بهترین جاروبرقی و تی رباتیک در سال 2026: مقایسه مدل‌های برتر با امتیاز بالا

یک جاروبرقی رباتیک سفید گرد در کنار یک دستمال میکروفایبر تا‌خورده و یک پارچ آب کوچک — تصویر برای «بهترین جارو‌رباتیک و تی‌کش 2026: مقایسه مدل‌های برتر»

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما شش ترکیب برتر جاروی رباتیک و تی را بر اساس قدرت مکش، دقت ناوبری، هزینه‌های نگهداری و سازگاری با خانه هوشمند ارزیابی کردیم. این رتبه‌بندی برای صاحبان خانه‌ای طراحی شده که به دنبال معیارهای عملکردی خاص هستند؛ از مکش با پاسکال بالا برای نظافت عمیق تا داک‌های خودتمیزشونده با نگهداری کم.

روش رتبه‌بندی ما

قدرت مکش (پاسکال)هزینه نگهداری سالانهفناوری ناوبریپشتیبانی از پلتفرم خانه هوشمندقابلیت عبور از آستانهنسبت قیمت به عملکرد

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 Roborock Saros 10R 9.4 $1,599.99 کاربرانی که به دنبال ناوبری پیشرفته و کنترل‌های دقیق اپلیکیشن هستند و جایگاه پرچمدار با ارزش خرید بالا را در اولویت قرار می‌دهند.
2 Roborock Saros 20 9.2 $1,406 خانه‌هایی با آستانه‌های بلند و کف‌پوش‌های ترکیبی که به قابلیت‌های نظافت عمیق نیاز دارند.
3 Narwal Flow 8.9 $1,499.99 کاربرانی که نظافت با تی را در اولویت قرار داده و هزینه‌های سالانه نگهداری را به حداقل می‌رسانند.
4 Yeedi M14 Plus 8.5 $339–$389 خریداران با بودجه محدود که به دنبال ارزش بالا در مقایسه با معیارهای عملکردی پرچمداران هستند.
5 Dreame X60 Max Ultra Complete 8.3 $1,699.99 خانه‌هایی با گوشه‌ها و لبه‌های دشوار که به حداکثر قدرت مکش نیاز دارند.
6 Shark PowerDetect NeverTouch Pro 7.8 $399.99 خریداران میان‌رده که به دنبال تمیزکاری مؤثر تر و خشک با حداقل فرکانس نگهداری هستند.
1
R

Roborock Saros 10R

$1,599.99 9.4
مزایا
  • ناوبری لیدار StarSight، دقت نقشه‌برداری برتری را فراهم می‌کند
  • قدرت مکش 22,000 پاسکال به‌طور مؤثری از پس نظافت عمیق فرش برمی‌آید
  • داک شست‌وشوی با آب گرم و خشک‌کن با هوای گرم، از کپک و بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند
  • پشتیبانی از Matter، HomeKit، Alexa و Google Assistant
معایب
  • قیمت اولیه بالای 1,599.99 دلار در مقایسه با رقبا در رده میانی
  • هزینه نگهداری سالانه تخمینی 24 دلار در سال، به هزینه مالکیت بلندمدت اضافه می‌کند

بهترین برای: کاربرانی که به دنبال ناوبری پیشرفته و کنترل‌های دقیق اپلیکیشن هستند و جایگاه پرچمدار با ارزش خرید بالا را در اولویت قرار می‌دهند.

محصول شماست؟ یک لیست تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان

2
R

Roborock Saros 20

$1,406 9.2
مزایا
  • فناوری AdaptiLift امکان عبور از آستانه‌هایی با ارتفاع تا 85 میلی‌متر را فراهم می‌کند
  • تمیزکاری مجدد خودکار، اطمینان از نظافت کامل کف‌های کثیف را تضمین می‌کند
  • پدهای تی چرخشی دوگانه، عملیات شست‌وشوی فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهند
  • داک شست‌وشوی خودکار، زباله‌های خشک را در کیسه‌ای بزرگ‌تر تخلیه می‌کند
معایب
  • بازخورد صوتی از ربات و داک به عنوان بلند توصیف شده است
  • قیمت پریمیوم 1,406 دلار از جایگزین‌های متمرکز بر بودجه بیشتر است

مناسب برای: خانه‌هایی با آستانه‌های زیاد و کفپوش‌های ترکیبی که به قابلیت‌های تمیزکاری عمیق نیاز دارند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
N

Narwal Flow

$1,499.99 8.9
مزایا
  • سیستم شست‌وشوی خودکار مداوم FlowWash از 16 نازل برای بهداشت استفاده می‌کند
  • هزینه نگهداری سالانه 0 دلار، هزینه‌های مالکیت بلندمدت را کاهش می‌دهد
  • ظرفیت تخلیه خودکار 120 روزه، مداخله دستی را به حداقل می‌رساند
  • برداشت در یک مرحله، لکه‌های خشک‌شده مانند قهوه و شراب را به طور مؤثر حذف می‌کند
معایب
  • بلوغ اپلیکیشن Narwal در مقایسه با رابط کاربری Roborock پایین‌تر است
  • قدرت مکش 22,000 پاسکال کمتر از Dreame X60 Max است

بهترین برای: کاربرانی که عملکرد تی‌کشی و به حداقل رساندن هزینه‌های نگهداری سالانه را در اولویت قرار می‌دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
Y

Yeedi M14 Plus

$339–$389 8.5
مزایا
  • بالاترین امتیاز ارزش کل نظافت SHE با عدد 1.88 در میان محصولات
  • عملکردی در محدوده 5 تا 8 درصد مدل‌های پرچمدار روی کف‌های سخت ارائه می‌دهد
  • مکش 18,000 پاسکال برای نظافت روزانه استاندارد کافی است
  • کمترین قیمت ورودی در میان واحدهای ترکیبی با عملکرد بالا
معایب
  • قدرت مکش پایین‌تر (18,000 پاسکال) در مقایسه با مدل‌های پریمیوم
  • هزینه نگهداری سالانه تخمینی 18 دلار در سال

مناسب برای: خریداران با بودجه محدود که به دنبال ارزش بالا در مقایسه با معیارهای عملکردی پرچمداران هستند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
D

Dreame X60 Max Ultra Complete

$1,699.99 8.3
مزایا
  • گسترش لبه‌های تی گوشه‌ای برای رسیدن مؤثر به نقاط اتصال دیوار
  • بالاترین قدرت مکش در گروه با 35,000 پاسکال
  • تمیزکنندگی مؤثر لکه‌های خشک‌شده در یک نوبت
  • عملکرد قوی در گوشه‌ها و لبه‌های دشوار
معایب
  • بالاترین قیمت در گروه مقایسه‌شده با 1,699.99 دلار
  • هزینه نگهداری سالانه تخمینی 36 دلار در سال، بالاترین مبلغ ذکرشده است

بهترین برای: خانه‌هایی با گوشه‌ها و لبه‌های دشوار که به حداکثر قدرت مکش نیاز دارند.

محصول شما همین است؟ دریافت لیست تأیید شده · نشان رتبه رایگان

6
S

Shark PowerDetect NeverTouch Pro

$399.99 7.8
مزایا
  • ناوبری لیدار، پوشش‌دهی منظم را تضمین می‌کند
  • داک خودتمیزکننده، پد تی را شسته و با هوا خشک می‌کند
  • سطل گرد و غبار 0.33 کوارت، تا 60 روز زباله را نگه می‌دارد
  • یک پد تی قابل استفاده مجدد، مدیریت مواد مصرفی را ساده می‌کند
معایب
  • قیمت فهرست 999.99 دلار به‌طور قابل‌توجهی از قیمت فروش بالاتر است
  • پشتیبانی صریح محدود از پلتفرم‌های خانه هوشمند در مقایسه با مدل‌های Roborock

مناسب برای: خریداران میان‌رده که به دنبال تمیزکاری مؤثر تر و خشک با حداقل فرکانس نگهداری هستند.

محصول شما همین است؟ دریافت لیست تأیید شده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
نیازهای قدرت مکش

اگر به مکش حداکثری 35,000 پاسکال نیاز دارید، Dreame X60 Max Ultra Complete را انتخاب کنید؛ در غیر این صورت، Roborock Saros 10R عملکرد متعادلی با مکش 22,000 پاسکال ارائه می‌دهد.

2
ارتفاع آستانه

اگر خانه شما آستانه‌هایی بلندتر از حد استاندارد دارد، Roborock Saros 20 را انتخاب کنید که از فناوری AdaptiLift برای عبور از ارتفاعات تا 85 میلی‌متر پشتیبانی می‌کند.

3
بودجه نگهداری

برای هزینه نگهداری سالانه صفر، Narwal Flow را انتخاب کنید؛ برای کمترین قیمت اولیه، Yeedi M14 Plus را با قیمت شروع حدود 339 دلار انتخاب کنید.

4
اکوسیستم خانه هوشمند

مدل‌های Roborock از Matter و HomeKit در کنار Alexa و Google Assistant پشتیبانی می‌کنند، در حالی که Narwal و Yeedi عمدتاً از Alexa و Google Assistant پشتیبانی می‌کنند.

نظر ما

Roborock Saros 10R بهترین انتخاب کلی به دلیل تعادل بین ناوبری StarSight، خشک‌کردن با هوای گرم و پشتیبانی از Matter است، در حالی که Yeedi M14 Plus بیشترین ارزش را برای خریداران با بودجه محدود ارائه می‌دهد.

در حال تعویض مدل قدیمی خود هستید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار آگهی‌های ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام جاروبرقی رباتیک بیشترین قدرت مکش را دارد؟

جاروبرقی رباتیک Dreame X60 Max Ultra Complete با قدرت مکش 35,000 پاسکال، بالاترین قدرت مکش را در مقایسه با 22,000 پاسکال برای Roborock Saros 10R و Narwal Flow دارد.

کدام مدل کمترین هزینه نگهداری را دارد؟

هزینه نگهداری سالانه Narwal Flow برابر با 0 دلار است، در حالی که Roborock Saros 10R حدود 24 دلار در سال و Dreame X60 Max حدود 36 دلار در سال هزینه دارد.

کدام ربات از آستانه‌های بلندتر بهتر عبور می‌کند؟

Roborock Saros 20 از فناوری AdaptiLift بهره می‌برد که به آن امکان عبور از آستانه‌هایی با ارتفاع تا 85 میلی‌متر را می‌دهد و از توانایی مدل‌های استاندارد فراتر می‌رود.

کدام مدل بهترین ارزش را در ازای پول ارائه می‌دهد؟

Yeedi M14 Plus بالاترین امتیاز ارزش کل تمیزکاری SHE را با 1.88 دارد و روی کفپوش‌های سخت تا 5–8٪ به مدل‌های پرچمدار نزدیک عمل می‌کند.

منابع

  1. بهترین تی‌های رباتیک برای 2026
  2. بهترین جاروهای رباتیک و تی 2026
  3. بهترین ترکیب جاروبرقی و تی رباتیک
  4. بهترین ترکیب‌های جاروبرقی و تی رباتیک
  5. نظرات درباره بهترین تی‌های رباتیک
  6. بهترین جاروهای رباتیک برای 2026

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر