Nejlepší bezdrátová sluchátka pro cvičení v roce 2026

Pár elegantních bezdrátových sluchátek s dynamickou stopou pohybu – ilustrace pro Nejlepší bezdrátová sluchátka na cvičení v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Vyhodnotili jsme šest předních modelů na základě stability nasazení, odolnosti vůči vodě, výdrže baterie a možností sledování biometrických dat, abychom určili nejlepší volby pro sportovce. Toto hodnocení je určeno zejména běžcům a návštěvníkům posiloven, kteří potřebují odolná a pevně sedící sluchátka, která vydrží pot a intenzivní pohyb.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Hodnocení odolnosti vůči vodě a prachu (IPX4 až IP68)Pevnost uchycení při náročném pohybuVýdrž baterie na jedno nabití a celková výdrž pouzdraPřesnost biometrických senzorů (tep / teplota)Izolace hluku versus vnímání okolíKvalita zvukového měniče a přizpůsobení EQ

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 Beats Powerbeats Pro 2 9.2 $199.95 Běžci a uživatelé posiloven, kteří chtějí klasická uzavřená sluchátka s bezpečným uchycením a biometrickým sledováním
2 JBL Endurance Peak 4 8.9 — Uživatelé zaměřující se na odolnost, kteří potřebují vysokou odolnost vůči vodě a prachu a dlouhou výdrž baterie
3 Sennheiser Momentum Sport 8.7 $149.95 Sportovci potřebující během tréninku sledovat biometrická data (tep a tělesná teplota)
4 SHOKZ OpenRun Pro 2 8.5 $179.95 Uživatelé upřednostňující bezpečnost díky otevřenému designu sluchátek a kostní kondukci
5 Nothing Ear (Open) 8.2 $89.00 Běh a aktivity venku, kde je prioritou udržení situational awareness
6 Sony WF-C710N 7.8 $88.00 Uživatelé upřednostňující potlačení hluku ve střední cenové kategorii
1
B

Beats Powerbeats Pro 2

$199.95 9.2
Výhody
  • Obsahuje monitor srdeční frekvence pro sledování biometrických údajů
  • Disponuje háčky přes uši pro bezpečné uchycení během cvičení
  • Poháněn čipem Apple H2 pro těsnější integraci do ekosystému Apple
  • Nabízí aktivní potlačení hluku (ANC) pro soustředěné tréninky
Nevýhody
  • Odolnost vůči vodě IPX4 je nižší než u konkurence s krytím IP68
  • Uzavřený design snižuje vnímání okolí při běhu venku
  • Zvuk je obecně vyvážený s mírným důrazem na basy, což omezuje možnosti přizpůsobení

Nejvhodnější pro: Běžce a návštěvníky fitness center, kteří hledají klasická uzavřená sluchátka do uší s bezpečným uchycením a sledováním biometrických údajů

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

2
J

JBL Endurance Peak 4

8.9
Výhody
  • Odolnost vůči prachu a vodě IP68, nejsilnější v kategorii klasických in-ear sluchátek
  • Poskytuje téměř 10 hodin výdrže baterie na jedno nabití
  • Obsahuje háčky na uši pro stabilitu při náročném pohybu
  • Podporuje grafický ekvalizér prostřednictvím aplikace JBL pro ladění zvuku
Nevýhody
  • ANC je výrazně slabší než u Beats Powerbeats Pro 2
  • Výchozí ladění je basově orientované a může znít nejasně
  • Postrádá senzor tepové frekvence pro biometrická data

Nejlepší pro: Uživatele zaměřené na odolnost, kteří potřebují vysokou odolnost vůči vodě a prachu a dlouhou výdrž baterie

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

3
S

Sennheiser Momentum Sport

$149.95 8.7
Výhody
  • Disponuje jak senzorem srdeční frekvence, tak senzorem tělesné teploty
  • Obsahuje design bezpečného uchycení pro stabilitu při tréninku
  • Podporuje doprovodnou aplikaci pro podrobnou správu zvuku a dat
Nevýhody
  • Vyšší doporučená maloobchodní cena $325.95, ačkoli pozorované ceny klesají na $149.95

Nejvhodnější pro: Sportovci potřebující během tréninku sledovat biometrická data (tep a tělesná teplota)

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

4
S

SHOKZ OpenRun Pro 2

$179.95 8.5
Výhody
  • Využívá kostní kondukci, aby zůstaly uši otevřené pro lepší bezpečnost
  • Podporuje Bluetooth 5.3 s multipoint připojením
  • Disponuje lehkým a pohodlným designem pro dlouhé session
Nevýhody
  • Někteří posluchači nemají rádi pocit vibrací měniče
  • Hodnocení IP67 je nižší než standard IP68
  • Omezené hluboké basy ve srovnání s uzavřenými měniči

Nejlepší pro: Uživatele upřednostňující bezpečnost díky otevřenému designu a kostní kondukci

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

5
N

Nothing Ear (Open)

$89.00 8.2
Výhody
  • Otevřený design poskytuje přirozený přehled pro aktivity venku
  • Nabízí vynikající možnosti ekvalizéru pro přizpůsobení zvuku
  • Podporuje Bluetooth multipoint pro připojení k více zařízením
Nevýhody
  • Otevřený design poskytuje nižší izolaci hluku než uzavřená sluchátka
  • Hodnocení IP54 znamená nižší ochranu než IP68

Nejlepší pro: Běh a aktivity venku, kde je prioritou zachování přehledu o okolí

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

6
S

Sony WF-C710N

$88.00 7.8
Výhody
  • Obsahuje aktivní potlačení hluku (ANC) pro redukci šumu
  • Vyznačuje se unikátním designem, který zajišťuje pohodlné nošení

Nejlepší pro: Uživatele upřednostňující potlačení hluku ve střední cenové kategorii

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Hodnocení odolnosti vůči vodě

Vyberte modely s krytím IP68, jako jsou JBL Endurance Peak 4, pokud hodně pocíte nebo trénujete v dešti; modely s krytím IPX4, jako jsou Beats Powerbeats Pro 2, jsou vhodné pouze pro použití v hale.

2
Potřeby biometrického sledování

Zvolte Sennheiser Momentum Sport nebo Beats Powerbeats Pro 2, pokud potřebujete data o tepové frekvenci; vyhněte se modelům bez senzorů, pokud spoléháte na samostatné chytré hodinky.

3
Vnímání okolí

Pro běh venku zvolte otevřený design jako SHOKZ OpenRun Pro 2 nebo Nothing Ear (Open) pro zachování přehledu o provozu, nebo uzavřená sluchátka pro izolaci v posilovně.

4
Výdrž baterie

Pokud máte dlouhé tréninkové bloky, zvolte JBL Endurance Peak 4 s téměř 10 hodinami výdrže na jedno nabití; ověřte si možnosti nabíjení pouzdra pro delší tréninky.

Náš verdikt

Beats Powerbeats Pro 2 jsou nejlepší volbou pro většinu sportovců díky bezpečnému uchycení a měření tepové frekvence, zatímco JBL Endurance Peak 4 jsou lepší volbou pro uživatele zaměřené na odolnost, kteří vyžadují ochranu IP68.

Vyměňujete starší model? Na našem tržišti inzerátů Bazeta ho můžete prodat zdarma na Bazeta.

Často kladené otázky

Která sluchátka mají nejlepší odolnost vůči vodě pro trénink?

JBL Endurance Peak 4 nabízí odolnost proti prachu a vodě podle normy IP68, což je nejvyšší hodnocení v kategorii klasických in-ear sluchátek.

Sledují sluchátka pro cvičení tep?

Ano, Beats Powerbeats Pro 2 a Sennheiser Momentum Sport zahrnují senzory tepové frekvence, přičemž Sennheiser navíc sleduje tělesnou teplotu.

Jsou sluchátka s otevřeným designem bezpečná pro běh?

Ano, modely jako SHOKZ OpenRun Pro 2 využívají kostní vedení zvuku, čímž nechávají uši otevřené a upřednostňují bezpečnost prostřednictvím lepšího vnímání okolí před izolací hluku.

Jaká je nejlepší rozpočtová volba bezdrátových sluchátek pro cvičení?

Nothing Ear (Open) je k dispozici za $89.00 a Sony WF-C710N za $88.00, oba nabízejí střední třídu funkcí, jako je ANC nebo otevřený design pro lepší vnímání okolí.

Zdroje

  1. Nejlepší sluchátka pro trénink
  2. Nejlepší bezdrátová sluchátka
  3. Nejlepší sluchátka na cvičení 2026
  4. Nejlepší bezdrátová sluchátka
  5. Nejlepších 6 sluchátek pro běh a cvičení v roce 2026
  6. Alternativy k AirPods: Nejlepší plně bezdrátová sluchátka

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi