Nejlepší mechanická klávesnice pro hry v roce 2026: Nejlepší výběry pro soutěžní hraní

Elegantní mechanická herní klávesnice s rozsvícenými RGB klávesami a prázdným tmavým lesklým displejem – ilustrace pro Nejlepší mechanická klávesnice pro hry v roce 2026: Nejlepší výběry pro soutěžní hraní

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Hodnotili jsme 5 špičkových mechanických klávesnic pro hry v roce 2026 na základě odezvy, přesnosti aktivování přepínačů, spolehlivosti připojení a kvality zpracování. Toto hodnocení je určeno specificky pro konkurenční hráče PC hledající nízkou latenci a vysoce přesný vstup pro tituly jako CS2 a Valorant.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Odezva a výkon latencePřesnost a nastavitelnost aktivování přepínačůSpolehlivost bezdrátového připojení a výdrž baterieKvalita zpracování a akustické tlumeníIntegrace softwaru a hloubka přizpůsobení

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 9.8 $173.37 Konkurenční hráči FPS vyžadující latenci pod 1 ms a nastavitelné aktivování
2 ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless 9.2 $135.99 Hráči požadující bezdrátový výkon nerozeznatelný od kabelového s úsporným designem
3 Razer BlackWidow V4 Pro 8.9 $198.50 Uživatelé vlajkových lodí preferující plnohodnotné rozložení a hluboké softwarové přizpůsobení před bezdrátovou svobodou
4 AULA F75 Pro Wireless 8.5 — Uživatelé s omezeným rozpočtem hledající prémiový „thocky“ zvuk a kvalitu zpracování bez ceny vlajkové lodi
5 Keychron Q6 Max QMK/VIA 8.2 $219.99 Nadšenci a uživatelé plnohodnotných prémiových klávesnic preferující přizpůsobení firmwaru před čistou herní latencí
1
S

SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3

$173.37 9.8
Výhody
  • Obnovovací frekvence 8 000 Hz pro minimální latenci vstupu
  • Nastavitelná aktivační vzdálenost pro každou klávesu v rozmezí od 0,1 mm do 4,0 mm
  • Technologie Rapid Trigger umožňuje opětovnou registraci před fyzickým návratem klávesy
  • Přepínače OmniPoint 3.0 HyperMagnetic eliminují mechanické odskakování
Nevýhody
  • Vyšší obnovovací frekvence mohou vyžadovat specifickou šířku pásma USB nebo podporu ovladačů
  • Vyšší cena ve srovnání se standardními mechanickými klávesnicemi

Nejvhodnější pro: Soutěžní hráče FPS her vyžadující latenci pod 1 ms a nastavitelnou aktivaci

Je toto váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezplatný odznak hodnocení

2
A

ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless

$135.99 9.2
Výhody
  • Výdrž baterie 1 500 hodin pro dlouhé bezdrátové relace
  • Třírežimové připojení (kabelové, 2,4 GHz, Bluetooth) nabízí flexibilitu
  • Kompaktní rozložení 96 % šetří místo na stole a zároveň zachovává funkční klávesy
  • Zvuková izolační pěna snižuje hluk při psaní
Nevýhody
  • Postrádá nastavitelnou aktivační vzdálenost, kterou nabízejí Hallové přepínače
  • Rozložení 96 % může vyžadovat přizpůsobení pro uživatele preferující plnohodnotný numerický blok

Nejvhodnější pro: Hráče požadující bezdrátový výkon nerozeznatelný od kabelového s úsporným designem

Je toto váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezplatný odznak hodnocení

3
R

Razer BlackWidow V4 Pro

$198.50 8.9
Výhody
  • Plnohodnotné rozložení 100 % zahrnuje vyhrazený numerický blok
  • Integrace softwaru KEYCONTROL pro pokročilé přizpůsobení maker
  • PBT klávesy nabízejí odolnost a konzistentní pocit z psaní
  • Osvětlení Chroma RGB poskytuje rozsáhlé možnosti přizpůsobení
Nevýhody
  • Kabelové připojení u konkrétního modelu za $198.50 omezuje mobilitu
  • Prémiová cenová hladina bez bezdrátové konektivity

Nejvhodnější pro: Uživatele vlajkových lodí, kteří upřednostňují plnohodnotné rozložení a hluboké softwarové přizpůsobení před bezdrátovou svobodou

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

4
A

AULA F75 Pro Wireless

8.5
Výhody
  • 5 vrstev zvukové izolace pro prémiový akustický profil
  • Předem namazané přepínače LEOBOG Reaper přímo z krabice
  • Baterie 4 000 mAh podporuje bezdrátové používání ve třech režimech
  • Multifunkční ovládací kolečko pro ovládání médií a hlasitosti
Nevýhody
  • Ovladačový software má smíšené hodnocení stability
  • Cena se pravidelně mění, což ztěžuje konzistentní rozpočtování

Nejvhodnější pro: Uživateře s omezeným rozpočtem, kteří hledají prémiový „thocky“ zvuk a kvalitu zpracování bez ceny vlajkové lodi

Je toto váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezplatný odznak hodnocení

5
K

Keychron Q6 Max QMK/VIA

$219.99 8.2
Výhody
  • Podpora firmwaru QMK/VIA umožňuje vysoce přizpůsobitelné mapování kláves
  • Třírežimová konektivita (2,4 GHz, Bluetooth 5,1, kabelová) podporuje PC, Mac a mobilní zařízení
  • Hot-swappable přepínače Cherry MX umožňují budoucí přizpůsobení
  • Plnoformátové rozložení 100 % s robustní kvalitou zpracování
Nevýhody
  • Postrádá herní funkce, jako je rychlé spouštění nebo vysoká odezva
  • Vyšší cena pro klávesnici zaměřenou na nadšenecké přizpůsobení

Nejvhodnější pro: Nadšence a uživatele prémiových plnoformátových klávesnic upřednostňující přizpůsobení firmwaru před čistým herním výkonem

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Požadavky na latenci

Pokud hrajete soutěžní tituly FPS jako CS2, upřednostněte obnovovací frekvenci 8 000 Hz u SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 oproti standardním deskám s 1 000 Hz.

2
Preferovaný typ připojení

Zvolte ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless, pokud potřebujete flexibilitu tří režimů s výdrží baterie 1 500 hodin, nebo zůstaňte u kabelového připojení u modelu Razer BlackWidow V4 Pro, pokud máte pevně dané místo na stole.

3
Hraniční cena

AULA F75 Pro Wireless nabízí prémiovou kvalitu zpracování s 5 vrstvami tlumicí pěny za nízkou cenu, zatímco Keychron Q6 Max stojí 219,99 USD a nabízí přizpůsobení QMK/VIA.

4
Přesnost aktivace

Pro nastavitelné aktivování mezi 0,1 mm a 4,0 mm tuto funkci poskytuje pouze SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 prostřednictvím přepínačů OmniPoint 3.0 HyperMagnetic.

Náš verdikt

SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 je v roce 2026 jednoznačnou volbou pro soutěžní hraní díky obnovovací frekvenci 8 000 Hz a nastavitelné aktivační vzdálenosti. Pro ty, kteří upřednostňují poměr ceny a výkonu a bezdrátovou flexibilitu, nabízí ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless nejlepší rovnováhu mezi výkonem a výdrží baterie.

Vyměňujete starší model? Na našem tržišti inzerátů Bazeta ho můžete prodat zdarma na Bazeta.

Často kladené otázky

Která klávesnice má nejvyšší odezvu?

SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 podporuje odezvu 8 000 Hz, což je výrazně více než u standardních klávesnic s 1 000 Hz.

Mohu na těchto klávesnicích upravit bod aktivace?

Pouze SteelSeries Apex Pro TKL Gen 3 umožňuje nastavitelnou aktivaci po jednotlivých klávesách v rozmezí od 0,1 mm do 4,0 mm.

Která bezdrátová klávesnice má nejdelší výdrž baterie?

ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless nabízí výdrž baterie 1 500 hodin, což výrazně převyšuje kapacitu 4 000 mAh modelu AULA F75 Pro Wireless.

Je Razer BlackWidow V4 Pro bezdrátová?

Konkrétní model za 198,50 USD je určen pouze pro kabelové připojení; bezdrátové varianty existují, ale jsou to samostatné produkty.

Zdroje

  1. Nejlepší mechanické klávesnice podle PCMag
  2. Průvodce spotřebitele: Nejlepší mechanické klávesnice 2026
  3. Kiddofspeed Nejlepší mechanické klávesnice pro hry
  4. GuideSpot Nejlepší mechanické klávesnice pro hry
  5. Jason Wordie Nejlepší mechanické klávesnice pro hry
  6. DogoNotebook Nejlepší mechanické klávesnice pro hry

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi