Nejlepší robotický vysavač pro chlupy zvířat v roce 2026

Kruhový robotický vysavač vedle chomáče srsti zvířat na dřevěné podlaze – ilustrace pro Nejlepší robotický vysavač na srst zvířat v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Hodnotili jsme sedm předních robotických vysavačů na základě sacího výkonu, technologie kartáčů proti zamotání a kapacity nádrže na prach, abychom určili nejlepší robotický vysavač na srst zvířat. Toto hodnocení je určeno pro domácnosti se zvířaty, která línají a vyžadují vysoce výkonné čištění bez časté ruční údržby.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Sací výkon (Pa)Účinnost systému kartáčů proti zamotáníKapacita nádrže na prach a frekvence automatického vysypáváníSchopnost vyhýbání se překážkámPoměr ceny a výkonu

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone 9.4 $699 Celoplošné úklidy na různých typech podlah a pro alergiky potřebující maximální sací výkon
2 Roborock Qrevo S5V 9.1 — Domácnosti s více línajícími zvířaty vyžadující vysoký sací výkon a minimální údržbu kartáčů
3 Mova P50 Pro Ultra 8.8 $389 Uživatelé hledající vysoký sací výkon ve střední cenové kategorii bez přirážek prémiových značek
4 Roborock Q7 M5+ 8.5 — Kupující zaměřující se na hodnotu potřebující spolehlivé automatické vysypávání a funkce proti zamotání bez vysoké hmotnosti
5 Eureka E20 Plus 8.2 $443 Kupující střední třídy, kteří preferují bezsáčkové systémy s automatickým vysypáváním a nižší náklady na údržbu
6 iRobot Roomba 104 Vac 7.9 — Rozpočtově orientovaní kupující upřednostňující výdrž baterie a mapování před automatickým vysypáváním prachu
1
E

Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone

$699 9.4
Výhody
  • Dodává sací výkon 19,500Pa, nejvyšší v tomto srovnání
  • Snižuje zamotávání vlasů v kartáči na téměř 0 %
  • Disponuje bezsáčkovou stanicí pro automatické vysypávání, což eliminuje opakující se náklady na sáčky
  • Obsahuje samočistící mopový válec pro nepřetržité čištění
Nevýhody
  • Nejvyšší cena $699 ve srovnání se střední třídou konkurence
  • Větší rozměry mohou ztěžovat manévrování v velmi úzkých prostorech ve srovnání s lehčími modely

Nejvhodnější pro: Celoplošné úklidy na různých typech podlah a pro alergiky potřebující maximální sací výkon

Je to váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezpečný odznak hodnocení

2
R

Roborock Qrevo S5V

9.1
Výhody
  • Vybaven systémem kartáčů s certifikací SGS proti zamotání, specificky určeným pro srst zvířat
  • Poskytuje sací výkon 12,000Pa s kapacitou nádrže na prach na 70 dní
  • Obsahuje automatické mytí mopu a sušení teplým vzduchem pro prevenci zápachu
  • Využívá technologii ReactiveTech pro přesnou navigaci a vyhýbání se překážkám
Nevýhody
  • Je těžší s hmotností 25,5 lb, což ztěžuje jeho přenášení mezi podlažími ve srovnání s lehčími modely
  • Cena není explicitně uvedena, což může omezit přehlednost rozpočtu ve srovnání s konkurenty s pevnou cenou

Nejvhodnější pro: Domácnosti s více línajícími zvířaty vyžadující vysoký sací výkon a minimální údržbu kartáčů

Je to váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezpečný odznak hodnocení

3
M

Mova P50 Pro Ultra

$389 8.8
Výhody
  • Nabízí sací výkon 19 000 Pa, což odpovídá špičkovému výkonu za nižší cenu
  • Silné schopnosti správy srsti zvířat hodnocené 3,9/5
  • Obsahuje funkce samočištění pro udržení efektivity kartáčů
Nevýhody
  • Občas se zachytí na kabely, což vyžaduje ruční zásah
  • Hodnocení 3,9/5 naznačuje mírně méně konzistentní výkon než u lépe hodnocených zařízení

Nejvhodnější pro: Uživatele hledající vysoký sací výkon za cenu střední třídy bez přirážek prémiových značek

Je to váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezpečný odznak hodnocení

4
R

Roborock Q7 M5+

8.5
Výhody
  • Využívá dvojité kartáče proti zamotání, které zabraňují namotávání vlasů
  • Obsahuje dokovací stanici s automatickým vysypáváním s kapacitou na 7 týdnů
  • Nižší hmotnost 10,58 lbs usnadňuje přemisťování mezi místnostmi
Nevýhody
  • Nižší sací výkon 10,000Pa ve srovnání s 19,500Pa modelu Ecovacs X11
  • Cena není explicitně uvedena, což ztěžuje přímé srovnání hodnoty s modely s pevnou cenou

Nejvhodnější pro: Kupující zaměřující se na hodnotu potřebující spolehlivé automatické vysypávání a funkce proti zamotání bez vysoké hmotnosti

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

5
E

Eureka E20 Plus

$443 8.2
Výhody
  • Samočisticí stanice používá opakovaně použitelné nádoby, což eliminuje náklady na výměnu sáčků
  • Hodnocení 4,0/5 za celkovou spolehlivost a snadnou údržbu
  • Poskytuje sací výkon 8,000Pa dostatečný pro většinu prostředí s tvrdými podlahami
Nevýhody
  • Ne nejlepší vyhýbání se překážkám, často vyžaduje manuální vysvobození z nohou nábytku
  • Nižší sací výkon 8,000Pa si hůře poradí s hlubokým kobercem ve srovnání s modely s vyšším Pa

Nejvhodnější pro: Kupující střední třídy, kteří preferují bezsáčkové systémy s automatickým vysypáváním a nižší náklady na údržbu

Je to váš produkt? Získejte ověřený záznam · bezpečný odznak hodnocení

6
I

iRobot Roomba 104 Vac

7.9
Výhody
  • Nabízí dlouhou výdrž baterie 200 minut pro větší domácnosti
  • Obsahuje LiDAR mapování a chytré mapování pro efektivní pokrytí
  • Lehká konstrukce s hmotností 9,93 lbs je snadno ovladatelná
Nevýhody
  • Neobsahuje dokovací stanici s automatickým vysypáváním, což vyžaduje časté ruční vysypávání nádrže
  • Postrádá specifickou technologii kartáčů proti zamotání, jakou nabízejí modely Roborock a Ecovacs

Nejvhodnější pro: Cenově citlivé kupující, kteří upřednostňují výdrž baterie a mapování před automatickým vysypáváním prachu

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Potřeby sacího výkonu

Pro husté koberce zvolte Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone (19 500 Pa) nebo Mova P50 Pro Ultra (19 000 Pa); Eureka E20 Plus (8 000 Pa) stačí pouze na tvrdé podlahy.

2
Údržba kartáčů

Upřednostněte Roborock Qrevo S5V díky jeho SGS-certifikovanému kartáči proti zamotání nebo Ecovacs X11, který snižuje zamotání téměř na 0 %, čímž se vyhnete ručnímu rozplétání potřebnému u standardních kartáčů.

3
Četnost vysypávání

Vyberte Roborock Qrevo S5V díky kapacitě prachu na 70 dní nebo Roborock Q7 M5+ díky samočisticí stanici na 7 týdnů pro minimalizaci manuálního zásahu.

4
Rozpočtová omezení

Mova P50 Pro Ultra nabízí vysoký sací výkon za $389, zatímco Ecovacs X11 stojí $699; zvolte Mova, pokud vám nevadí občasné zamotání kabelů výměnou za významnou úsporu.

Náš verdikt

Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone je nejlepší volbou díky sacímu výkonu 19 500 Pa a téměř nulovému zamotávání vlasů, zatímco Mova P50 Pro Ultra nabízí nejlepší poměr ceny a výkonu pro vysoké sací nároky za $389.

Vyměňujete starší model? Na našem tržišti inzerátů Bazeta ho můžete prodat zdarma na Bazeta.

Často kladené otázky

Který vysavač má nejvyšší sací výkon?

Ecovacs Deebot X11 OmniCyclone vede s výkonem 19,500Pa, hned za ní je Mova P50 Pro Ultra s výkonem 19,000Pa.

Zabraňují některé modely automaticky zamotávání vlasů?

Ano, Roborock Qrevo S5V využívá kartelový systém s nulovým zamotáním certifikovaný SGS a Ecovacs X11 snižuje zamotávání vlasů na téměř 0 %.

Který model má největší kapacitu prachu?

Roborock Qrevo S5V nabízí kapacitu prachu na 70 dní, což výrazně převyšuje kapacitu 7 týdnů u modelu Roborock Q7 M5+.

Je Eureka E20 Plus vhodná na koberce?

Poskytuje sací výkon 8 000 Pa, který je dostačující pro tvrdé podlahy, ale může mít problémy s hlubokým kobercem ve srovnání s modely s více než 10 000 Pa.

Zdroje

  1. Nejlepší robotické vysavače na srst zvířat
  2. Recenze nejlepších robotických vysavačů na srst zvířat
  3. Nejlepší robotický vysavač pro srst zvířat
  4. Nejlepší robotické vysavače na psí srst
  5. Nejlepší robotické vysavače na srst zvířat a stelivo 2026
  6. Nejlepší robotický vysavač pro srst zvířat

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi