بهترین نیروگاه سیار برای کمپ‌ون در 2026

یک نیروگاه قابل حمل مقاوم در کنار یک کابل سیاه پیچیده و یک فانوس کوچک کمپینگ — تصویر برای بهترین نیروگاه قابل حمل برای کاروان‌مسافرتی در سال 2026

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما پنج پاور استیشن قابل حمل پیشرو را بر اساس بازدهی وات‌ساعت قابل استفاده، سرعت شارژ، نسبت وزن به ظرفیت و وات خروجی ارزیابی کردیم تا بهترین پاور استیشن قابل حمل برای تجهیزات ون در سال 2026 را تعیین کنیم. این رتبه‌بندی به‌طور خاص برای کسانی است که در ون زندگی می‌کنند و به برق قابل اعتماد خارج از شبکه برای لپ‌تاپ‌ها، دستگاه‌های برقی کوچک و الکترونیک خودرو بدون تجاوز از محدودیت‌های ظرفیت بار نیاز دارند.

روش رتبه‌بندی ما

بازدهی ظرفیت قابل استفاده در مصرف کم در مقابل مصرف زیادنسبت وزن به ظرفیت برای ظرفیت بار خودروتوان وات اینورتر AC و قابلیت تحمل جریان لحظه‌ایسرعت شارژ از برق شهریطول عمر شیمی باتری (چرخه‌های LiFePO4)

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 EcoFlow Delta 2 Max 9.4 — ساکنان ون با نیازهای انرژی بالا که به پشتیبان‌گیری از سیستم‌های باتری تفریحی موجود یا راه‌اندازی همزمان چندین وسیله برقی نیاز دارند.
2 EcoFlow Delta 2 9.1 0.61 دلار به ازای هر وات‌ساعت قابل استفاده کاربرانی که به توان پایدار کم‌مصرف برای لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند اولویت می‌دهند و بر قابلیت حمل و به‌صرفه بودن هزینه به ازای هر وات‌ساعت تأکید دارند.
3 Bluetti AC50B 8.7 — مالکان ون که به یک افزونه بسیار قابل حمل برای سیستم‌های برقی موجود نیاز دارند و می‌خواهند ظرفیت را به‌صورت تدریجی افزایش دهند.
4 Bluetti EB3A 8.2 — مسافران تک‌نفره یا مینیمالیست‌هایی که به یک واحد سبک و چابک برای وسایل کوچک نیاز دارند، بدون تأثیر قابل‌توجه بر ظرفیت بار خودرو.
5 Anker SOLIX C1000 Gen 2 8.0 — کاربرانی که حداکثر بازدهی برای وسایل بزرگ و قابلیت اطمینان بلندمدت را بر سرعت شارژ سریع اولویت می‌دهند.
1
E

EcoFlow Delta 2 Max

9.4
مزایا
  • ظرفیت 2048 وات‌ساعت ارائه می‌دهد که برای زندگی چندروزه آف‌گرید بدون نیاز به شارژ مکرر کافی است
  • دارای اینورتر 2,400W با حالت X-Boost که تا 3,100W برای وسایل پرمصرف پشتیبانی می‌کند
  • در تنها 70 دقیقه از برق شهری به‌طور کامل شارژ می‌شود و زمان توقف را در ایست‌های کوتاه به حداقل می‌رساند
  • از شیمی باتری LiFePO4 استفاده می‌کند که دوام بلندمدت و خروجی ولتاژ پایدار را تضمین می‌کند
معایب
  • بزرگ‌تر و سنگین‌تر از مدل‌های میانی مانند Bluetti AC50B است که بر فضای ذخیره‌سازی تأثیر می‌گذارد
  • ظرفیت اولیه بالاتر ممکن است برای مسافران تک‌نفره‌ای که تنها از دستگاه‌های کم‌مصرف استفاده می‌کنند، بیش از حد باشد

مناسب برای: زندگی‌کنندگان در ون با نیازهای بالای انرژی که برای پشتیبان‌گیری از سیستم‌های باتری تفریحی موجود یا راه‌اندازی همزمان چندین لوازم برقی به آن نیاز دارند.

محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

2
E

EcoFlow Delta 2

0.61 دلار به ازای هر وات‌ساعت قابل استفاده 9.1
مزایا
  • بازدهی ظرفیت 88٪ را در مصرف 380 وات حفظ می‌کند و برق قابل اعتماد برای دستگاه‌های برقی متوسط را تضمین می‌کند
  • با وزن تنها 27 پوند، جابه‌جایی آن بین ون و محل کمپینگ آسان است
  • پورت‌های USB-C از خروجی 100 وات برای هر پورت پشتیبانی می‌کنند و امکان شارژ سریع لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها را فراهم می‌کنند
  • باتری LiFePO4 دارای 3,000 چرخه عمر تا 80% ظرفیت اعلام شده است که ارزش بلندمدت را تضمین می‌کند
معایب
  • بازدهی در مصرف پایین 34 وات به 67٪ کاهش می‌یابد و انرژی را روی دستگاه‌های کوچک مانند گوشی‌های هوشمند هدر می‌دهد
  • درجه IP20 به این معناست که ضد آب نیست و در محیط‌های مرطوب ون باید با دقت در آن قرار گیرد
  • پورت‌های AC و شارژر فندکی در پشت دستگاه و جدا از پورت‌های USB قرار دارند که مدیریت کابل‌ها را دشوار می‌کند

مناسب برای: کاربرانی که به توان پایدار وات پایین برای لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند اولویت می‌دهند و به قابلیت حمل و به‌صرفه بودن هزینه به ازای هر وات‌ساعت اهمیت می‌دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
B

Bluetti AC50B

8.7
مزایا
  • ظرفیت 448 وات‌ساعت ارائه می‌دهد که برای نیازهای متوسط ایده‌آل است و بار مجاز خودرو را بیش از حد سنگین نمی‌کند
  • در 70 دقیقه از برق شهری شارژ می‌شود و سرعتی هم‌تراز با مدل‌های بزرگ‌تر EcoFlow ارائه می‌دهد
  • شیمی باتری LiFePO4 طول عمر بالا و عملکرد یکنواخت در طول سال‌ها را تضمین می‌کند
  • قابل توسعه با پک‌های باتری اضافی برای مقیاس‌پذیری ظرفیت متناسب با رشد نیازها
معایب
  • ظرفیت متوسط 448Wh ممکن است بدون خرید پک‌های توسعه، برای زندگی آفلاین با تقاضای بالا مناسب نباشد
  • برای برابری با ظرفیت کل EcoFlow Delta 2 Max به خریدهای اضافی نیاز دارد

مناسب برای: مالکان ون که به یک افزونه بسیار قابل حمل برای تأسیسات برقی موجود نیاز دارند و می‌خواهند ظرفیت را به‌صورت تدریجی افزایش دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
B

Bluetti EB3A

8.2
مزایا
  • با وزن تنها 4.6 کیلوگرم، سبک‌ترین گزینه برای حداقل تأثیر بر ظرفیت بار خودرو است
  • تقریباً در 1.5 ساعت از طریق کابل برق شهری به‌طور کامل شارژ می‌شود و بازگشت سریع به چرخه استفاده را فراهم می‌کند
  • شامل یک پد شارژ بی‌سیم 15 واتی داخلی برای شارژ راحت گوشی‌های هوشمند
  • اینورتر موج سینوسی خالص 600W به‌خوبی از پس وسایل کوچک مانند پلوپزهای کوچک برمی‌آید
معایب
  • ظرفیت پایین‌تر باتری 268.8Wh، زمان کارکرد را برای چندین دستگاه در مقایسه با مدل‌های بزرگ‌تر محدود می‌کند
  • برای شارژ با انرژی خورشیدی یا ژنراتور به لوازم جانبی جداگانه نیاز دارد که هزینه‌های پنهان ایجاد می‌کند
  • تنها یک پورت USB-C ممکن است سرعت شارژ چندین دستگاه مدرن را محدود کند

مناسب برای: مسافران تنها یا مینیمالیست‌هایی که به یک واحد سبک و چابک برای دستگاه‌های برقی کوچک نیاز دارند بدون اینکه تأثیر قابل توجهی بر ظرفیت بار خودرو بگذارد.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

8.0
مزایا
  • در تست‌های لوازم خانگی بزرگ، رتبه‌های بازدهی کمی بهتر از EcoFlow Delta 2 را نشان می‌دهد
  • حفظ عملکرد قوی در سناریوهای استفاده بلندمدت و تضمین خروجی یکنواخت
  • طراحی‌شده برای قابلیت اطمینان در تنظیمات آف‌گرید طولانی‌مدت که در آن‌ها بهره‌وری حیاتی است
معایب
  • فاقد داده‌های دقیق بازدهی در وات‌های پایین است که برای EcoFlow Delta 2 ارائه شده، بنابراین بهینه‌سازی برای دستگاه‌های کوچک‌تر کمتر مشخص است
  • هیچ معیار خاصی برای سرعت شارژ در مقایسه با زمان شارژ 70 دقیقه‌ای مدل‌های Bluetti و EcoFlow برجسته نشده است

مناسب برای: کاربرانی که حداکثر بازدهی برای لوازم خانگی بزرگ و قابلیت اطمینان بلندمدت را بر سرعت شارژ سریع ترجیح می‌دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
ظرفیت در مقابل وزن

اگر ظرفیت بار حیاتی است، Bluetti EB3A (4.6 کیلوگرم) را انتخاب کنید، اما توجه داشته باشید که ظرفیت آن تنها 268.8 وات‌ساعت است. برای تعادل بین قابلیت حمل و وات‌ساعت‌های قابل استفاده بیشتر، EcoFlow Delta 2 (27 پوند) را انتخاب کنید.

2
سرعت شارژ

اگر به توقف‌های کوتاه برای شارژ وابسته هستید، مدل‌هایی با زمان شارژ AC حدود 70 دقیقه مانند Bluetti AC50B یا EcoFlow Delta 2 Max را انتخاب کنید. شارژ Bluetti EB3A حدود 1.5 ساعت طول می‌کشد که ممکن است برای برنامه‌های سفر فشرده بسیار کند باشد.

3
نیازهای وات دستگاه‌های برقی

برای لوازم پرمصرف، EcoFlow Delta 2 Max را با اینورتر 2400 واتی (تا 3100 وات با X-Boost) انتخاب کنید. برای دستگاه‌های کوچک، پورت‌های USB-C 100 واتی EcoFlow Delta 2 کافی هستند و در مصرف‌های پایین‌تر بازدهی بهتری دارند.

4
قابلیت توسعه

Bluetti AC50B و EcoFlow Delta 2 Max با بسته‌های باتری اضافی قابل توسعه هستند و به شما امکان می‌دهند ظرفیت را از 448 وات‌ساعت یا 2,048 وات‌ساعت به بالا افزایش دهید. مدل‌هایی با ظرفیت ثابت مانند EB3A قابل توسعه نیستند.

نظر ما

EcoFlow Delta 2 Max به دلیل ظرفیت 2,048Wh و خروجی 2,400W انتخاب برتر برای زندگی آفلاین جدی است، در حالی که Bluetti EB3A همچنان بهترین گزینه سبک‌وزن برای مینیمالیست‌ها باقی می‌ماند.

دستگاه قدیمی خود را تعویض می‌کنید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام پاور استیشن برای شارژ لپ‌تاپ‌ها بهترین است؟

EcoFlow Delta 2 ایده‌آل است، زیرا پورت‌های USB-C آن از خروجی 100 وات پشتیبانی می‌کنند و شارژ سریع برای اکثر لپ‌تاپ‌ها را تضمین می‌کنند.

این ایستگاه‌ها چقدر سریع شارژ می‌شوند؟

Bluetti AC50B و EcoFlow Delta 2 Max در 70 دقیقه از برق شهری به‌طور کامل شارژ می‌شوند، در حالی که Bluetti EB3A حدود 1.5 ساعت زمان می‌برد.

آیا EcoFlow Delta 2 ضد آب است؟

خیر، EcoFlow Delta 2 دارای درجه IP20 است، به این معنی که ضد آب نیست و باید خشک نگه داشته شود.

کدام مدل برای دستگاه‌های کوچک بهترین بازدهی را دارد؟

EcoFlow Delta 2 بازدهی 88٪ را در مصرف 380 وات حفظ می‌کند، اما بازدهی در مصرف پایین 34 وات به 67٪ کاهش می‌یابد، بنابراین برای بارهای متوسط مناسب‌تر است.

منابع

  1. بهترین پاور استیشن قابل حمل برای زندگی در ون
  2. راهنمای جامع پاور استیشن‌های قابل حمل
  3. بررسی پاور استیشن‌های قابل حمل
  4. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل برای زندگی با کاروان RV
  5. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل 2026
  6. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر