Treadmill Terbaik untuk Berlari pada 2026: Model Berpenarafan Tinggi untuk Kegunaan Rumah

Sepasang kasut larian diletakkan di atas tali pinggang treadmill — ilustrasi untuk Treadmill Terbaik untuk Larian pada 2026: Model Berpenilaian Tinggi untuk Kegunaan Rumah

Bebas secara editorial. Halaman ini mungkin mengandungi pautan afiliasi dan penempatan berbayar yang dilabel jelas — lihat pendedahan pengiklanan kami. Penempatan berbayar tidak mengubah susunan kedudukan di bawah. Sebagai Rakan Amazon, kami memperoleh pendapatan daripada pembelian yang layak. Harga adalah indikatif ($) dan sering berubah; pautan peruncit menuju ke amazon.com (AS).

Kami menilai enam treadmill rumah terkemuka berdasarkan kuasa motor, julat kecerunan, dimensi dek, dan keserasian ekosistem untuk mengenal pasti treadmill terbaik untuk berlari pada tahun 2026. Kedudukan ini direka untuk pelari rumah serius yang mengutamakan ketahanan, ciri latihan khusus seperti kecerunan negatif atau selang kelajuan tinggi, serta nilai berbaloi.

Cara kami menyusun pangkat

Kuasa Motor (CHP)Julat Kecerunan/PenurunanSaiz Dek dan Kapasiti BeratEkosistem dan Keperluan LanggananHarga dan Jaminan

Metodologi ranking penuh →

Sekilas pandang

#ProdukSkorHargaSesuai untuk
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Pelari yang mahukan mesin serba boleh dengan latihan menurun dan nilai jualan semula yang tinggi
2 Sole F80 9.1 — Pelari yang mengutamakan jangka hayat dan ketahanan berbanding ciri digital yang mencolok
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Di bawah $1,000 Pelari yang peka bajet dan mahukan prestasi serius untuk selang masa tanpa harga premium
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Pelari rumah yang mahukan platform yang kukuh tanpa terikat dengan ekosistem kecergasan
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Pengguna premium yang memerlukan selang kelajuan tinggi (14 mph) dan latihan kecerunan negatif
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Pengguna yang sangat terintegrasi dalam ekosistem Peloton yang mengutamakan kelas berpandu
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Kelebihan
  • Motor 3.5 CHP mengendalikan beban larian berterusan
  • Keupayaan penurunan hingga -3% untuk latihan menuruni bukit
  • Skrin sentuh 16 inci dengan latihan penyesuaian automatik iFit
  • Nilai jualan semula yang kukuh dan reputasi ketahanan
Kekurangan
  • Saiz tapak yang besar memerlukan ruang lantai yang banyak
  • Jualan naik langganan iFit yang berterusan walaupun penggunaannya adalah pilihan

Terbaik untuk: Pelari yang mahukan mesin serba boleh dengan latihan penurunan dan nilai jualan semula yang kukuh

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

2
S

Sole F80

9.1
Kelebihan
  • Motor 3.5 CHP sepadan dengan pesaing premium
  • Reka bentuk lipat menjimatkan ruang apabila tidak digunakan
  • Ketahanan seperti kereta kebal dengan kusyen yang sangat baik
  • Dek yang luas untuk langkah yang selesa
Kekurangan
  • Tiada ciri menurun seperti yang terdapat pada NordicTrack 1750
  • Tiada ekosistem skrin sentuhan bersepadu seperti iFit atau Peloton

Terbaik untuk: Pelari yang mengutamakan jangka hayat dan ketahanan berbanding ciri digital yang mencolok

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

3
H

Horizon 7.0 AT

Di bawah $1,000 8.8
Kelebihan
  • Motor 3.0 CHP menyokong latihan selang masa
  • Julat kecerunan 15% untuk simulasi bukit
  • Permukaan berlari 60” x 20”
  • Tindak balas tali sawat yang pantas untuk larian tempo
Kekurangan
  • Motor 3.0 CHP yang lebih rendah berbanding pesaing 3.5 CHP
  • Tiada tetapan penurunan untuk latihan menuruni bukit

Sesuai untuk: Pelari yang mementingkan bajet dan mahukan prestasi serius untuk selang masa tanpa harga premium

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Kelebihan
  • Saiz tali sawat 22” x 60” untuk langkah yang lebih lebar
  • Kawalan fizikal QuickDial untuk perubahan kelajuan yang mudah
  • Jaminan seumur hidup untuk bingkai dan motor
  • Sokongan FTMS Bluetooth untuk integrasi aplikasi Peloton
Kekurangan
  • Sangat berat (~330 lbs) menjadikan penghantaran ke tingkat atas sukar
  • Tiada skrin hiburan terbina dalam
  • Tidak serasi dengan soket GFCI di bawah spesifikasi semasa

Terbaik untuk: Pelari rumah yang mahukan platform yang kukuh tanpa terikat dengan ekosistem kecergasan

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Kelebihan
  • Motor 4.25 CHP untuk selang masa intensiti tinggi
  • Kelajuan puncak 14 mph melebihi kebanyakan pesaing
  • Skrin sentuhan berputar 24 inci
  • Kapasiti berat 400 lbs
Kekurangan
  • Harga lebih tinggi berbanding 1750 untuk ciri teras yang serupa
  • Julat kecerunan memuncak pada 12% berbanding 15% pada model Horizon

Sesuai untuk: Pengguna premium yang memerlukan selang masa pantas (14 mph) dan latihan menurun

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Kelebihan
  • Skrin sentuh 21.5-inci untuk kelas yang mendalam
  • Kelajuan puncak 12.5 mph
  • Julat kecerunan 12.5%
Kekurangan
  • Harga tertinggi pada $3,295
  • Kapasiti berat 300 lbs lebih rendah berbanding Horizon 7.8 AT (375 lbs)
  • Tali pinggang lebih kecil 20” x 59” berbanding Horizon 7.8 AT (22” x 60”)

Terbaik untuk: Pengguna yang sangat terintegrasi dengan ekosistem Peloton dan mengutamakan kelas berpandu

Adakah ini produk anda? Dapatkan penyenaraian disahkan · lencana kedudukan percuma

Cara memilih

1
Kuasa Motor untuk Selang Masa

Pilih motor 3.5 CHP atau lebih tinggi (NordicTrack 1750, Sole F80) untuk larian berkelajuan tinggi berterusan; 3.0 CHP (Horizon 7.0 AT) memadai untuk larian tempo sederhana.

2
Keperluan Latihan Penurunan

Jika anda memerlukan latihan kecerunan negatif untuk simulasi turun bukit, pilih NordicTrack Commercial 1750 atau 2450 yang menawarkan kecerunan negatif -3%; model Horizon dan Peloton hanya mencapai maksimum 0%.

3
Ruang dan Kapasiti Berat

Untuk pelari yang lebih berat atau langkah yang lebih lebar, Horizon 7.8 AT menawarkan kapasiti 375 lbs dan lebar tali sawat 22”, manakala Peloton Tread hadkan kapasiti kepada 300 lbs.

4
Ekosistem Langganan

Horizon 7.8 AT menyokong Bluetooth FTMS untuk aplikasi Peloton tanpa langganan wajib, tidak seperti ekosistem NordicTrack iFit yang menggalakkan keahlian berbayar.

Penilaian kami

NordicTrack Commercial 1750 ialah treadmill terbaik untuk berlari pada tahun 2026 kerana motor 3.5 CHP yang seimbang, keupayaan penurunan -3%, dan nilai jualan semula yang kukuh. Untuk pelari yang berfokus pada bajet, Horizon 7.0 AT di bawah $1,000 menawarkan nisbah prestasi-kepada-harga terbaik.

Menggantikan yang lama? Anda boleh menjualnya secara percuma di Bazeta, marketplace iklan barangan kami.

Soalan Lazim

Treadmill manakah yang mempunyai kelajuan puncak tertinggi?

NordicTrack Commercial 2450 mencapai 14 mph, manakala NordicTrack 1750, Horizon 7.0 AT, dan Horizon 7.8 AT hanya mencapai maksimum 12 mph.

Adakah saya perlu langganan untuk NordicTrack 1750?

Tidak, NordicTrack Commercial 1750 berfungsi sepenuhnya tanpa langganan iFit, walaupun latihan auto-pelaras berpandu memerlukan perkhidmatan berbayar.

Treadmill manakah yang terbaik untuk pelari berat?

NordicTrack Commercial 2450 mempunyai kapasiti berat tertinggi pada 400 lbs, diikuti oleh Horizon 7.8 AT pada 375 lbs.

Bolehkah saya menggunakan kelas Peloton pada treadmill bukan Peloton?

Ya, Horizon 7.8 AT menyokong FTMS Bluetooth untuk integrasi aplikasi Peloton, membolehkan anda menggunakan kelas mereka tanpa membeli Peloton Tread.

Sumber

  1. Treadmill Terbaik untuk Pelari 2026
  2. Treadmill Terbaik untuk Berlari
  3. Treadmill Rumah Terbaik untuk Larian 2026
  4. Treadmill Terbaik untuk Berlari
  5. Treadmill Terbaik untuk Pelari
  6. Treadmill Terbaik untuk Berlari

Ulasan pengguna

Memuatkan ulasan…
Tulis ulasan