بهترین دوچرخه‌های برقی در 2026: 6 مورد برتر رتبه‌بندی‌شده بر اساس برد، ارزش و کاربرد

یک چرخ دوچرخه برقی شیک با بسته باتری درخشان و نشانگر برد شناور — تصویرسازی برای «بهترین دوچرخه‌های برقی در سال 2026: 6 مورد برتر رتبه‌بندی‌شده بر اساس برد، ارزش و کاربردی بودن»

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما شش دوچرخه برقی برتر سال 2026 را بر اساس برد آزمایش‌شده، ظرفیت بار، پاسخ‌دهی موتور و نسبت قیمت به عملکرد ارزیابی کردیم. این رتبه‌بندی به‌طور خاص برای رفت‌وآمدهای بیرونی و سوارکاران تفریحی است که به دنبال معیارهای کاربردی تأییدشده به‌جای ادعاهای بازاریابی هستند.

روش رتبه‌بندی ما

برد واقعی آزمایش‌شده (مایل)ظرفیت بار (lbs)قدرت موتور و نوع سنسور (W، گشتاور)قیمت به ازای هر مایل بردویژگی‌های قابلیت حمل و فضای ذخیره‌سازیسخت‌افزار ایمنی و ترمز

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 Lectric XP4 9.2 $999 خریداران بار اول که به ظرفیت بار بالا و قابلیت حمل برای مسیرهای ترکیبی شهری نیاز دارند
2 Segway MYON 8.9 $1,799.99 رفت‌وآمدهایی که اولویت آن‌ها برد بالا و ویژگی‌های امنیتی پیشرفته است
3 Lectric XPress 2 8.5 $1,399 مسافرانی با بودجه محدود که به برد تأییدشده بدون قیمت پریمیوم نیاز دارند
4 Ride1Up Prodigy v2 8.2 $2,395 علاقه‌مندان به عملکرد موتور میانی و ساختار باکیفیت
5 Tenways Wayfarer 7.8 $1,699 سوارکارانی که نرمی و راحتی سواری را بر حداکثر برد اولویت می‌دهند
6 Juiced Scrambler 7.5 $1,699 سوارکارانی که ظاهر و حس سبک موتورسیکلت‌های مِپِد را به هندسه متعارف دوچرخه ترجیح می‌دهند
1
L

Lectric XP4

$999 9.2
مزایا
  • ظرفیت بار مجاز 330 پوند، بالاترین در این گروه
  • سنسور گشتاور برای کمک پدال نرم‌تر و پاسخ‌گو
  • طراحی فریم تاشو برای ذخیره‌سازی آسان
  • ترمزهای هیدرولیکی دو پیستونی با روتورهای 180 میلی‌متری
معایب
  • برد آزمایش‌شده 25.6 مایل (فقط با گاز) کمتر از رقبا است
  • فرمت تاشو 20 اینچی، پایداری را فدای قابلیت حمل می‌کند
  • نمایشگر باتری فقط با گام‌های 10 درصدی به‌روزرسانی می‌شود

مناسب برای: خریداران بار اول که به ظرفیت بار بالا و قابلیت حمل برای مسیرهای ترکیبی شهری نیاز دارند

این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

2
S

Segway MYON

$1,799.99 8.9
مزایا
  • برد تست‌شده 45–60 مایل در شرایط رانندگی ترکیبی
  • دنده‌بک الکترونیکی Shimano CUES برای تعویض دنده خودکار
  • موتور با توان اوج 1,500 وات
  • ردیابی GPS داخلی و یکپارچگی با Apple Find My
معایب
  • وزن سنگین (~73 lb) بلند کردن را دشوار می‌کند
  • فاقد تعلیق عقب (فقط تعلیق جلو)
  • قیمت بالاتر در مقایسه با مدل‌های سطح‌ورودی

بهترین برای: رفت‌وآمدهایی که اولویت آن‌ها برد بالا و ویژگی‌های امنیتی پیشرفته است

این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
L

Lectric XPress 2

$1,399 8.5
مزایا
  • برد آزمایش‌شده 38.3 مایل
  • ارزش بالا برای استفاده مسافرتی با قیمت $1,399
  • دسته‌بندی شده به‌طور خاص برای کاربردهای رفت‌وآمد
معایب
  • فاقد مجموعه ویژگی‌های پریمیوم مدل‌های رده‌بالا

مناسب برای: رفت‌وآمدهای کم‌هزینه که به دنبال برد تأییدشده بدون قیمت‌گذاری لوکس هستند

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
R

Ride1Up Prodigy v2

$2,395 8.2
مزایا
  • سیستم موتور میانی برای توزیع برتر گشتاور
  • کیفیت ساخت پریمیوم که از رده قیمتی استنباط می‌شود
معایب
  • بالاترین قیمت در این گروه با $2,395

مناسب برای: علاقه‌مندان به عملکرد موتور میانی و کیفیت ساخت پریمیوم

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
T

Tenways Wayfarer

$1,699 7.8
مزایا
  • در گروه آزمایش‌شده به‌عنوان «نرم‌ترین سواری» طبقه‌بندی شده است
  • اولویت‌دهی به راحتی و نرمی سواری
معایب
  • برد آزمایش‌شده پایین‌تر 21.2 مایل در مقایسه با سایر مدل‌ها
  • قیمت $1,699 برد کمتری به ازای هر دلار نسبت به Lectric XPress 2 ارائه می‌دهد

مناسب برای: سوارکارانی که نرمی و راحتی سواری را بر حداکثر برد اولویت می‌دهند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

6
J

Juiced Scrambler

$1,699 7.5
مزایا
  • طراحی به سبک موتورسیکلت‌های مِپِد برای زیبایی و حس متفاوت
  • دسته‌بندی شده برای راکبانی که به کاربردهای سبک مِپِد علاقه دارند
معایب
  • طراحی خاص ممکن است با انتظارات متعارف رفت‌وآمد مطابقت نداشته باشد

مناسب برای: سوارکارانی که ظاهر و حس سبک موتورسیکلت‌های مِپِد را به هندسه متعارف دوچرخه ترجیح می‌دهند

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
نیاز به برد

اگر رفت‌وآمد شما بیش از 20 مایل در یک مسیر است، Segway MYON (45–60 مایل تست‌شده) یا Lectric XPress 2 (38.3 مایل تست‌شده) را انتخاب کنید؛ از Tenways Wayfarer (21.2 مایل) برای مسیرهای طولانی پرهیز کنید.

2
ظرفیت بار

برای حمل بارهای سنگین یا مسافر، Lectric XP4 تنها مدلی است که ظرفیت بار مجاز اعلام‌شده 330 پوند دارد؛ سایر مدل‌ها فاقد این رتبه‌بندی خاص هستند.

3
نیازهای قابلیت حمل

اگر نیاز دارید دوچرخه را به داخل خودرو یا آپارتمان ببرید، فریم تاشو Lectric XP4 ضروری است؛ Segway MYON با وزن حدود 73 پوند بدون کمک سخت بلند می‌شود.

4
حساسیت به قیمت

برای زیر $1,000، مدل Lectric XP4 با قیمت $999 بهترین ارزش را با ظرفیت بار 330 پوند ارائه می‌دهد؛ برای زیر $1,400، مدل Lectric XPress 2 با قیمت $1,399 برد آزمایش‌شده 38.3 مایل را فراهم می‌کند.

نظر ما

مدل Lectric XP4 به دلیل قیمت $999، ظرفیت بار 330 پوند و کاربرد تاشو، بهترین دوچرخه برقی کلی برای اکثر سوارکاران است. مسافرانی که به حداکثر برد نیاز دارند باید با وجود هزینه و وزن بیشتر، مدل Segway MYON را انتخاب کنند.

دستگاه قدیمی خود را تعویض می‌کنید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام دوچرخه برقی بیشترین برد آزمایش‌شده را دارد؟

Segway MYON با برد آزمایش‌شده 45 تا 60 مایل در سواری ترکیبی، طولانی‌ترین برد را دارد و به‌طور قابل‌توجهی از 25.6 مایل Lectric XP4 و 21.2 مایل Tenways Wayfarer پیشی می‌گیرد.

حداکثر ظرفیت بار دوچرخه رتبه اول چقدر است؟

Lectric XP4 دارای ظرفیت بار مجاز 330 lb است که بالاترین رقم ظرفیت بار مشخصی است که برای این گروه تأیید کردیم.

آیا می‌توان مدل Lectric XP4 را برای ذخیره‌سازی تا کرد؟

بله، مدل Lectric XP4 دارای طراحی فریم تاشو است، هرچند فرمت 20 اینچی پایداری و راحتی را به بهای این قابلیت حمل قربانی می‌کند.

آیا Segway MYON دارای تعلیق عقب است؟

خیر، مدل Segway MYON فقط دارای تعلیق جلو است و فاقد تعلیق عقب می‌باشد که ممکن است بر راحتی در زمین‌های ناهموار تأثیر بگذارد.

منابع

  1. جوایز انتخاب سردبیران: بهترین دوچرخه‌های برقی برای خرید در سال 2026
  2. اینجا بهترین دوچرخه‌های برقی قابل خرید در تمام سطوح قیمتی را ببینید
  3. 10 دوچرخه برقی برتر در سال 2026: راهنمای نهایی خرید
  4. بهترین دوچرخه‌های برقی با بالاترین امتیاز
  5. بهترین دوچرخه‌های برقی 2026
  6. بهترین دوچرخه‌های برقی

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر