Nejlepší přenosná powerbanka pro karavan v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Vyhodnotili jsme pět předních přenosných power stanic na základě účinnosti použitelných watt-hodin, rychlosti nabíjení, poměru hmotnosti ke kapacitě a výstupního výkonu, abychom určili nejlepší přenosnou power station pro vybavení obytných dodávek v roce 2026. Toto hodnocení je určeno specificky pro lidi žijící v dodávkách, kteří potřebují spolehlivý off-grid napájení pro laptopy, malé spotřebiče a elektroniku ve vozidle bez překročení limitů nosnosti.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Efektivita použitelné kapacity při nízkém vs. vysokém odběruPoměr hmotnosti a nosnosti vozidlaVýkon AC invertoru a schopnost zvládat špičkové odběryRychlost nabíjení ze sítěŽivotnost chemie baterie (cykly LiFePO4)

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 EcoFlow Delta 2 Max 9.4 — Pro dlouhodobé cestovatele ve vanu s vysokými energetickými nároky, kteří potřebují zálohovat stávající systémy leisure baterií nebo provozovat více spotřebičů současně.
2 EcoFlow Delta 2 9.1 $0,61 za použitelnou watthodinu Pro uživatele, kteří preferují stabilní nízkovýkonové napájení pro notebooky a smartphony a cení si přenositelnosti a nákladové efektivity na watthodinu.
3 Bluetti AC50B 8.7 — Majitelé obytných vozů potřebující vysoce přenosné rozšíření stávající elektrické instalace, kteří chtějí kapacitu zvyšovat postupně.
4 Bluetti EB3A 8.2 — Pro sólo cestovatele nebo minimalisty potřebující lehkou, obratnou jednotku pro malé spotřebiče bez významného dopadu na nosnost vozidla.
5 Anker SOLIX C1000 Gen 2 8.0 — Uživatelé, kteří upřednostňují maximální účinnost velkých spotřebičů a dlouhodobou spolehlivost před rychlým nabíjením.
1
E

EcoFlow Delta 2 Max

9.4
Výhody
  • Poskytuje kapacitu 2,048Wh, která je dostatečná pro několikadenní život mimo síť bez častého dobíjení
  • Obsahuje měnič 2 400 W s režimem X-Boost podporujícím až 3 100 W pro spotřebiče s vysokým odběrem
  • Plné nabití ze sítě za pouhých 70 minut minimalizuje prostoje během krátkých zastávek
  • Využívá chemii baterie LiFePO4, což zajišťuje dlouhodobou odolnost a stabilní výstupní napětí
Nevýhody
  • Je fyzicky větší a těžší než střední modely jako Bluetti AC50B, což ovlivňuje úložný prostor
  • Vyšší počáteční kapacita může být pro sólo cestující používající pouze zařízení s nízkým příkonem zbytečně vysoká

Vhodné pro: Obyvatele dodávek s vysokými energetickými nároky, kteří potřebují zálohovat stávající systémy rekreačních baterií nebo provozovat více spotřebičů současně.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

2
E

EcoFlow Delta 2

$0,61 za použitelnou watthodinu 9.1
Výhody
  • Udržuje účinnost kapacity 88 % při odběru 380W, což zajišťuje spolehlivý výkon pro středně výkonné spotřebiče
  • Váží pouze 27 liber, což usnadňuje přemisťování mezi vanem a tábořištěm
  • Porty USB-C podporují výstup 100 W každý, což umožňuje rychlé nabíjení notebooků a tabletů
  • LiFePO4 baterie uvádí 3 000 cyklů životnosti na 80 % kapacity, což nabízí dlouhodobou hodnotu
Nevýhody
  • Účinnost klesá na 67 % při nízkém odběru 34 W, což plýtvá energií u malých zařízení, jako jsou smartphony
  • Hodnocení IP20 znamená, že zařízení není odolné vůči vodě, což vyžaduje pečlivé umístění v prostředí vlhkých obytných vozů
  • AC porty a autožehlička jsou umístěny na zadní straně, odděleně od USB portů, což komplikuje správu kabelů

Nejvhodnější pro: Uživatele, kteří upřednostňují stabilní napájení s nízkým příkonem pro laptopy a smartphony a kteří oceňují přenositelnost a nákladovou efektivitu na watt-hour.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

3
B

Bluetti AC50B

8.7
Výhody
  • Poskytuje kapacitu 448Wh, ideální pro střední potřeby bez zbytečného zatěžování nosnosti vozidla
  • Nabije se za 70 minut ze síťové zásuvky, což odpovídá rychlosti větších modelů EcoFlow
  • Chemie baterií LiFePO4 zajišťuje dlouhou životnost a konzistentní výkon po mnoho let
  • Rozšiřitelné o další bateriové packy pro škálování kapacity podle rostoucích potřeb
Nevýhody
  • Střední kapacita 448Wh nemusí vyhovovat náročnému životu mimo síť bez dokoupení rozšiřujících balíčků
  • K dosažení celkové kapacity EcoFlow Delta 2 Max je třeba dokoupit další příslušenství

Nejvhodnější pro: Majitele dodávek, kteří potřebují vysoce přenosné rozšíření stávajících elektrických instalací a chtějí kapacitu zvyšovat postupně.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

4
B

Bluetti EB3A

8.2
Výhody
  • Váží pouze 4,6 kg, což z něj činí nejlehčí variantu s minimálním dopadem na nosnost vozidla
  • Plně se nabije za přibližně 1,5 hodiny pomocí kabelu ze síťové zásuvky, což umožňuje rychlé opětovné použití
  • Obsahuje vestavěnou bezdrátovou nabíjecí podložku 15 W pro pohodlné nabíjení smartphonu
  • 600W měnič s čistým sinusovým průběhem si efektivně poradí s malými spotřebiči, jako jsou mini rýžovary
Nevýhody
  • Nižší kapacita baterie 268,8Wh omezuje výdrž pro více zařízení ve srovnání s většími modely
  • Vyžaduje samostatné příslušenství pro nabíjení ze solárních panelů nebo generátoru, což zvyšuje skryté náklady
  • Jediný port USB-C může omezovat rychlost nabíjení více moderních zařízení

Vhodné pro: Solo cestovatele nebo minimalisty potřebující lehkou, obratnou jednotku pro malé spotřebiče bez výrazného dopadu na nosnost vozidla.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

5
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

8.0
Výhody
  • Demonstruje mírně lepší hodnoty účinnosti než EcoFlow Delta 2 při testech s velkými spotřebiči
  • Udržuje vysoký výkon při dlouhodobém používání a zajišťuje konzistentní výstup
  • Navrženo pro spolehlivost v rozšířených off-grid instalacích, kde je efektivita klíčová
Nevýhody
  • Postrádá specifická data o účinnosti při nízkém výkonu poskytnutá pro EcoFlow Delta 2, což činí optimalizaci pro malá zařízení méně jasnou
  • Nejsou zvýrazněny žádné specifické metriky rychlosti nabíjení ve srovnání s 70minutovými dobami nabíjení modelů Bluetti a EcoFlow

Nejvhodnější pro: Uživatele, kteří upřednostňují maximální efektivitu u velkých spotřebičů a dlouhodobou spolehlivost před rychlým nabíjením.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Kapacita vs. hmotnost

Zvolte Bluetti EB3A (4,6 kg), pokud je nosnost kritická, ale vezměte na vědomí jeho nízkou kapacitu 268,8Wh. Pro vyvážený poměr přenositelnosti a vyšší použitelné watt-hodiny zvolte EcoFlow Delta 2 (27 liber).

2
Rychlost nabíjení

Pokud spoléháte na krátké zastávky pro nabíjení, zvolte modely s dobou nabíjení ze sítě 70 minut, jako jsou Bluetti AC50B nebo EcoFlow Delta 2 Max. Bluetti EB3A potřebuje ~1,5 hodiny, což může být příliš pomalé pro těsné itineráře.

3
Potřebný příkon spotřebičů

Pro spotřebiče s vysokým odběrem zvolte EcoFlow Delta 2 Max s invertorem o výkonu 2 400 W (až 3 100 W s technologií X-Boost). Pro malá zařízení jsou dostatečné USB-C porty EcoFlow Delta 2 o výkonu 100 W, které jsou při nižším odběru účinnější.

4
Schopnost rozšíření

Bluetti AC50B a EcoFlow Delta 2 Max lze rozšířit o další bateriové packy, což umožňuje škálovat kapacitu od 448Wh nebo 2,048Wh směrem nahoru. Modely s pevnou kapacitou, jako je EB3A, nelze rozšiřovat.

Náš verdikt

EcoFlow Delta 2 Max je nejlepší volbou pro náročné off-grid bydlení díky kapacitě 2,048Wh a výstupnímu výkonu 2,400W, zatímco Bluetti EB3A zůstává nejlepší lehkou volbou pro minimalisty.

Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem tržišti s inzeráty.

Často kladené otázky

Která power station je nejlepší pro nabíjení notebooků?

EcoFlow Delta 2 je ideální volbou, protože jeho USB-C porty podporují výkon 100 W každý, což zajišťuje rychlé nabíjení většiny notebooků.

Jak rychle se tyto stanice nabíjejí?

Bluetti AC50B a EcoFlow Delta 2 Max se plně nabijí ze sítě za 70 minut, zatímco nabíjení Bluetti EB3A trvá přibližně 1,5 hodiny.

Je EcoFlow Delta 2 odolný vůči vodě?

Ne, EcoFlow Delta 2 má krytí IP20, což znamená, že není odolný vůči vodě a měl by být uchováván v suchu.

Který model má nejlepší účinnost pro malá zařízení?

EcoFlow Delta 2 si udržuje účinnost 88 % při odběru 380 W, ale při nízkém odběru 34 W klesá na 67 %, takže je vhodnější pro střední zátěže.

Zdroje

  1. Nejlepší přenosná power station pro život v dodávce
  2. Ultimátní průvodce přenosnými powerbankami
  3. Recenze přenosných power stanic
  4. Nejlepší přenosné powerbanky pro život v obytném voze
  5. Nejlepší přenosné powerbanky 2026
  6. Nejlepší přenosné power station

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi