بهترین اجاق کمپینگ برای کمپینگ با خودرو در 2026

یک اجاق کمپینگ جمع‌وجور با یک قابلمه آلومینیومی کوچک و بخار برخاسته — تصویر برای بهترین اجاق کمپینگ برای کمپینگ با خودرو در سال 2026

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما شش اجاق کمپینگ پروپان‌سوز را بر اساس خروجی حرارت (BTU)، کنترل قل‌قل، مقاومت در برابر باد و قابلیت حمل برای کمپ‌کنندگان با خودرو ارزیابی کردیم. این رتبه‌بندی منحصراً برای رانندگانی است که می‌توانند تجهیزات سنگین را حمل کنند و به پخت‌وپز مطمئن برای گروه‌های دو تا چهار نفره نیاز دارند و کوله‌گردان‌ها و کوهنوردان سبک‌وزن را شامل نمی‌شود.

روش رتبه‌بندی ما

خروجی حرارت (BTU) برای سرخ‌کردن و جوشاندندقت در کنترل قل‌قلقابلیت مقاومت در برابر بادوزن حمل و ابعادبازده سوخت و مدت زمان استفاده

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 Camp Chef Everest 2X 9.4 $190–$230 کمپینگ‌های خودرویی که برای گروه‌های 2 تا 4 نفره آشپزی می‌کنند و به همزمانی کارهای با حرارت بالا و حرارت کم نیاز دارند
2 Camp Chef Explorer 8.8 — پایگاه‌های کمپینگ ثابت و گروه‌های بزرگ که برای پخت‌وپزهای بزرگ به حداکثر خروجی حرارت نیاز دارند
3 Coleman Triton 8.2 — کمپ‌کنندگانی که به دنبال حرارت بالا در ابعادی جمع‌وجور برای تیل‌گیتینگ و کباب‌پزی هستند
4 Coleman RoadTrip 225 7.9 $124.99 کمپ‌کنندگان با خودرو در آخر هفته که به تنوع (کباب‌پزی، جوشاندن، سرخ‌کردن) در بسته‌ای قابل حمل نیاز دارند
5 Coleman Tabletop 2-in-1 7.5 $114.99 کمپینگ‌های با خودرو به‌صورت تک‌نفره یا دونفره که فضای اشغال‌شده حداقل را بر توان حرارتی بالا ترجیح می‌دهند
6 Coleman Cascade Classic 2-Burner 6.8 — کمپینگ‌های با خودرو با بودجه محدود که بر صبحانه‌های عمومی در محل کمپ و پخت‌وپز با شدت کم تمرکز دارند
1
C

Camp Chef Everest 2X

$190–$230 9.4
مزایا
  • ارائه 20,000 BTU در هر مشعل برای سرخ‌کردن و قل‌قل کردن همزمان
  • امتیاز 9 از 10 برای کنترل دم‌کردن توسط OutdoorGearLab
  • شامل بادشکن سه‌طرفه برای عملکرد مناسب در باد ملایم
  • دارای سیستم جرقه‌زن بی‌نظیر روی هر دو شعله
معایب
  • وزن 12 تا 14 پوند، که آن را برای کوله‌گردی (Backpacking) بیش از حد سنگین می‌کند
  • حجیم‌تر و سنگین‌تر از جایگزین‌های ارزان‌قیمت

مناسب برای: کمپ‌کنندگان با خودرو که برای گروه‌های 2 تا 4 نفر آشپزی می‌کنند و به انجام همزمان کارهای با حرارت بالا و پایین نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

2
C

Camp Chef Explorer

8.8
مزایا
  • با توان 30,000 BTU برای هر شعله، مناسب برای پخت‌وپزهای با حرارت بالا
  • از شعله‌های آلومینیوم ریخته‌گری برای دوام بالا استفاده می‌کند
  • دارای پایه‌های جداشدنی برای تنظیم ارتفاع پخت‌وپز
  • قابلیت تحمل قابلمه‌ها و گریل‌های بزرگ
معایب
  • حجیم برای حمل در صندوق خودرو
  • به دلیل خروجی حرارت بیش از حد، برای سفرهای دو نفره اضافی است

مناسب برای: اردوگاه‌های پایه و گروه‌های بزرگ که به حداکثر توان حرارتی برای پخت‌وپزهای بزرگ نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
C

Coleman Triton

8.2
مزایا
  • ارائه 22,000 BTU قدرت کل در دو مشعل قابل تنظیم
  • شامل محافظ‌های باد برای پخت‌وپز در فضای باز
  • طراحی کیف جمع‌وجور و قابل حمل
  • مشعل‌های قوی‌تر از Coleman Cascade Classic
معایب
  • فاقد کنترل دقیق دم‌کردن (Simmer) در مدل‌های رده‌بالا

مناسب برای: کمپ‌کنندگانی که به دنبال حرارت بالا در ابعادی جمع‌وجور برای تیل‌گیتینگ و کباب‌پزی هستند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
C

Coleman RoadTrip 225

$124.99 7.9
مزایا
  • با چرخ‌ها و دستگیره برای حمل آسان در صندوق عقب، به‌صورت تخت تاشو می‌شود
  • شامل سینی چربی جداشدنی برای تمیز کردن آسان
  • دارای سیستم جرقه‌زن بی‌نظیر Instastart
  • سازگار با صفحه گریل اختیاری و آداپتور شلنگ پروپان 5 فوتی
معایب
  • یک کپسول پروپان 1 پوندی تنها 1 تا 1.5 ساعت در حرارت بالا دوام می‌آورد
  • به دلیل بازده پایین سوخت، برای سفرهای آخر هفته به چند قوطی نیاز دارد

مناسب برای: کمپینگ‌های آخر هفته با خودرو که به تنوع (کباب کردن، جوشاندن، سرخ کردن) در یک بسته قابل حمل نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
C

Coleman Tabletop 2-in-1

$114.99 7.5
مزایا
  • یک سطح گریل و یک شعله اجاق را در یک واحد ترکیب می‌کند
  • ارائه 11,000 BTU قدرت پخت
  • تقریباً 30٪ فضای اشغال‌شده کمتر نسبت به اجاق‌های استاندارد دو شعله
معایب
  • محدود به توان کل 11,000 BTU، ناکافی برای قابلمه‌های بزرگ
  • پیکربندی تک‌شعله‌ای، پخت‌وپز هم‌زمان چند غذا را محدود می‌کند

مناسب برای: کمپینگ‌های با خودرو به‌صورت تک‌نفره یا دونفره که فضای اشغال‌شده حداقل را بر توان حرارتی بالا ترجیح می‌دهند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

6
C

Coleman Cascade Classic 2-Burner

6.8
مزایا
  • قیمت‌گذاری بسیار مقرون‌به‌صرفه در رده اقتصادی
  • شامل موانع باد برای محافظت اولیه در برابر باد
  • عملکرد بی‌صدا با مصرف سوخت کارآمد
  • جرقه‌زن ساده و قابل اعتماد با جرقه دستی یا دکمه‌ای
معایب
  • تنها حدود 20,000 BTU توان کل (10,000 BTU برای هر شعله)
  • کنترل ملایم شعله در مقایسه با مدل‌های رده‌بالا «فقط قابل قبول» ارزیابی شده است

مناسب برای: کمپینگ‌های با خودرو با بودجه محدود که بر صبحانه‌های عمومی در محل کمپ و پخت‌وپز با شدت کم تمرکز دارند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
نیاز به خروجی حرارت

اگر برای گروه‌های بزرگ‌تر از چهار نفر آشپزی می‌کنید، Camp Chef Explorer (30,000 BTU در هر مشعل) را انتخاب کنید؛ برای گروه‌های 2 تا 4 نفره، Camp Chef Everest 2X (20,000 BTU در هر مشعل) را انتخاب کنید.

2
دقت دم‌کردن (Simmer)

اگر برای سس‌ها یا پخت‌وپز آهسته به دم‌کردن دقیق نیاز دارید، اولویت را به Camp Chef Everest 2X بدهید که امتیاز 9 از 10 را برای کنترل دم‌کردن از OutdoorGearLab دریافت کرده است.

3
بازده سوخت

از خرید Coleman RoadTrip 225 برای سفرهای چندروزه خودداری کنید، مگر اینکه قصد حمل چندین قوطی پروپان 1 پوندی را داشته باشید، زیرا هر قوطی تنها 1 تا 1.5 ساعت در حرارت بالا دوام می‌آورد.

4
فضای اشغال‌شده هنگام حمل

اگر فضای صندوق خودروی شما محدود است، Coleman Tabletop 2-in-1 را انتخاب کنید، زیرا تقریباً 30٪ کوچک‌تر از اجاق‌های استاندارد دو مشعله است، هرچند از خروجی حرارت می‌کاهد.

نظر ما

اجاق Camp Chef Everest 2X به دلیل کنترل برتر دم‌کردن و توزیع متعادل حرارت، بهترین اجاق کمپینگ برای کمپینگ خودرویی در سال 2026 است. برای حداکثر قدرت، Camp Chef Explorer انتخاب اول است، به شرطی که بتوانید از پس حجم و ابعاد آن برآیید.

دستگاه قدیمی خود را تعویض می‌کنید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام اجاق بیشترین خروجی حرارت را دارد؟

اجاق Camp Chef Explorer با توان 30,000 BTU برای هر شعله، بالاترین توان را در میان کالاهای رتبه‌بندی‌شده دارد.

آیا Coleman RoadTrip 225 برای سفرهای آخر هفته مناسب است؟

بله، اما باید چندین قوطی پروپان 1 پوندی حمل کنید، زیرا هر قوطی تنها 1 تا 1.5 ساعت در شعله زیاد دوام می‌آورد.

بهترین اجاق برای دم‌کردن (Simmer) کدام است؟

اجاق Camp Chef Everest 2X امتیاز 9 از 10 را برای کنترل دم‌کردن از OutdoorGearLab دریافت کرده و بهترین گزینه برای پخت‌وپز دقیق با حرارت کم است.

آیا این اجاق‌ها برای کوله‌گردی قابل استفاده هستند؟

خیر، تمام موارد رتبه‌بندی‌شده برای کمپینگ با خودرو طراحی شده‌اند؛ Camp Chef Everest 2X وزنی بین 12 تا 14 پوند دارد و سایر موارد حجیم‌تر یا سنگین‌تر از حد مجاز برای کوله‌گردی هستند.

منابع

  1. بهترین اجاق کمپینگ برای کمپینگ با خودرو 2026
  2. بهترین اجاق‌های کمپینگ برای کمپینگ با خودرو در سال 2026
  3. بهترین اجاق کمپینگ برای کمپینگ با خودرو 2026
  4. بهترین اجاق‌های کمپینگ
  5. بهترین اجاق‌های کمپینگ
  6. بهترین اجاق کمپینگ

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر