بهترین نرم‌افزار CRM در 2026: بهترین انتخاب‌ها برای تیم‌های فروش، بازاریابی و سازمانی

شبکه‌ای از کره‌های درخشان به‌هم‌پیوسته با یک هاب مرکزی — تصویر برای بهترین نرم‌افزار CRM در سال 2026: بهترین انتخاب‌ها برای تیم‌های فروش، بازاریابی و سازمانی

استقلال تحریری. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — افشای تبلیغات ما را ببینید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند.

ما شش پلتفرم پیشرو CRM را با تحلیل ساختارهای قیمت‌گذاری 2026، محدودیت‌های خط لوله فروش و سربار اداری ارزیابی کردیم تا مشخص کنیم کدام ابزارها برای اندازه‌های خاص تیم مناسب هستند. این رتبه‌بندی برای تیم‌های فروش، بازاریابی و سازمانی از استارتاپ‌های دو نفره تا سازمان‌های پیچیده‌ای که به مدیریت اختصاصی نیاز دارند، طراحی شده است. هر انتخاب بر اساس دسترسی مشخص به ویژگی‌ها و آستانه‌های هزینه استوار است، نه ادعاهای بازاریابی عمومی.

روش رتبه‌بندی ما

ظرفیت خط لوله فروش و محدودیت‌های کاربر در هر لایههزینه کل مالکیت برای تیم‌های متوسط تا بزرگعمق سفارشی‌سازی و اتوماسیون گردش کارسربار اداری و منحنی یادگیریگسترده بودن اکوسیستم یکپارچه‌سازی

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 HubSpot CRM / Sales Hub 9.2 از 7 دلار به ازای هر کاربر در ماه کسب‌وکارهای کوچک و تیم‌های بازاریابی ورودی که نیاز به شروع سریع بدون مدیر اختصاصی دارند
2 Zoho CRM 8.7 از 14 دلار به ازای هر کاربر در ماه تیم‌های حساس به ارزش و سازمان‌های در حال رشد با بودجه محدود که به سفارشی‌سازی گسترده بدون نیاز به مدیریت در سطح Salesforce نیاز دارند
3 Salesforce Sales Cloud 8.5 از 25 دلار به ازای هر کاربر در ماه سازمان‌های فروش بزرگ یا پیچیده و استقرارهای سازمانی با تیم‌های مدیریتی اختصاصی
4 Pipedrive 7.8 14 دلار به ازای هر کاربر در ماه تیم‌های فروش کوچک که مدیریت بصری خط لوله را بر سفارشی‌سازی پیچیده سازمانی اولویت می‌دهند
5 Zoho CRM Enterprise 7.5 40 دلار به ازای هر کاربر در ماه سازمان‌هایی که به سفارشی‌سازی گسترده و یکپارچگی با اکوسیستم در یک سطح قیمتی میانی نیاز دارند
6 HubSpot Sales Hub Enterprise 7.2 از 150 دلار به ازای هر کاربر در ماه تیم‌های در حال رشد که به ظرفیت بالای خط لوله فروش و ویژگی‌های پیشرفته هوش مصنوعی بدون پیچیدگی کامل سازمانی نیاز دارند
1
H

HubSpot CRM / Sales Hub

از 7 دلار به ازای هر کاربر در ماه 9.2
مزایا
  • پلن رایگان از حداکثر 2 کاربر با 1 خط لوله فروش پشتیبانی می‌کند
  • هزینه پلن Starter از 7 دلار به ازای هر صندلی در ماه با 2 خط لوله شروع می‌شود
  • لایه Professional شامل توالی‌ها، پیش‌بینی‌ها و کتابچه‌های راهنما (Playbooks) است
  • پلن Enterprise امتیازدهی پیش‌بینی‌کننده سرنخ و هوش مکالمه را اضافه می‌کند
معایب
  • لایه Professional شامل یک هزینه یک‌باره 1,500 دلاری برای راه‌اندازی است
  • ویژگی‌های اتوماسیون پیشرفته به سرعت گران می‌شوند و با یک افزایش ناگهانی قیمت همراه‌اند
  • پلن رایگان به‌طور سخت‌گیرانه به 2 کاربر و 1 خط لوله محدود است

مناسب برای: کسب‌وکارهای کوچک و تیم‌های بازاریابی ورودی که به شروع سریع بدون نیاز به مدیر اختصاصی نیاز دارند

محصول شماست؟ یک لیست تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه‌بندی رایگان

2
Z

Zoho CRM

از 14 دلار به ازای هر کاربر در ماه 8.7
مزایا
  • پلن رایگان برای همیشه برای 3 کاربر در دسترس است
  • لایه ورودی با پرداخت سالانه ماهانه 14 دلار به ازای هر کاربر هزینه دارد
  • از سفارشی‌سازی گسترده برای فیلدهایی مانند منطقه و تاریخ تمدید پشتیبانی می‌کند
  • شامل قوانین جریان کاری، قوانین تخصیص و فرآیندهای تأیید
معایب
  • رابط کاربری می‌تواند برای کاربران جدید شلوغ و گیج‌کننده به نظر برسد
  • پیکربندی و مدیریت می‌تواند زمان قابل‌توجهی را طلب کند
  • لایه‌های پایین‌تر معمولاً نیازمند تعهد به پرداخت سالانه هستند

مناسب برای: تیم‌های حساس به ارزش و سازمان‌های در حال رشد با بودجه محدود که به سفارشی‌سازی گسترده بدون مدیریت در سطح Salesforce نیاز دارند

محصول شماست؟ یک لیست تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان

3
S

Salesforce Sales Cloud

از 25 دلار به ازای هر کاربر در ماه 8.5
مزایا
  • عمیق‌ترین سفارشی‌سازی و قابلیت توسعه‌پذیری را در بازار ارائه می‌دهد
  • شامل هوش فروش مبتنی بر هوش مصنوعی از طریق Agentforce
  • از مجوزهای پیچیده و اشیاء سفارشی برای استقرارهای سازمانی پشتیبانی می‌کند
  • گزارش‌دهی پیشرفته و قابلیت‌های اکوسیستم را ارائه می‌دهد
معایب
  • بالاترین هزینه کل مالکیت (TCO) در میان CRMهای اصلی
  • منحنی یادگیری شیب‌دارتر و سربار مدیریتی بالاتر
  • بسته‌بندی پیچیده و هزینه‌های افزونه، دشواری پیاده‌سازی را افزایش می‌دهد

مناسب برای: سازمان‌های فروش بزرگ یا پیچیده و استقرارهای سازمانی با تیم‌های مدیریت اختصاصی

آیا این محصول شماست؟ دریافت یک لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
P

Pipedrive

14 دلار به ازای هر کاربر در ماه 7.8
مزایا
  • هزینه پلن ورودی 14 دلار به ازای هر صندلی در ماه با صورتحساب سالانه است
  • بر مدیریت بصری خط لوله فروش تمرکز دارد
  • برای مسیریابی فرم‌های ارسالی با ابزارهای ایمیل و بازاریابی یکپارچه می‌شود
معایب
  • سفارشی‌سازی عمیق موجود در پلتفرم‌های درجه سازمانی را ندارد
  • اتوماسیون پیشرفته محدودتر در مقایسه با رقبا در سطوح بالاتر

مناسب برای: تیم‌های کوچک فروش که مدیریت بصری خط لوله فروش را بر سفارشی‌سازی پیچیده سازمانی ترجیح می‌دهند

آیا این محصول شماست؟ دریافت یک لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
Z

Zoho CRM Enterprise

40 دلار به ازای هر کاربر در ماه 7.5
مزایا
  • بالاترین سطح قیمت 40 دلار به ازای هر کاربر در ماه برای قابلیت‌های پیشرفته است
  • شامل سفارشی‌سازی عمیق برای ساختارهای سازمانی پیچیده
  • بخشی از اکوسیستم گسترده‌تر Zoho برای جریان‌های کاری یکپارچه
معایب
  • نیازمند پرداخت سالانه برای پلن‌های سطح پایین و متوسط
  • سربار مدیریتی با افزایش مقیاس بالا می‌رود

مناسب برای: سازمان‌هایی که به سفارشی‌سازی گسترده و یکپارچگی با اکوسیستم در یک سطح قیمتی میانی نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ دریافت یک لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

6
H

HubSpot Sales Hub Enterprise

از 150 دلار به ازای هر کاربر در ماه 7.2
مزایا
  • شامل 100 خط لوله فروش برای عملیات در مقیاس بزرگ است
  • شامل اشیاء سفارشی و امتیازدهی پیش‌بینی‌کننده سرنخ
  • هوش مکالمه‌ای را برای تیم‌های فروش فراهم می‌کند
معایب
  • شامل یک هزینه راه‌اندازی یک‌باره 3,500 دلاری
  • اعتبار ماهانه هوش مصنوعی/اتوماسیون هر ماه ریست می‌شود و به ماه بعد منتقل نمی‌گردد
  • اعتبارهای اضافی هر کدام 0.010 دلار هزینه دارند و هزینه‌های متغیر را افزایش می‌دهند

بهترین برای: تیم‌های در حال رشد که به ظرفیت بالای خط لوله فروش و ویژگی‌های پیشرفته هوش مصنوعی بدون پیچیدگی کامل سازمانی نیاز دارند

محصول شما همین است؟ دریافت یک لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
آستانه اندازه تیم

اگر 2 کاربر یا کمتر دارید، پلن رایگان HubSpot گزینه‌ای عملی است؛ برای 3 کاربر، پلن رایگان Zoho تنها گزینه بدون هزینه است. فراتر از 5 کاربر، انتظار هزینه‌های سطح میانی حدود 1,170 دلار در ماه برای HubSpot را داشته باشید.

2
نیازهای ظرفیت خط لوله فروش

HubSpot Starter اجازه 2 خط لوله فروش را می‌دهد، در حالی که Professional اجازه 15 خط لوله فروش را می‌دهد. اگر به بیش از 15 خط لوله فروش نیاز دارید، باید به Enterprise (100 خط لوله فروش) ارتقا دهید یا از پشتیبانی چند خط لوله فروش Zoho استفاده کنید.

3
سربار اداری

Salesforce به مدیریت اختصاصی نیاز دارد و بالاترین هزینه مالکیت کل (TCO) را دارد. Zoho و HubSpot برای تیم‌هایی بدون مدیر اختصاصی طراحی شده‌اند، هرچند پیکربندی Zoho همچنان ممکن است زمان‌بر باشد.

4
تأثیر هزینه راه‌اندازی

پلن HubSpot Professional یک هزینه راه‌اندازی یک‌باره 1,500 دلاری دریافت می‌کند و پلن Enterprise مبلغ 3,500 دلار. اگر از یک پلن رایگان یا استارتر در حال انتقال هستید، این موارد را در بودجه اولیه خود لحاظ کنید.

نظر ما

برای اکثر تیم‌های کوچک تا متوسط، HubSpot بهترین تعادل را بین شروع سریع و عمق ویژگی‌ها ارائه می‌دهد، به شرطی که بتوانید هزینه راه‌اندازی 1,500 دلاری لایه Professional را بپذیرید. تیم‌های سازمانی با مدیران اختصاصی باید به دلیل قابلیت توسعه‌پذیری بی‌نظیر، Salesforce را انتخاب کنند، علی‌رغم بالاترین TCO.

پرسش‌های متداول

کدام CRM سخاوتمندانه‌ترین پلن رایگان را دارد؟

Zoho CRM یک پلن رایگان برای 3 کاربر برای همیشه ارائه می‌دهد، در حالی که پلن رایگان HubSpot محدود به 2 کاربر و 1 خط لوله فروش است.

تفاوت هزینه بین HubSpot Professional و Enterprise چقدر است؟

پلن HubSpot Professional از 90 دلار به ازای هر کاربر در ماه با یک هزینه راه‌اندازی یک‌باره 1,500 دلاری شروع می‌شود، در حالی که پلن Enterprise از 150 دلار به ازای هر کاربر در ماه با یک هزینه راه‌اندازی یک‌باره 3,500 دلاری شروع می‌شود.

آیا Zoho CRM می‌تواند سفارشی‌سازی‌های پیچیده را بدون نیاز به مدیریت در سطح Salesforce مدیریت کند؟

بله، Zoho از سفارشی‌سازی گسترده برای فیلدهایی مانند منطقه و خط محصول پشتیبانی می‌کند، هرچند رابط کاربری آن ممکن است شلوغ به نظر برسد و پیکربندی آن زمان‌بر است.

آیا HubSpot اجازه انتقال اعتبارات هوش مصنوعی استفاده‌نشده را می‌دهد؟

خیر، اعتبارهای ماهانه HubSpot برای هوش مصنوعی/اتوماسیون هر ماه بدون انتقال به ماه بعد ریست می‌شوند و اعتبارهای اضافی هر کدام 0.010 دلار هزینه دارند.

منابع

  1. بهترین نرم‌افزارهای CRM که در سال 2026 آزمایش کرده‌ایم
  2. 10 نرم‌افزار برتر CRM در سال 2026
  3. بهترین نرم‌افزار CRM 2026: مقایسه 7 پلتفرم برتر
  4. بهترین نرم‌افزار CRM: راهنمای کامل 2026
  5. مقایسه CRM
  6. بهترین نرم‌افزارهای CRM 2026: آزمایش‌شده و مقایسه‌شده

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر