Nejlepší masážní pistole v roce 2026: Nejlepší výběry pro regeneraci a přenositelnost
Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).
Toto hodnocení hodnotí šest masážních pistolí na základě amplitudy, síly stlačení, výdrže baterie, hladiny hluku a poměru ceny k výkonu. Je určeno pro sportovce hledající hloubkovou regeneraci tkání, cestující upřednostňující přenositelnost a uživatele šetřící rozpočet, kteří potřebují prodlouženou výdrž baterie.
Jak jsme tyto produkty hodnotili
Přehled
| # | Produkt | Skóre | Cena | Nejvhodnější pro |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Theragun Pro (5th Gen) | 9.4 | $530 | Vážní sportovci vyžadující maximální výkon a pokročilé programovatelné funkce |
| 2 | Theragun Prime | 9.1 | $330 | Uživatelé hledající vážné regenerační schopnosti bez ceny vlajkové lodi |
| 3 | Theragun Elite | 8.9 | $389 | Uživatelé potřebující hlubokou perkusní sílu a ergonomické ovládání pro tvrdohlavé uzly |
| 4 | Ekrin Athletics B37S | 8.7 | $188 | Dlouhé regenerační sessions vyžadující prodlouženou výdrž baterie a tišší provoz |
| 5 | Theragun Mini (3rd Gen) | 8.4 | $220 | Cestující a kancelářští pracovníci upřednostňující přenosnost a kompaktní uložení |
| 6 | Hyperice Hypervolt 2 Pro | 8.2 | — | Uživatelé preferující klasický design s spolehlivým a tichým výkonem |
Theragun Pro (5th Gen)
$530 9.4- Pracuje o 20 % tiše než předchozí generace
- Nabízí přizpůsobitelné a přednastavené programy pro cílené rutiny
- Lehčí a menší rozměry než předchozí generace
- Vyšší vstupní cena 530 USD omezuje dostupnost pro běžné uživatele
- Vylepšení oproti předchozím verzím jsou postupná, nikoli transformační
Nejlepší pro: Vážné sportovce vyžadující maximální výkon a pokročilé programovatelné funkce
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení
Theragun Prime
$330 9.1- Poskytuje amplitudu 16 mm s přibližně 30 lbs silou proti zastavení
- Nabízí pět přizpůsobitelných rychlostí v rozmezí 1 750 až 2 400 PPM
- Obsahuje integraci aplikace Bluetooth pro řízené rutiny a zpětnou vazbu v reálném čase.
- Výdrž baterie je omezena na 2 hodiny, což vyžaduje časté nabíjení
- Prémiová cena ve srovnání s konkurenty zaměřenými na rozpočet
Nejlepší pro: Uživatele hledající vážné regenerační schopnosti bez nejvyšší cenovky
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení
Theragun Elite
$389 8.9- Poskytuje amplitudu 0,63 palce (1,6 cm) pro hloubkovou práci s tkáněmi
- Zvládne až 25 lbs stlačovací síly při pěti rychlostech až do 2 400 PPM
- Disponuje patentovanou trojúhelníkovou ergonomickou rukojetí o hmotnosti 2,25 lbs
- Maximální hladina hluku dosahuje 58,0 dBA, což je hlasitější než u některých alternativ.
- Ukončeno v březnu 2025, ale stále dostupné online se slevami
Nejvhodnější pro: Uživatele potřebující hlubokou perkušní sílu a ergonomické ovládání pro tvrdé uzly
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení
Ekrin Athletics B37S
$188 8.7- Nabízí výdrž baterie 8 hodin, což je výrazně více než u konkurence
- Při používání dosahuje tichých 35–55 decibelů
- Obsahuje úhlové držadlo pro pohodlí a přenosné pouzdro
- Fyzická velikost může být příliš velká pro kompaktní cestovní podmínky
- Vyšší cena než u základních modelů, ačkoliv specifikace odpovídají střední třídě
Nejvhodnější pro: Dlouhé regenerační seance vyžadující prodlouženou výdrž baterie a tišší provoz
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení
Theragun Mini (3rd Gen)
$220 8.4- Kompaktní rozměry 116 mm x 135 mm x 96 mm se vejdou do šuplíků stolu
- Lehká konstrukce s hmotností 0,88 lbs (14 uncí) zvyšuje přenositelnost
- Dosahuje rychlosti až 2 400 PPM ve třech nastaveních.
- Výdrž baterie je omezena na 150 minut oproti plnohodnotným zařízením
- Cena $220 je vysoká v porovnání s konkurenty v kategorii mini
Nejvhodnější pro: Cestovatele a kancelářské pracovníky, kteří upřednostňují přenositelnost a kompaktní uložení
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení
Hyperice Hypervolt 2 Pro
8.2- Zachovává klasický design s ověřenými parametry výkonu
- Pracuje s nižší hladinou hluku ve srovnání s mnoha výkonnými konkurenty.
- Konkrétní technické specifikace a cenové údaje jsou méně transparentní
- Postrádá podrobné funkce integrace s aplikací, které najdete u modelů Theragun
Nejvhodnější pro: Uživatele preferující klasický design s spolehlivým a tichým výkonem
Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení
Jak vybrat
Vyberte si Ekrin Athletics B37S díky výdrži baterie 8 hodin, pokud často zapomínáte nabíjet; zvolte Theragun Mini, pokud vám na krátké cesty stačí 150 minut.
Zvolte Theragun Pro (5th Gen) pro o 20 % tišší provoz nebo Ekrin B37S pro rozsah 35–55 dB; vyhněte se Theragun Elite, pokud je 58,0 dBA příliš hlasité.
Vyberte Theragun Mini (0,88 lbs) pro cestování; pro vyšší sílu proti zastavení a amplitudu zvolte Theragun Prime (2 lbs) nebo Elite (2,25 lbs).
Ekrin B37S za 188 USD nabízí nejlepší poměr ceny a kvality z hlediska výdrže baterie; Theragun Pro za 530 USD je určen pro ty, kteří potřebují pokročilé programovatelné funkce.
Náš verdikt
Pro většinu uživatelů nabízí Theragun Prime nejlepší rovnováhu mezi amplitudou 16 mm a konektivitou aplikace za cenu $330. Cestující by měli zvolit Theragun Mini kvůli jeho hmotnosti, zatímco ti, kteří potřebují celodenní výdrž baterie, by měli zvolit Ekrin Athletics B37S.
Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem inzerčním tržišti.
Často kladené otázky
Která masážní pistole má nejdelší výdrž baterie?
Model Ekrin Athletics B37S vede s výdrží baterie 8 hodin, zatímco Theragun Prime má 2 hodiny a Theragun Mini 150 minut.
Je Theragun Elite stále dostupný?
Ano, ačkoli byl v březnu 2025 ukončen, je stále dostupný online se slevami při doporučené ceně $389.
Který model je nejlepší pro tiché prostředí?
Model Ekrin Athletics B37S pracuje při 35–55 decibelech, zatímco Theragun Pro (5. generace) je uváděn jako o 20 % tišší než jeho předchůdce.
Jaká je amplituda modelu Theragun Prime?
Theragun Prime poskytuje amplitudu 16 mm, vhodnou pro hlubokou regeneraci tkáně.