úroveň bez vysokých finančních bariér.
1
S

Schwinn IC4 / BowFlex C6

$796 9.4
Výhody
  • Nabízí 100 jemně nastavitelných úrovní magnetického odporu pro přesné ladění
  • Kompatibilní s aplikacemi Peloton, Zwift, Strava a Apple Fitness+ prostřednictvím Bluetooth a ANT+
  • Podporuje uživatele do 330 lbs s bezhlučným řemenovým pohonem
Nevýhody
  • Pro plný zážitek z aplikace vyžaduje externí tablet nebo telefon, protože nemá vestavěnou dotykovou obrazovku.
  • Problémy s pohodlím sedadla jsou často hlášeny během prvních několika týdnů používání

Vhodné pro: Uživatele hledající všestranný magnetický odpor a širokou konektivitu aplikací bez nutnosti platit za integrovanou obrazovku.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

2
P

Peloton Cross Training Bike+

$2,695 9.1
Výhody
  • Disponuje 21,5palcovým otočným HD dotykovým displejem pro pohlcující živé i on-demand lekce
  • Kompaktní rozměry 4x2 stopy navzdory velké obrazovce
  • Obsahuje 100 úrovní magnetického odporu a podporuje trénink mimo kolo díky otočné obrazovce
Nevýhody
  • Vyžaduje povinné měsíční předplatné Peloton All-Access za $49.99.
  • Vysoká hmotnost zařízení 178 lbs ztěžuje jeho přemisťování.
  • Nižší nosnost 297 lbs ve srovnání s konkurencí

Vhodné pro: Uživatele hledající pohlcující, komplexní studiový zážitek s velkou integrovanou obrazovkou a strukturovanou knihovnou cvičení.

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

3
J

JOROTO Exercise Bike (X2PRO)

8.8
Výhody
  • Těžký setrvačník o hmotnosti 40 lb poskytuje lepší hybnost pro vážný trénink
  • Vysoká nosnost podporuje uživatele do 350 lbs
  • Nabízí 100 úrovní magnetického odporu pro jemné řízení intenzity
Nevýhody
  • Konkrétní hladiny hluku a metriky displeje nejsou v dostupných specifikacích explicitně kvantifikovány
  • Připojení je omezeno především na kompatibilitu s Zwift bez podrobností o širším ekosystému aplikací.

Nejvhodnější pro: Náročné cyklisty, kteří potřebují setrvačnost těžkého setrvačníku a vysokou nosnost pro intenzivní intervalový trénink.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

4
P

pooboo Magnetic Exercise Bike

8.5
Výhody
  • Pracuje na extrémně nízké hlučnosti pod 15 dB
  • Podporuje hmotnost až 350 lbs s plynulou magnetickou regulací odporu v rozmezí 0–100 %
  • Kompatibilní s LNOW, Kinomap a Zwift prostřednictvím integrace aplikací
Nevýhody
  • Základní LCD monitor postrádá pokročilé výkonnostní metriky
  • Komfort sedla často vyžaduje dodatečnou vylepšení pro delší tréninky

Vhodné pro: Obyvatele bytů, kteří upřednostňují extrémní tichost a vysokou nosnost před pokročilými funkcemi displeje.

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

5
M

MERACH Exercise Bike

8.2
Výhody
  • Pracuje pod 25dB, vhodné pro sdílené obytné prostory
  • Obsahuje 180denní bezplatnou zkušební verzi aplikace pro kompatibilitu s Zwift.
  • Recumbentní modely mají síťovaná opěradla a unesou až 330 lbs
Nevýhody
  • Recumbent modely jsou omezeny pouze na 8 úrovní odporu
  • Kapacita standardního modelu je omezena na 300 lbs, což je méně než u konkurenčních stojanových modelů

Vhodné pro: Uživatele potřebující tiché kolo s konkrétní kompatibilitou Zwift a možnostmi nízkého nárazového recumbent sedadla.

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

6
Y

YOSUDA Exercise Bike

Pod $200 7.9
Výhody
  • Cenová hladina od 200 USD odstraňuje vysoké finanční bariéry
  • Unese až 300 lbs díky řemenovému pohonu
  • Model PRO nabízí 100 úrovní magnetického odporu
Nevýhody
  • Lehčí setrvačník o hmotnosti 25 lb poskytuje menší hybnost ve srovnání s prémiovými modely 35-50 lb
  • Podrobnosti o odporu standardního modelu se liší a mohou být méně přesné než u verze PRO.

Vhodné pro: Kupující šetřící rozpočet, kteří hledají solidní vstupní úroveň bez vysokých finančních bariér.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Požadavky na hladinu hluku

Pokud bydlíte v bytě, zvolte trenažér pooboo díky provozu pod 15dB nebo trenažér MERACH díky hodnocení pod 25dB, abyste minimalizovali hluk.

2
Omezení nosnosti

Vyberte JOROTO X2PRO nebo kolo pooboo, pokud potřebujete nosnost až 350 lbs, zatímco Peloton Bike+ má limit 297 lbs.

3
Hybnost setrvačníku

Pro vážný trénink zvolte JOROTO X2PRO s 40 lb setrvačníkem místo lehčího 25 lb setrvačníku u YOSUDA, aby byl pohyb plynulejší.

4
Náklady na předplatné

Zohledněte povinný měsíční předplatné ve výši $49.99 u kola Peloton Bike+, zatímco Schwinn IC4 funguje s různými aplikacemi bez nutnosti vázat se na jeden ekosystém.

Náš verdikt

Schwinn IC4 nabízí nejlepší poměr mezi magnetickou přesností úrovně 100 a širokou kompatibilitou s aplikacemi za $796, zatímco Peloton Bike+ zůstává prémiovou volbou pro ty, kteří jsou ochotni zaplatit $2,695 plus měsíční poplatky za integrovanou obrazovku.

Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem inzerčním tržišti.

Často kladené otázky

Které kolo má nejvyšší nosnost?

JOROTO X2PRO a pooboo Magnetic Exercise Bike oba podporují nosnost až 350 lbs, což překračuje limit 297 lbs u Peloton Bike+.

Je předplatné Peloton povinné?

Ano, Peloton Cross Training Bike+ vyžaduje předplatné All-Access za 49,99 USD měsíčně pro přístup ke knihovně živých a on-demand lekcí.

Který trenažér je nejtišší pro byty?

Kola pooboo Magnetic Exercise Bike pracují s hlučností nižší než 15 dB, což je tišší než kolo MERACH, které pracuje pod 25 dB.

Mají levné trenažéry dostatek úrovní odporu?

Model YOSUDA PRO nabízí 100 úrovní magnetického odporu, což odpovídá prémiovým modelům, přesto jeho lehčí setrvačník o hmotnosti 25 lb může ovlivnit setrvačnost.

Zdroje

  1. Nejlepší trenažéry pro domácí použití
  2. Nejlepší cvičební kola
  3. Nejlepší stationary bikes pro domácnost 2026
  4. Nejlepší trenažéry
  5. Nejlepší rotoped
  6. Nejlepší rotopedy

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi