Լավագույն քեմփինգային վառարան ավտոքեմփինգի համար 2026 թ.

Կոմպակտ ճամբարային վառարան՝ փոքրիկ ալյումինե կաթսայով և բարձրացող գոլորշիով — նկարազարդում «2026 թվականի լավագույն ճամբարային վառարանը ավտոճամփորդության համար» հոդվածի համար

Խմբագրական անկախություն: Այս էջը կարող է պարունակել աֆիլիատային հղումներ և հստակ նշված վճարովի տեղադրումներ — տեսեք մեր գովազդային բացահայտումը: Վճարովի տեղադրումները երբեք չեն փոխում ստորև ներկայացված դասավորությունը: Որպես Amazon Associate մենք վաստակում ենք որակավորված գնումներից: Գները ցուցանմանական են ($) և հաճախ փոխվում են; մանրածախ վաճառողի հղումները տանում են դեպի amazon.com (US):

Մենք գնահատել ենք վեց պրոպանով աշխատող ճամփորդական վառարան՝ հիմնվելով ջերմային հզորության (BTU), եփման ջերմաստիճանի կարգավորման, քամու դիմադրության և տեղափոխելիության վրա՝ մեքենայով ճամփորդողների համար։ Այս դասակարգումը բացառապես նախատեսված է վարորդների համար, ովքեր կարող են տեղափոխել ծանր սարքավորումներ և պահանջում են հուսալի եփում երկուսից չորս հոգանոց խմբերի համար՝ բացառելով բեռնատար ճամփորդներին և թեթևատեսակ հետիոտն ճամփորդներին։

Ինչպես ենք դասակարգել դրանք

Ջերմային հզորությունը (BTU) ստեյկի և եռացման համարԵփման ջերմաստիճանի կարգավորման ճշգրտությունՔամուն դիմադրելու ունակությունՏեղափոխման քաշ և զբաղեցրած տարածքՎառելիքի արդյունավետություն և տևողություն

Ամբողջական դասակարգման մեթոդաբանություն →

Արագ ակնարկ

#ԱպրանքՄիավորԳինԼավագույնն է
1 Camp Chef Everest 2X 9.4 $190–$230 2–4 հոգանոց խմբերի համար եփող ավտոտուրիստներ, ովքեր միաժամանակ կարիք ունեն բարձր և ցածր ջերմաստիճանի աշխատանքների
2 Camp Chef Explorer 8.8 — Բազանոցներ և մեծ խմբեր, որոնք մեծ խնջույքների համար կարիք ունեն առավելագույն ջերմության արտադրության
3 Coleman Triton 8.2 — Ճամփորդներ, ովքեր ցանկանում են բարձր ջերմություն կոմպակտ չափսերով՝ tailgating-ի և գրիլինգի համար
4 Coleman RoadTrip 225 7.9 $124.99 Շաբաթվա վերջի մեքենայով ճամփորդողներ, ովքեր անհրաժեշտություն ունեն բազմաֆունկցիոնալության (գրիլինգ, եռացում, տապակում) դյուրակիր փաթեթում
5 Coleman Tabletop 2-in-1 7.5 $114.99 Մենակ կամ զույգով ավտոմեքենայով ճամփորդներ, ովքեր նախընտրում են նվազագույն հետքը բարձր ջերմության արտադրության նկատմամբ
6 Coleman Cascade Classic 2-Burner 6.8 — Բյուջետային ավտոմեքենայով ճամփորդներ, ովքեր կենտրոնացած են ընդհանուր ճամփորդական նախաճաշների և ցածր ինտենսիվությամբ եփման վրա
1
C

Camp Chef Everest 2X

$190–$230 9.4
Առավելություններ
  • Ապահովում է 20,000 BTU յուրաքանչյուր վառիչի համար՝ միաժամանակյա ստեյկի և եփման համար
  • OutdoorGearLab-ի կողմից խառնաշառճման կառավարման համար գնահատվել է 9/10
  • Ներառում է եռակողմ քամու պաշտպանիչ՝ չափավոր քամու պայմաններում աշխատելու համար
  • Ունի երկու վառարանների համար աննման վառման համակարգ
Թերություններ
  • Կշռում է 12–14 ֆունտ, ինչը այն չափազանց ծանր է դարձնում ոտքով քայլքի համար
  • Ավելի ծավալուն և ծանր է, քան բյուջետային այլընտրանքները

Լավագույնը՝ մեքենայով ճամփորդողների համար, ովքեր եփում են 2–4 հոգանոց խմբերի համար և պահանջում են միաժամանակյա բարձր և ցածր ջերմաստիճանի աշխատանքներ

Սա ձեր ապրանքն է՞ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դասակարգման նշան

2
C

Camp Chef Explorer

8.8
Առավելություններ
  • Ապահովում է 30,000 BTU մեկ վառարանի համար՝ բարձր ջերմության խնջույքների համար
  • Օգտագործում է ձուլվածքային ալյումինե վառարաններ՝ ամրության համար
  • Ունի հանվող ոտքեր՝ եփելու բարձրությունը կարգավորելու համար
  • Կարողանում է դիմանալ մեծ կաթսաների և գրիլների բեռին
Թերություններ
  • Ծավալուն է տեղափոխել մեքենայի բեռնատարում
  • Չափից շատ է երկու հոգանոց ուղևորությունների համար՝ չափազանց բարձր ջերմային հզորության պատճառով

Լավագույնն է՝ Բազային ճամփորդությունների և մեծ խմբերի համար, որոնք պահանջում են առավելագույն ջերմության արտադրություն մեծ խնջույքների համար

Սա՞ ձեր ապրանքն է։ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դիրքի նշան

3
C

Coleman Triton

8.2
Առավելություններ
  • Ապահովում է 22,000 BTU ընդհանուր հզորություն երկու կարգավորվող վառիչների միջոցով
  • Ներառում է քամու պաշտպանիչներ բացօթյա եփման համար
  • Ունի կոմպակտ, փաթեթավորվող պատյանի դիզայն
  • Ավելի ուժեղ վառիչներ, քան Coleman Cascade Classic-ը
Թերություններ
  • Զրկված է ավելի բարձր մակարդակի մոդելներին բնորոշ ճշգրիտ խառնաշառճման կառավարումից

Լավագույնը՝ ճամփորդների համար, ովքեր ցանկանում են բարձր ջերմություն կոմպակտ չափսերով՝ tailgating-ի և գրիլինգի համար

Սա ձեր ապրանքն է՞ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դիրքի նշան

4
C

Coleman RoadTrip 225

$124.99 7.9
Առավելություններ
  • Ծալվում է հարթ՝ անիվներով և բռնակով՝ բեռնատարի համար հարմար տեղափոխման համար
  • Ներառում է հանվող յուղի տարա՝ հեշտ մաքրման համար
  • Ունի աննման Instastart վառման համակարգ
  • Համատեղելի է լրացուցիչ գրիլի սալի և 5-ֆունտանոց պրոպանային խողովակի ադապտերի հետ
Թերություններ
  • Մեկ 1 ֆունտանոց պրոպանի բալոնը բարձր ջերմության դեպքում բավարարում է միայն 1–1.5 ժամվա համար
  • Պահանջում է մի քանի բալոն շաբաթվա ճամփորդությունների համար՝ ցածր վառելիքի արդյունավետության պատճառով

Լավագույնն է՝ Շաբաթվա ավտոմեքենայով ճամփորդների համար, ովքեր կարիք ունեն բազմաֆունկցիոնալության (գրիլ, եռացում, տապակում) դյուրակիր փաթեթում

Սա՞ ձեր ապրանքն է։ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դիրքի նշան

5
C

Coleman Tabletop 2-in-1

$114.99 7.5
Առավելություններ
  • Մեկ սարքի մեջ համատեղում է մեկ վառարանի մակերես և մեկ վառարան
  • Ապահովում է 11,000 BTU եփման հզորություն
  • Մոտավորապես 30%-ով ավելի փոքր տարածք է զբաղեցնում, քան ստանդարտ երկվառարան վառարանները
Թերություններ
  • Սահմանափակված է 11,000 BTU ընդհանուր արտադրությամբ, բավարար չէ մեծ կաթսաների համար
  • Մեկ վառարանի կոնֆիգուրացիան սահմանափակում է միաժամանակյա եփման աշխատանքները

Լավագույնն է՝ Մենակ կամ զույգով ավտոմեքենայով ճամփորդների համար, ովքեր նախընտրում են նվազագույն հետքը բարձր ջերմության արտադրության նկատմամբ

Սա ձեր ապրանքն է՞ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դասակարգման նշան

6
C

Coleman Cascade Classic 2-Burner

6.8
Առավելություններ
  • Շատ մատչելի գին՝ արժեքային սեգմենտում
  • Ներառում է քամու պաշտպանիչներ՝ հիմնական պաշտպանության համար
  • Անաղմուկ աշխատանք՝ վառելիքի արդյունավետ օգտագործմամբ
  • Պարզ, հուսալի լուցկիով կամ սեղմակային վառում
Թերություններ
  • Ընդամենը ~20,000 BTU ընդհանուր արտադրություն (10,000 BTU մեկ վառարանի համար)
  • Խմորման կառավարումը գնահատվում է «պարզապես նորմալ»՝ համեմատած բարձր մակարդակի մոդելների հետ

Լավագույնն է՝ Բյուջետային ավտոմեքենայով ճամփորդների համար, ովքեր կենտրոնացած են ընդհանուր ճամփորդական նախաճաշների և ցածր ինտենսիվությամբ եփման վրա

Սա ձեր ապրանքն է՞ Ստացեք հաստատված գրանցում · անվճար դիրքի նշան

Ինչպես ընտրել

1
Ջերմության արտադրության պահանջ

Ընտրեք Camp Chef Explorer-ը (30,000 BTU/վառիչ), եթե եփում եք ավելի քան չորս հոգանոց խմբերի համար, ընտրեք Camp Chef Everest 2X-ը (20,000 BTU/վառիչ) 2–4 հոգանոց խմբերի համար։

2
Խառնաշառճման ճշգրտություն

Եթե ձեզ անհրաժեշտ է ճշգրիտ խառնաշառճում սոուսների կամ դանդաղ եփման համար, նախապատվությունը տվեք Camp Chef Everest 2X-ին, որը OutdoorGearLab-ի կողմից խառնաշառճման կառավարման համար գնահատվել է 9/10։

3
Վառելիքի արդյունավետություն

Խուսափեք Coleman RoadTrip 225-ից բազմօրյա ուղևորությունների համար, եթե չեք պատրաստվում կրել մի քանի 1-ֆունտանոց պրոպանայի բալոն, քանի որ մեկ բալոնը բարձր ջերմաստիճանի դեպքում բավարարում է միայն 1–1.5 ժամվա համար։

4
Տեղափոխման հետք

Ընտրեք Coleman Tabletop 2-in-1-ը, եթե ձեր մեքենայի բեռնատարի տարածքը սահմանափակ է, քանի որ այն մոտավորապես 30%-ով ավելի փոքր է ստանդարտ երկու վառիչ ունեցող վառարաններից, չնայած զոհաբերում է ջերմային հզորությունը։

Մեր կարծիքը

Camp Chef Everest 2X-ը 2026 թ. ավտոտուրիզմի համար լավագույն քեմփինգային վառարանն է՝ շնորհիվ իր գերազանց խառնաշառճման կառավարման և ջերմության հավասարակշռված արտադրության։ Առավելագույն հզորության համար Camp Chef Explorer-ը գլխավոր ընտրությունն է, եթե կարողանաք հաղթահարել դրա ծավալունությունը։

Փոխարինո՞ւմ եք հինը։ Կարող եք այն անվճար վաճառել մեր Bazeta հայտարարությունների հարթակում։

Հաճախ տրվող հարցեր

Ո՞ր վառարանն ունի ամենաբարձր ջերմային հզորությունը։

Camp Chef Explorer-ը ապահովում է 30,000 BTU մեկ վառարանի համար՝ ամենաբարձր արտադրությունը դասակարգված ապրանքների շրջանում։

Հարմար է՞ արդյոք Coleman RoadTrip 225-ը հանգստի օրերի ուղևորությունների համար

Այո, բայց դուք պետք է կրեք մի քանի 1-ֆունտանոց պրոպանային բալոն, քանի որ մեկ բալոնը բարձր ջերմության դեպքում բավարարում է միայն 1–1.5 ժամվա համար։

Ո՞րն է լավագույն վառարանը խառնաշառճման համար

Camp Chef Everest 2X-ը OutdoorGearLab-ի կողմից խառնաշառճման կառավարման համար գնահատվել է 9/10, ինչը այն դարձնում է լավագույն ընտրությունը ճշգրիտ ցածր ջերմաստիճանով եփելու համար։

Արդյո՞ք այս վառարանները կարելի է օգտագործել բեռնատար ճամփորդությունների համար։

Ոչ, բոլոր դասակարգված ապրանքները նախատեսված են մեքենայով ճամփորդելու համար. Camp Chef Everest 2X-ը կշռում է 12–14 ֆունտ, իսկ մյուսներն ավելի ծավալուն են կամ ավելի ծանր, քան բեռնատար ճամփորդության սահմանաչափերը։

Աղբյուրներ

  1. 2026 թվականի լավագույն ճամփորդական վառարանը մեքենայով ճամփորդելու համար
  2. Լավագույն քեմփինգի վառարաններ ավտոմեքենայով ճամփորդության համար 2026 թվականին
  3. 2026 թվականի լավագույն ճամփորդական վառարանը մեքենայով ճամփորդելու համար
  4. Լավագույն քեմփինգային վառարաններ
  5. Լավագույն քեմփինգային վառարաններ
  6. Լավագույն քեմփինգի վառարան

Օգտատերերի գնահատականներ

Բեռնվում են գրախոսությունները…
Գրել գրախոսություն