Legjobb futópad futáshoz 2026-ban: Legjobb értékelésű modellek otthoni használatra

Egy pár futócipő egy futószalagon – illusztráció a Legjobb futópad futáshoz 2026-ban: Legjobb értékelésű modellek otthoni használatra

Szerkesztőségileg független. Ez az oldal affiliate linkeket és egyértelműen jelölt fizetett megjelenéseket tartalmazhat – lásd hirdetési nyilatkozatunkat. A fizetett megjelenések soha nem változtatják meg az alábbi rangsorolást. Amazon Associate-ként jutalékot kapunk a jogosult vásárlások után. Az árak tájékoztató jellegűek ($), és gyakran változnak; a viszonteladói linkek az amazon.com (USA) oldalra vezetnek.

Hat vezető otthoni futópadot értékeltünk a motorteljesítmény, az emelkedési tartomány, a felület méretei és az ökoszisztéma-kompatibilitás alapján, hogy meghatározzuk a legjobb futópadot futáshoz 2026-ban. Ez a rangsor a komoly otthoni futóknak szól, akik a tartósságot, a konkrét edzésfunkciókat (mint a lejtős edzés vagy a nagy sebességű intervallumok) és az ár-érték arányt részesítik előnyben.

Hogyan rangsoroltuk ezeket

Motor teljesítmény (CHP)Emelkedő/lejtős tartományA fedélzet mérete és teherbírásaÖkoszisztéma és előfizetési követelményekÁr és garancia

Teljes rangsorolási módszer →

Röviden

#TermékPontszámÁrLegjobb számára
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Futók, akik egy mindenre alkalmas gépet szeretnének lejtőedzéssel és erős viszonteladási értékkel
2 Sole F80 9.1 — Futók, akik a tartósságot és a hosszú élettartamot részesítik előnyben a feltűnő digitális funkciókkal szemben
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Under $1,000 Költségérzékeny futók, akik komoly teljesítményt szeretnének intervallumokhoz prémium árazás nélkül
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Otthoni futók, akik egy masszív platformot szeretnének, anélkül, hogy egy fitneszökoszisztémához lennének kötve
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Prémium felhasználók, akiknek gyors intervallumok (14 mph) és decline edzés kellenek
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Felhasználók, akik mélyen beágyazódtak a Peloton ökoszisztémába, és akiknek a vezetett órák a legfontosabbak
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Előnyök
  • A 3.5 CHP motor kezeli a tartós futási terheléseket
  • Decline capability down to -3% for downhill training
  • 16 hüvelykes érintőképernyő iFit automatikusan igazodó edzéseivel
  • Erős viszonteladási érték és tartóssági hírnév
Hátrányok
  • Nagy alapterület jelentős padlóteret igényel
  • Kitartó iFit előfizetés-kereskedés az opcionális használat ellenére

Legjobb: Futók, akik egy mindenre kiterjedő gépet szeretnének lejtős edzéssel és erős viszonteladási értékkel

Ez a te terméked? Szerezz ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

2
S

Sole F80

9.1
Előnyök
  • 3,5 CHP motor, amely megfelel a prémium versenytársaknak
  • Az összecsukható kialakítás helyet takarít meg, ha nem használja
  • Tank-szerű tartósság kiváló párnázással
  • Tágas felület a kényelmes lépéshosszhoz
Hátrányok
  • Hiányzik róla a NordicTrack 1750-en megtalálható lejtőfunkció
  • Nincs integrált érintőképernyős ökoszisztéma, mint az iFit vagy a Peloton

Legjobb: Futók, akik a tartósságot és a megbízhatóságot részesítik előnyben a feltűnő digitális funkciókkal szemben

Ez az Ön terméke? Szerezzen ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

3
H

Horizon 7.0 AT

Under $1,000 8.8
Előnyök
  • A 3.0 CHP motor támogatja az intervallumos edzést
  • 15%-os emelkedési tartomány domb szimulációjához
  • 60” x 20” futófelület
  • Gyors futószalag-válaszidő tempófutásokhoz
Hátrányok
  • Alacsonyabb 3.0 CHP motor a 3.5 CHP riválisokhoz képest
  • Nincs lejtős beállítás a lejtős edzéshez

Legjobb választás: Ár-érték arányra figyelő futók, akik prémium árazás nélkül szeretnének komoly teljesítményt az intervallumos edzéshez

Ez az Ön terméke? Szerezzen ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Előnyök
  • 22” x 60” futószalag méret szélesebb lépéshosszhoz
  • QuickDial fizikai vezérlők a könnyű sebességváltáshoz
  • Életre szóló keret- és motorgarancia
  • Bluetooth FTMS támogatás a Peloton alkalmazás integrációjához
Hátrányok
  • Nagyon nehéz (~330 lbs), ami megnehezíti az emeleti kiszállítást
  • Nincs beépített szórakoztató képernyő
  • Nem kompatibilis az áramköri védelemmel ellátott (GFCI) konnektorokkal a jelenlegi specifikációk szerint

Legjobb választás: Otthoni futók, akik stabil felületet szeretnének, anélkül, hogy egy fitneszökoszisztémához lennének kötve

Ez a te terméked? Szerezz ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Előnyök
  • 4,25 CHP motor nagy intenzitású intervallumokhoz
  • A 14 mph maximális sebesség meghaladja a legtöbb versenytársét
  • 24 hüvelykes forgatható érintőképernyő
  • 400 lbs teherbírás
Hátrányok
  • Magasabb árfekvés, mint a 1750-é, hasonló alapfunkciók mellett
  • Az emelkedési tartomány 12%-nál tetőzik, szemben a Horizon modellek 15%-ával

Legjobb: Prémium felhasználók, akiknek gyors intervallumok (14 mph) és lejtős edzés kellenek

Ez a te terméked? Szerezz ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Előnyök
  • 21,5 hüvelykes érintőképernyő az immerszív órákhoz
  • 12,5 mph maximális sebesség
  • 12,5%-os emelkedési tartomány
Hátrányok
  • Legmagasabb ár, $3,295
  • Alacsonyabb, 300 lbs teherbírás a Horizon 7.8 AT (375 lbs) mellett
  • Kisebb, 20” x 59” futószalag, mint a Horizon 7.8 AT (22” x 60”)

Legjobb: Felhasználók, akik mélyen integrálódtak a Peloton ökoszisztémába, és a vezetett órákat részesítik előnyben

Ez a te terméked? Szerezz ellenőrzött listázást · ingyenes rangjelvény

Hogyan válasszon

1
Motorteljesítmény intervallumos edzéshez

Válasszon 3,5 CHP vagy annál nagyobb motort (NordicTrack 1750, Sole F80) a tartósan nagy sebességű futáshoz; a 3,0 CHP (Horizon 7.0 AT) elegendő a mérsékelt tempófutásokhoz.

2
Edzési igények elutasítása

Ha lejtőszimulációhoz lejtős edzésre van szükség, válassza a NordicTrack Commercial 1750 vagy 2450 modellt, amelyek -3%-os lejtést kínálnak; a Horizon és Peloton modellek maximum 0%-ig mennek.

3
Tér és súlykapacitás

Nehézebb futók vagy szélesebb lépések esetén a Horizon 7.8 AT 375 font teherbírást és 22 hüvelykes szalagszélességet kínál, míg a Peloton Tread 300 fontban korlátozza a teherbírást.

4
Előfizetési ökoszisztéma

A Horizon 7.8 AT támogatja a Bluetooth FTMS-t a Peloton alkalmazásokhoz kötelező előfizetés nélkül, ellentétben a NordicTrack iFit ökoszisztémájával, amely a fizetős tagságokat erőlteti.

A mi véleményünk

A NordicTrack Commercial 1750 a legjobb futópad futáshoz 2026-ban a kiegyensúlyozott 3,5 CHP motorjának, a -3%-os decline képességének és az erős viszonteladási értékének köszönhetően. A költségérzékeny futók számára a Horizon 7.0 AT 1 000 dollár alatt kínálja a legjobb ár-érték arányt.

Régebbi eszközt cserélsz le? Ingyenesen eladhatod a Bazeta apróhirdetési piacon.

Gyakran ismételt kérdések

Melyik futópadnak a legnagyobb a végsebessége?

A NordicTrack Commercial 2450 eléri a 14 mph-t, míg a NordicTrack 1750, a Horizon 7.0 AT és a Horizon 7.8 AT 12 mph-nál tetőzik.

Szükségem van előfizetésre a NordicTrack 1750-höz?

Nem, a NordicTrack Commercial 1750 iFit előfizetés nélkül is teljesen működik, bár a vezetett, automatikusan igazodó edzésekhez a fizetős szolgáltatás szükséges.

Melyik futópad a legjobb nehéz futóknak?

A NordicTrack Commercial 2450 rendelkezik a legnagyobb teherbírásal, 400 font, amelyet a Horizon 7.8 AT követ 375 fonttal.

Használhatok Peloton órákat nem Peloton futópadokon?

Igen, a Horizon 7.8 AT támogatja a Bluetooth FTMS-t a Peloton alkalmazás integrációjához, így használhatod az óráikat a Peloton Tread megvásárlása nélkül.

Források

  1. A legjobb futópadok futóknak 2026
  2. Legjobb futópadok futáshoz
  3. Legjobb otthoni futópadok futáshoz 2026
  4. A legjobb futópad futáshoz
  5. A legjobb futópad futóknak
  6. A legjobb futópad futáshoz

Felhasználói vélemények

Vélemények betöltése…
Írjon véleményt