Beste draagbare energiecentrale voor kamperen in 2026

Een robuuste draagbare energiecentrale naast een canvas kampeertent — illustratie voor Beste draagbare energiecentrale voor kamperen in 2026

Redactioneel onafhankelijk. Deze pagina kan affiliate links en duidelijk gelabelde betaalde plaatsingen bevatten — zie onze advertentieverklaring. Betaalde plaatsingen veranderen nooit de volgorde van de onderstaande ranglijst. Als Amazon Associate verdienen wij aan gekwalificeerde aankopen. Prijzen zijn indicatief ($) en veranderen vaak; retailerlinks gaan naar amazon.com (VS).

We hebben vijf toonaangevende draagbare energiecentrales voor camping geëvalueerd op basis van bruikbare watt-uur-efficiëntie, laadsnelheid, gewicht-capaciteitsverhoudingen en specifieke uitgangslimieten. Deze ranking is bedoeld voor kampeerders die betrouwbare off-grid stroom nodig hebben voor laptops, telefoons en kleine apparaten, waarbij echte prestatiegegevens voorrang krijgen boven marketingclaims.

Hoe wij deze hebben gerangschikt

Bruikbare watt-uur efficiëntie bij lage belastingenAC-uitgangsvermogen en X-Boost-mogelijkhedenGewichts- en draagbaarheidsmetriekenLaadsnelheid (0-100%)Prijs per bruikbare wattuurBatterijchemie en levensduur

Volledige ranglijstmethode →

In één oogopslag

#ProductScorePriceBest voor
1 EcoFlow Delta 2 9.4 $0.61 per bruikbare Wh Kampeerders die prioriteit geven aan stabiele stroom bij laag wattage voor elektronica en licht gewicht boven hoge capaciteit.
2 Anker SOLIX C1000 Gen 2 9.1 $649 Kopers die de beste prijs-kwaliteitverhouding zoeken in het middensegment en prioriteit geven aan snelle oplaadtijden.
3 Bluetti AC180 8.8 $699 Middenklasse kopers die een hogere capaciteit nodig hebben dan de EcoFlow Delta 2 of Anker C1000 en die extra gewicht kunnen verdragen.
4 Jackery Explorer 1000 v2 8.5 $499 Algemene kampeerders die een balans zoeken tussen functies en garantie tegen de laagste middenklasse prijs.
5 EcoFlow River 3 8.2 $199 Minimalistische kampeerders, backpackers en ultralichte setups die stroom nodig hebben voor telefoons en kleine lampjes.
1
E

EcoFlow Delta 2

$0.61 per bruikbare Wh 9.4
Voordelen
  • Levert 67% van het vermelde watt-uurpotentieel bij een consistente belasting van 34W, wat zorgt voor stabiele stroom voor laptops en telefoons
  • Beschikt over twee USB-C-poorten met elk een uitgang van 100W voor gelijktijdig snel opladen
  • Het lichtste in de middenklasse met 27 lbs, waardoor het gemakkelijker mee te nemen is dan concurrenten
  • Inclusief een nauwkeurig ingebouwd displaypaneel voor precieze bewaking van het resterende laadniveau
Nadelen
  • Alleen beoordeeld met IP20, wat betekent dat het gebrek aan significante waterbestendigheid heeft voor natte campingomgevingen
  • AC-poorten en autoladerpoort bevinden zich aan de achterkant, gescheiden van de USB-poorten en het infopaneel, wat het kabelbeheer bemoeilijkt
  • Het display schakelt uit wanneer er nog enkele procenten over zijn, waardoor de laatste reststroom mogelijk niet zichtbaar is

Best for: Kampeerders die prioriteit geven aan stabiele laagvermogensstroom voor elektronica en lichtgewicht boven hoge capaciteit.

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

2
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

$649 9.1
Voordelen
  • Bereikt 100% oplading in slechts 58 minuten, aanzienlijk sneller dan de meeste concurrenten
  • Biedt een capaciteit van 1.056 Wh met een vermogen van 1.800W, geschikt voor grotere campingapparaten
  • Toont hoge efficiëntie bij tests met grote apparaten en bij langdurige opslag
Nadelen
  • Weegt 30,9 lbs, wat zwaarder is dan de EcoFlow Delta 2 van 27 lbs
  • Hogere aanschafprijs van $649 vergeleken met de $499 Jackery Explorer 1000 v2

Best for: Kopers die de beste prijs-kwaliteitverhouding zoeken in het middensegment en prioriteit geven aan snelle oplaadtijden.

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

3
B

Bluetti AC180

$699 8.8
Voordelen
  • Biedt de hoogste capaciteit in deze lijst met 1,152 Wh, wat zorgt voor een langere looptijd dan de EcoFlow Delta 2
  • Levert 1.800W vermogen, geschikt voor apparaten met hoog stroomverbruik
  • Voltooit een volledige oplading in ongeveer 75 minuten, wat een balans biedt tussen snelheid en capaciteit
Nadelen
  • Zwaarste eenheid getest met 35,3 lbs, wat hem omslachtig maakt voor backpacking of strakke opslag
  • Langzamere volledige oplaadtijd vergeleken met de 58-minuten cyclus van de Anker SOLIX C1000 Gen 2
  • Hoogste prijs van $699, wat minder waarde per watt-uur biedt dan de EcoFlow Delta 2

Beste voor: Kopers in de middenklasse die meer capaciteit nodig hebben dan de EcoFlow Delta 2 of Anker C1000 en die wat extra gewicht kunnen verdragen.

Is dit uw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

4
J

Jackery Explorer 1000 v2

$499 8.5
Voordelen
  • Balancereert capaciteit, uitgang, functies en garantie effectief voor de middenklasse categorie
  • Gebruikt LiFePO4-batterijchemie voor een langere levensduur vergeleken met oudere NMC-modellen
  • Meest betaalbare middenklasse optie voor $499, onderbiedt de Anker SOLIX C1000 Gen 2
Nadelen
  • De efficiëntie van de omvormer verspilt doorgaans 10–15% van de opgeslagen energie, waardoor de werkelijk bruikbare kracht wordt teruggebracht tot ca. 850–900 Wh
  • Batterijafschakelingen voorkomen volledige ontlading om de levensduur te behouden, wat de totale beschikbare energie beperkt

Best for: Algemene kampeerders die een balans zoeken tussen functies en garantie tegen de laagste prijs in het middensegment.

Is dit uw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

5
E

EcoFlow River 3

$199 8.2
Voordelen
  • Extreem lichtgewicht met 7,5 lbs, ideaal voor minimalistische opstellingen
  • X-Boost-technologie stelt in staat om apparaten tot 600W van stroom te voorzien ondanks de 300W omvormerbeoordeling
  • Snelle opladen aan het stopcontact bereikt 0–100% in 56 minuten, sneller dan de Bluetti AC180
  • Bevat app-integratie voor gedetailleerde controle van laadsnelheden en firmware-updates
Nadelen
  • Beperkte capaciteit van 245 Wh kan geen volledige koelkast voor camping 's nachts van stroom voorzien
  • Zonne-ingang is beperkt tot maximaal 110W, langzamer dan grotere eenheden voor off-grid opladen

Best for: Minimalistische kampeerders, backpackers en ultralichte opstellingen die stroom nodig hebben voor telefoons en kleine lampjes.

Is dit uw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

Hoe kies je

1
Gewicht versus capaciteit

Kies de EcoFlow River 3 (7,5 lbs) voor backpacking, maar houd rekening met de beperking van 245 Wh. Voor autorijden biedt de Bluetti AC180 1.152 Wh, maar weegt 35,3 lbs, wat aanzienlijk zwaarder is dan de EcoFlow Delta 2 met 27 lbs.

2
Oplaadsnelheid

Als je korte stops hebt, laadt de Anker SOLIX C1000 Gen 2 volledig op in 58 minuten. De Bluetti AC180 doet er ongeveer 75 minuten over, terwijl de EcoFlow River 3 er 56 minuten over doet.

3
Efficiëntieverliezen

Houd rekening met inefficiëntie van de omvormer. De Jackery Explorer 1000 v2 verliest 10–15% van de opgeslagen energie, wat resulteert in ongeveer 850–900 Wh bruikbaar vermogen uit een theoretische capaciteit van 1.000 Wh.

4
Waterbestendigheid

De meeste eenheden hier zijn beoordeeld met IP20, zoals de EcoFlow Delta 2, wat betekent dat ze niet waterbestendig zijn. Zorg dat ze onderdak krijgen of in een droge tas zitten tijdens regen.

Ons oordeel

De EcoFlow Delta 2 is de beste keuze voor de meeste kampeerders vanwege de optimale balans tussen gewicht (27 lbs), efficiëntie bij lage belasting (67% bij 34W) en prijs per bruikbare watt-uur ($0.61). Kies de Anker SOLIX C1000 Gen 2 als snelle oplading (58 minuten) uw prioriteit heeft, of de EcoFlow River 3 voor ultralichte backpacking.

Vervangt u een oudere? U kunt deze gratis verkopen op Bazeta, onze advertentiesmarkt.

Veelgestelde vragen

Welke power station laadt het snelst op?

De EcoFlow River 3 laadt in 56 minuten op van 0–100%, gevolgd door de Anker SOLIX C1000 Gen 2 in 58 minuten. De Bluetti AC180 doet er ongeveer 75 minuten over.

Hoeveel bruikbaar vermogen levert de Jackery Explorer 1000 v2 daadwerkelijk?

Hoewel beoordeeld op 1.000 Wh, levert de Jackery Explorer 1000 v2 ongeveer 850–900 Wh aan bruikbaar vermogen door verlies van 10–15% bij de omvormer.

Kan de EcoFlow River 3 een koelbox voor camping aandrijven?

De EcoFlow River 3 heeft een capaciteit van 245 Wh en kan geen volledige koelkast voor camping ’s nachts van stroom voorzien. Hij is beter geschikt voor telefoons, lampjes en kleine elektronica.

Welk apparaat is het beste voor apparaten met een laag wattage?

De EcoFlow Delta 2 is geoptimaliseerd voor stabiele stroom bij laag wattage, en levert 67% van het vermelde watt-uurpotentieel bij een consistente belasting van 34W, ideaal voor laptops en smartphones.

Bronnen

  1. Beste energiecentrales camping
  2. Beste draagbare energiecentrales 2026
  3. Beste draagbare energiecentrales 2026
  4. Beste draagbare energiecentrales camping 2026
  5. Beste draagbare power stations 2026
  6. De 5 beste draagbare energiecentrales voor off-grid kamperen in 2026

Gebruikersreviews

Reviews laden…
Schrijf een review