ההליכון הכי טוב לריצה ב-2026: הדגמים המדורגים ביותר לשימוש ביתי
עריכה עצמאית. דף זה עשוי להכיל קישורי אפיליאציה ומיקומים בתשלום המסומנים בבירור — ראו את ההצהרה על פרסום שלנו. מיקומים בתשלום אינם משנים את סדר הדירוג להלן. כשותף של Amazon אנו מרוויחים מרכישות זכאיות. המחירים הם אינדיקטיביים ($) ומשתנים לעיתים קרובות; קישורי הקמעונאים מפנים ל-amazon.com (ארה"ב).
הערכנו שישה הליכונים מובילים לשימוש ביתי על בסיס הספק מנוע, טווח שיפוע, מידות משטח ותאימות למערכת אקו-סיסטם, כדי לזהות את הטוב ביותר להרצה ב-2026. הדירוג מיועד לרצים ביתיים רציניים שמעדיפים עמידות, תכונות אימון ספציפיות כמו ירידה או אינטרוולים במהירות גבוהה, ותמורה למחיר.
כיצד דירגנו
במבט חטוף
| # | מוצר | ניקוד | מחיר | מתאים ל |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NordicTrack Commercial 1750 | 9.4 | $2,299 | רצים המעוניינים במכונה רב-שימושית עם אימון ירידה (decline) וערך מכירה חוזר חזק |
| 2 | Sole F80 | 9.1 | — | רצים המעדיפים אריכות ימים ועמידות על פני תכונות דיגיטליות מרשימות |
| 3 | Horizon 7.0 AT | 8.8 | מתחת ל-$1,000 | רצים עם תקציב מוגבל שמחפשים ביצועים רציניים לאינטרוולים ללא תמחור פרימיום |
| 4 | Horizon 7.8 AT | 8.6 | $1,999 | רצים ביתיים המחפשים פלטפורמה מוצקה ללא תלות במערכת אקו-סיסטם כושר |
| 5 | NordicTrack Commercial 2450 | 8.4 | $2,499+ | משתמשים מתקדמים הזקוקים לאינטרוולים מהירים (14 מייל לשעה) ואימון ירידה |
| 6 | Peloton Tread | 8.0 | $3,295 | משתמשים המשולבים עמוק באקוסיסטם של Peloton המעדיפים שיעורים מונחים |
NordicTrack Commercial 1750
$2,299 9.4- מנוע של 3.5 CHP מתמודד עם עומסי ריצה מתמשכים
- יכולת ירידה עד ל-3%- לאימון ירידה
- מסך מגע בגודל 16 אינץ' עם אימונים המותאמים אוטומטית באמצעות iFit
- ערך מכירה חוזר חזק ומוניטין עמידות
- שטח רצפה גדול הדורש מקום משמעותי
- הצעה מתמשכת למנוי iFit למרות שהשימוש בו אופציונלי
מתאים ל: רצים המחפשים מכשיר רב-שימושי עם אימון ירידה וערך מכירה חוזר גבוה
המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינם
Sole F80
9.1- מנוע של 3.5 CHP תואם למתחרים בפרימיום
- עיצוב מתקפל חוסך מקום כאשר לא בשימוש
- עמידות מבנית עם בלימת זעזועים מצוינת
- משטח רחב לצעד נוח
- חסרה תכונת הירידה (decline) הקיימת ב-NordicTrack 1750
- אין מערכת אקוסיסטם משולבת של מסך מגע כמו iFit או Peloton
מתאים ל: רצים שמעדיפים אריכות ימים ועמידות על פני תכונות דיגיטליות מרשימות
זה המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינמי
Horizon 7.0 AT
מתחת ל-$1,000 8.8- מנוע של 3.0 CHP תומך באימוני אינטרוולים
- טווח שיפוע של 15% לסימולציה של עליות
- משטח ריצה בגודל 60” x 20”
- תגובת רצועה מהירה לריצות טמפו
- מנוע של 3.0 CHP בהשוואה למתחרים עם 3.5 CHP
- אין הגדרת ירידה לאימון ירידות
מתאים ל: רצים בעלי תקציב מוגבל המעוניינים בביצועים רציניים לאימוני אינטרוולים ללא תג מחיר פרימיום
זה המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינמי
Horizon 7.8 AT
$1,999 8.6- גודל רצועה של 22” x 60” לצעד רחב יותר
- בקרות פיזיות של QuickDial לשינויי מהירות קלים
- אחרות לכל החיים על השלדה והמנוע
- תמיכה ב-Bluetooth FTMS לשילוב עם אפליקציית Peloton
- כבד מאוד (~330 פאונד), מה שמקשה על משלוח לקומות עליונות
- אין מסך בידור מובנה
- לא תואם לשקעים עם GFCI לפי המפרט הנוכחי
מתאים ל: רצים ביתיים המעוניינים בפלטפורמה מוצקה ללא התחייבות למערכת אקוסיסטם של כושר
זה המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינמי
NordicTrack Commercial 2450
$2,499+ 8.4- מנוע 4.25 CHP לאינטרוולים בעצימות גבוהה
- מהירות מקסימלית של 14 מייל לשעה עולה על רוב המתחרים
- מסך מגע מתכוונן בגודל 24 אינץ'
- קיבולת משקל של 400 פאונד
- נקודת מחיר גבוהה יותר מזו של ה-1750 עבור תכונות ליבה דומות
- טווח השיפוע מגיע ל-12% לעומת 15% בדגמי Horizon
מתאים ל: משתמשי פרימיום הזקוקים לאינטרוולים מהירים (14 מייל לשעה) ואימון ירידה
המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינם
Peloton Tread
$3,295 8.0- מסך מגע בגודל 21.5 אינץ' לשיעורים סוחפים
- מהירות מקסימלית של 12.5 מייל לשעה
- טווח שיפוע של 12.5%
- התג המחיר הגבוה ביותר ב-$3,295
- קיבולת משקל נמוכה יותר של 300 ליברות בהשוואה ל-Horizon 7.8 AT (375 ליברות)
- רצועה קטנה יותר בגודל 20” x 59” בהשוואה ל-Horizon 7.8 AT (22” x 60”)
מתאים ל: משתמשים המשולבים עמוקות באקוסיסטם של Peloton ומעדיפים שיעורים מודרכים
זה המוצר שלכם? קבלו רישום מאומת · תג דירוג חינמי
כיצד לבחור
בחרו מנוע של 3.5 CHP ומעלה (NordicTrack 1750, Sole F80) לריצה ממושכת במהירות גבוהה; 3.0 CHP (Horizon 7.0 AT) מספיק לריצות טמפו מתונות.
אם אתם זקוקים לאימון ירידה לסימולציה של ירידות, בחרו ב-NordicTrack Commercial 1750 או ב-2450 המציעים ירידה של -3%; דגמי Horizon ו-Peloton מגיעים עד 0% בלבד.
עבור רצים כבדים יותר או עם צעד רחב יותר, ה-Horizon 7.8 AT מציע קיבולת של 375 ליברות ורוחב רצועה של 22”, בעוד שה-Peloton Tread מגביל את הקיבולת ל-300 ליברות.
ה-Horizon 7.8 AT תומך ב-Bluetooth FTMS עבור אפליקציות Peloton ללא מנוי חובה, בניגוד לאקוסיסטם iFit של NordicTrack שמלחץ על חברות בתשלום.
השופט שלנו
ה-NordicTrack Commercial 1750 הוא ההליכון הטוב ביותר לריצה בשנת 2026 בזכות מנוע מאוזן של 3.5 CHP, יכולת ירידה של 3%- וערך מכירה חוזר חזק. לרצים עם תקציב מוגבל, ה-Horizon 7.0 AT במחיר מתחת ל-$1,000 מציע את יחס הביצועים-מחיר הטוב ביותר.
מחליפים מברשת ישנה? ניתן למכור אותה בחינם ב- Bazeta, שוק המיונינו.
שאלות נפוצות
לאיזה הליכון יש את המהירות המרבית הגבוהה ביותר?
ה-NordicTrack Commercial 2450 מגיע ל-14 מייל לשעה, בעוד שה-NordicTrack 1750, ה-Horizon 7.0 AT וה-Horizon 7.8 AT מגיעים ל-12 מייל לשעה.
האם נדרש מנוי עבור ה-NordicTrack 1750?
לא, ה-NordicTrack Commercial 1750 עובד במלואו גם ללא מנוי ל-iFit, אם כי האימונים המודרכים המותאמים אוטומטית דורשים את השירות בתשלום.
איזה הליכון מתאים ביותר לרצים כבדים?
ל-NordicTrack Commercial 2450 יש את קיבולת המשקל הגבוהה ביותר, 400 ליברות, ואחריה ה-Horizon 7.8 AT עם 375 ליברות.
האם אפשר להשתמש בשיעורי Peloton על הליכונים שאינם של Peloton?
כן, ה-Horizon 7.8 AT תומך ב-Bluetooth FTMS לשילוב עם אפליקציית Peloton, מה שמאפשר לכם להשתמש בשיעורים שלהם מבלי לקנות את ה-Peloton Tread.