بهترین دوچرخه ثابت برای استفاده خانگی در سال 2026

دوچرخه ثابت ورزشی شیک با صفحه‌نمایش تیره و براق خالی — تصویر برای بهترین دوچرخه ورزشی خانگی در سال 2026

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما شش دوچرخه ثابت برتر را بر اساس دقت مقاومت، سطوح نویز، ظرفیت وزن و یکپارچگی اتصال ارزیابی کردیم تا بهترین دوچرخه ورزشی برای استفاده خانگی در سال 2026 را تعیین کنیم. این رتبه‌بندی برای خریدارانی است که مشخصات فنی خاصی مانند وزن فلایویل، رتبه‌های دسی‌بل و سازگاری اپلیکیشن را بر ادعاهای بازاریابی عمومی اولویت می‌دهند.

روش رتبه‌بندی ما

دقت مقاومت (تعداد سطوح)سطح نویز (رتبه دسی‌بل)ظرفیت وزن (پوند)وزن فلایویل (پوند)سازگاری اتصال (اپلیکیشن‌ها/پروتکل‌ها)زمان راه‌اندازی و فضای اشغال‌شده

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 Schwinn IC4 / BowFlex C6 9.4 $796 کاربرانی که به دنبال مقاومت مغناطیسی چندمنظوره و اتصال گسترده به اپلیکیشن‌ها بدون پرداخت هزینه برای صفحه‌نمایش یکپارچه هستند.
2 Peloton Cross Training Bike+ 9.1 $2,695 کاربرانی که به دنبال تجربه استودیویی یکپارچه و همه‌کاره با صفحه‌نمایش بزرگ داخلی و کتابخانه کلاس‌های ساختاریافته هستند.
3 JOROTO Exercise Bike (X2PRO) 8.8 — دوچرخه‌سواران جدی که به مومنتوم فلایویل سنگین و ظرفیت وزن بالا برای تمرینات اینتروال شدید نیاز دارند.
4 pooboo Magnetic Exercise Bike 8.5 — ساکنان آپارتمان که سکوت فوق‌العاده و ظرفیت وزن بالا را بر ویژگی‌های پیشرفته نمایشگر اولویت می‌دهند.
5 MERACH Exercise Bike 8.2 — کاربرانی که به یک دوچرخه بی‌صدا با سازگاری خاص با Zwift و گزینه‌های نشیمن خوابیده کم‌فشار نیاز دارند.
6 YOSUDA Exercise Bike 7.9 زیر 200 دلار خریداران حساس به بودجه که به دنبال یک دوچرخه ثابت سطح ورودی باکیفیت بدون موانع مالی بالا هستند.
1
S

Schwinn IC4 / BowFlex C6

$796 9.4
مزایا
  • 100 سطح مقاومت مغناطیسی با تنظیم دقیق برای تنظیمات دقیق ارائه می‌دهد
  • سازگار با اپلیکیشن Peloton، Zwift، Strava و Apple Fitness+ از طریق بلوتوث و ANT+
  • از کاربران تا 330 پوند با سیستم انتقال قدرت تسمه‌ای بی‌صدا پشتیبانی می‌کند
معایب
  • برای تجربه کامل اپلیکیشن به تبلت یا گوشی خارجی نیاز دارد زیرا فاقد صفحه‌نمایش لمسی داخلی است
  • مشکلات راحتی زین در هفته‌های اول استفاده به‌طور مکرر گزارش شده است

مناسب برای: کاربرانی که به دنبال مقاومت مغناطیسی چندمنظوره و اتصال گسترده به اپلیکیشن‌ها بدون پرداخت هزینه برای صفحه‌نمایش یکپارچه هستند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

2
P

Peloton Cross Training Bike+

$2,695 9.1
مزایا
  • دارای صفحه‌نمایش HD چرخان 21.5 اینچی برای کلاس‌های زنده و درخواستی غوطه‌ورکننده
  • اشغال فضای کم 4 در 2 فوت با وجود صفحه‌نمایش بزرگ
  • شامل 100 سطح مقاومت مغناطیسی و پشتیبانی از تمرینات خارج از دوچرخه از طریق چرخش صفحه‌نمایش
معایب
  • نیازمند اشتراک اجباری Peloton All-Access به قیمت 49.99 دلار در ماه
  • وزن سنگین 178 پوندی جابه‌جایی را دشوار می‌کند
  • ظرفیت وزن پایین‌تر 297 پوند در مقایسه با رقبا

مناسب برای: کاربرانی که به دنبال تجربه‌ای فراگیر و همه‌کاره استودیویی با یک صفحه‌نمایش یکپارچه بزرگ و کتابخانه کلاس‌های ساختاریافته هستند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
J

JOROTO Exercise Bike (X2PRO)

8.8
مزایا
  • فلایویل سنگین 40 پوندی مومنتوم برتر برای تمرینات جدی فراهم می‌کند
  • ظرفیت وزن بالا از کاربران تا 350 پوند پشتیبانی می‌کند
  • 100 سطح مقاومت مغناطیسی برای کنترل دقیق شدت تمرین ارائه می‌دهد
معایب
  • سطوح نویز و معیارهای صفحه‌نمایش به‌طور صریح در مشخصات موجود کمّی‌سازی نشده‌اند
  • اتصال عمدتاً به سازگاری با Zwift محدود است و جزئیات بیشتری از اکوسیستم اپلیکیشن‌ها ارائه نمی‌دهد

مناسب برای: دوچرخه‌سواران جدی که به مومنتوم فلایویل سنگین و ظرفیت وزن بالا برای تمرینات اینتروال شدید نیاز دارند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
P

pooboo Magnetic Exercise Bike

8.5
مزایا
  • با سطح صدای بسیار کم کمتر از 15 دسی‌بل کار می‌کند
  • پشتیبانی از وزن تا 350 پوند با مقاومت مغناطیسی بدون پله در محدوده 0 تا 100 درصد
  • سازگار با LNOW، Kinomap و Zwift از طریق یکپارچه‌سازی اپلیکیشن
معایب
  • مانیتور LCD پایه فاقد معیارهای عملکرد پیشرفته است
  • راحتی زین معمولاً برای جلسات طولانی به ارتقاء پس از فروش نیاز دارد

مناسب برای: ساکنان آپارتمان که سکوت فوق‌العاده و ظرفیت وزن بالا را بر ویژگی‌های پیشرفته نمایشگر اولویت می‌دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
M

MERACH Exercise Bike

8.2
مزایا
  • با صدای کمتر از 25 دسی‌بل کار می‌کند و برای فضاهای زندگی مشترک مناسب است
  • شامل یک دوره آزمایشی رایگان 180 روزه اپلیکیشن برای سازگاری با Zwift
  • مدل‌های نشسته (Recumbent) دارای پشتی توری‌شکل هستند و تا 330 پوند وزن را تحمل می‌کنند
معایب
  • مدل‌های خوابیده محدود به تنها 8 سطح مقاومت هستند
  • ظرفیت مدل استاندارد به 300 پوند محدود شده است که کمتر از رقبا در دسته دوچرخه‌های ایستاده است

مناسب برای: کاربرانی که به دوچرخه‌ای بی‌صدا با سازگاری خاص با Zwift و گزینه‌های نشیمن خوابیده کم‌فشار نیاز دارند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

6
Y

YOSUDA Exercise Bike

زیر 200 دلار 7.9
مزایا
  • قیمت‌گذاری سطح ورودی زیر 200 دلار موانع مالی بالا را از بین می‌برد
  • پشتیبانی از وزن تا 300 پوند با سیستم انتقال نیروی تسمه‌ای
  • مدل PRO دارای 100 سطح مقاومت مغناطیسی است
معایب
  • فلایویل سبک‌تر 25 پوندی که منجر به مومنتوم کمتر در مقایسه با مدل‌های پریمیوم 35 تا 50 پوندی می‌شود
  • جزئیات مقاومت مدل استاندارد متفاوت است و ممکن است دقت نسخه PRO را نداشته باشد

مناسب برای: خریداران حساس به بودجه که به دنبال یک تجربه سواری سطح ورودی باکیفیت بدون موانع مالی بالا هستند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
الزامات سطح صدا

اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید، برای به حداقل رساندن مزاحمت، دوچرخه pooboo را به دلیل عملکرد زیر 15 دسی‌بل یا دوچرخه MERACH را به دلیل رتبه‌بندی زیر 25 دسی‌بل انتخاب کنید.

2
محدودیت‌های ظرفیت وزن

اگر به پشتیبانی از وزن تا 350 پوند نیاز دارید، JOROTO X2PRO یا دوچرخه pooboo را انتخاب کنید، در حالی که Peloton Bike+ حداکثر تا 297 پوند را پشتیبانی می‌کند.

3
مومنتوم فلایویل

برای تمرینات جدی، JOROTO X2PRO را با فلایویل 40 پوندی خود بر YOSUDA با فلایویل سبک‌تر 25 پوندی اولویت دهید تا مومنتوم روان‌تری حفظ شود.

4
هزینه‌های اشتراک

هزینه اشتراک اجباری 49.99 دلار در ماه دوچرخه Peloton Bike+ را در نظر بگیرید، در حالی که Schwinn IC4 با اپلیکیشن‌های مختلف کار می‌کند و شما را به یک اکوسیستم واحد محدود نمی‌کند.

نظر ما

Schwinn IC4 بهترین تعادل را بین دقت مغناطیسی 100 سطحی و سازگاری گسترده با اپلیکیشن‌ها به قیمت 796 دلار ارائه می‌دهد، در حالی که Peloton Bike+ برای کسانی که حاضرند 2,695 دلار به اضافه هزینه‌های ماهانه را برای صفحه‌نمایش یکپارچه بپردازند، گزینه پریمیوم باقی می‌ماند.

می‌خواهید مت قدیمی خود را تعویض کنید؟ می‌توانید آن را به‌صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام دوچرخه بیشترین ظرفیت وزن را دارد؟

دوچرخه‌های JOROTO X2PRO و pooboo Magnetic Exercise Bike هر دو از وزن تا 350 پوند پشتیبانی می‌کنند که از محدودیت 297 پوندی Peloton Bike+ بیشتر است.

آیا اشتراک Peloton اجباری است؟

بله، Peloton Cross Training Bike+ برای دسترسی به کتابخانه کلاس‌های زنده و درخواستی خود به اشتراک ماهانه 49.99 دلاری All-Access نیاز دارد.

کدام دوچرخه برای آپارتمان‌ها بی‌صداترین است؟

دوچرخه pooboo Magnetic Exercise Bike با صدای کمتر از 15 دسی‌بل کار می‌کند و نسبت به دوچرخه MERACH که با صدای کمتر از 25 دسی‌بل کار می‌کند، بی‌صداتر است.

آیا دوچرخه‌های ارزان‌قیمت سطوح مقاومت کافی دارند؟

مدل YOSUDA PRO دارای 100 سطح مقاومت مغناطیسی است که با مدل‌های پریمیوم برابری می‌کند، هرچند فلایویل سبک‌تر 25 پوندی آن ممکن است بر مومنتوم تأثیر بگذارد.

منابع

  1. بهترین دوچرخه‌های ورزشی خانگی
  2. بهترین دوچرخه‌های ورزشی
  3. بهترین دوچرخه‌های ورزشی خانگی 2026
  4. بهترین دوچرخه‌های ثابت
  5. بهترین دوچرخه ثابت ورزشی
  6. بهترین دوچرخه‌های ثابت

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر