Beste loopband om op te hardlopen in 2026: best beoordeelde modellen voor thuisgebruik

Een paar hardloopschoenen op de loopband — illustratie voor Beste loopband om op te hardlopen in 2026: best beoordeelde modellen voor thuisgebruik

Redactioneel onafhankelijk. Deze pagina kan affiliate links en duidelijk gelabelde betaalde plaatsingen bevatten — zie onze advertentieverklaring. Betaalde plaatsingen veranderen nooit de volgorde van de onderstaande ranglijst. Als Amazon Associate verdienen wij aan gekwalificeerde aankopen. Prijzen zijn indicatief ($) en veranderen vaak; retailerlinks gaan naar amazon.com (VS).

We hebben zes toonaangevende loopbanden voor thuis geëvalueerd op basis van motorvermogen, hellingsbereik, afmetingen van het loopvlak en compatibiliteit met ecosystemen om de beste loopband om te hardlopen in 2026 te identificeren. Deze ranking is bedoeld voor serieuze thuissporters die prioriteit geven aan duurzaamheid, specifieke trainingsfuncties zoals daling of hoge-snelheidsintervallen, en prijs-kwaliteitverhouding.

Hoe wij deze hebben gerangschikt

Motorvermogen (CHP)Incline/declinebereikDeckgrootte en draagkrachtEcosysteem en abonnementsvereistenPrijs en garantie

Volledige ranglijstmethode →

In één oogopslag

#ProductScorePriceBest voor
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Hardlopers die een alleskunner willen met aflopende stand en sterke restwaarde
2 Sole F80 9.1 — Hardlopers die prioriteit geven aan levensduur en duurzaamheid boven opvallende digitale functies
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Onder de $1.000 Budgetbewuste hardlopers die serieuze prestaties willen voor intervallen zonder premium prijs
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Thuishardlopers die een stevig platform willen zonder vast te zitten aan een fitness-ecosysteem
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Premiumgebruikers die snelle intervallen (14 mph) en declinetraining nodig hebben
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Gebruikers die diep verankerd zijn in het Peloton-ecosysteem en prioriteit geven aan begeleidde lessen
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Voordelen
  • 3.5 CHP-motor verwerkt langdurige hardloopbelastingen
  • Declinemogelijkheid tot -3% voor downhilltraining
  • 16-inch touchscreen met iFit workouts met automatische aanpassing
  • Sterke restwaarde en reputatie op het gebied van duurzaamheid
Nadelen
  • Grote voetafdruk vereist veel vloerruimte
  • Aanhoudende upsell van iFit-abonnement ondanks optioneel gebruik

Beste voor: Hardlopers die een alleskunner willen met declinetraining en sterke restwaarde

Is dit uw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

2
S

Sole F80

9.1
Voordelen
  • 3,5 CHP motor evenaart premium concurrenten
  • Opvouwbaar ontwerp bespaart ruimte als hij niet in gebruik is
  • Tankachtige duurzaamheid met uitstekende demping
  • Ruim loopvlak voor comfortabele paslengte
Nadelen
  • Mist de aflopende stand die op de NordicTrack 1750 aanwezig is
  • Geen geïntegreerd touchscreen-ecosysteem zoals iFit of Peloton

Beste voor: Hardlopers die prioriteit geven aan levensduur en duurzaamheid boven opvallende digitale functies

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

3
H

Horizon 7.0 AT

Onder de $1.000 8.8
Voordelen
  • 3.0 CHP-motor ondersteunt intervaltraining
  • 15% hellingsbereik voor heuvelsimulatie
  • Loopvlak van 60” x 20”
  • Snelle bandreactie voor tempoloop
Nadelen
  • Zwaardere 3.0 CHP-motor vergeleken met concurrenten met 3.5 CHP
  • Geen declinestandaard voor bergafwaartse training

Beste voor: Budgetbewuste hardlopers die serieuze prestaties voor intervaltraining willen zonder premium prijs

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Voordelen
  • 22” x 60” bandgrootte voor bredere paslengte
  • QuickDial fysieke bediening voor eenvoudige snelheidsveranderingen
  • Levenslange garantie op frame en motor
  • Bluetooth FTMS-ondersteuning voor integratie met de Peloton-app
Nadelen
  • Zeer zwaar (~330 lbs), wat bezorging op de bovenverdieping bemoeilijkt
  • Geen ingebouwd entertainment-scherm
  • Niet compatibel met GFCI-stopcontacten volgens de huidige specificaties

Beste voor: Hardlopers die thuis trainen en een stevig loopvlak willen zonder gebonden te zijn aan een fitness-ecosysteem

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Voordelen
  • 4.25 CHP-motor voor intensieve intervallen
  • Maximale snelheid van 14 mph overtreft de meeste concurrenten
  • 24-inch draaibaar touchscreen
  • Maximaal draagvermogen van 400 lbs
Nadelen
  • Hogere prijs dan de 1750 voor vergelijkbare kernfuncties
  • Hellingsbereik loopt maximaal op tot 12% versus 15% bij Horizon-modellen

Beste voor: Premiumgebruikers die snelle intervallen (14 mph) en declinetraining nodig hebben

Is dit uw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Voordelen
  • 21.5-inch touchscreen voor meeslepende lessen
  • Maximale snelheid van 12,5 mph
  • 12,5% hellingsbereik
Nadelen
  • Hoogste prijskaartje van $3,295
  • Lagere belastbaarheid van 300 lbs vergeleken met Horizon 7.8 AT (375 lbs)
  • Kleinere 20” x 59” loopband dan Horizon 7.8 AT (22” x 60”)

Beste voor: Gebruikers die diep verankerd zijn in het Peloton-ecosysteem en prioriteit geven aan begeleidende lessen

Is dit jouw product? Krijg een geverifieerde vermelding · gratis rangbadge

Hoe kies je

1
Motorvermogen voor intervallen

Kies een 3,5 CHP motor of hoger (NordicTrack 1750, Sole F80) voor langdurig hardlopen op hoge snelheid; 3,0 CHP (Horizon 7.0 AT) is voldoende voor gemiddelde tempoloop.

2
Behoefte aan declinetraining

Als je declinetraining nodig hebt voor bergafwaartse simulatie, kies dan de NordicTrack Commercial 1750 of 2450 met een -3% daling; Horizon- en Peloton-modellen gaan maximaal tot 0%.

3
Ruimte en draagkracht

Voor zwaardere hardlopers of bredere stappen biedt de Horizon 7.8 AT een draagkracht van 375 lbs en een bandbreedte van 22”, terwijl de Peloton Tread de draagkracht beperkt tot 300 lbs.

4
Abonnementsecosysteem

De Horizon 7.8 AT ondersteunt Bluetooth FTMS voor Peloton-apps zonder verplicht abonnement, in tegenstelling tot het NordicTrack iFit-ecosysteem dat drukt op betaalde lidmaatschappen.

Ons oordeel

De NordicTrack Commercial 1750 is de beste loopband voor hardlopers in 2026 dankzij de gebalanceerde 3.5 CHP-motor, de declinemogelijkheid van -3% en de sterke restwaarde. Voor budgetgerichte hardlopers biedt de Horizon 7.0 AT onder de $1.000 de beste prestatie-prijsverhouding.

Vervangt u een oudere? U kunt deze gratis verkopen op Bazeta, onze advertentiesmarktplaats.

Veelgestelde vragen

Welke loopband heeft de hoogste topsnelheid?

De NordicTrack Commercial 2450 haalt 14 mph, terwijl de NordicTrack 1750, Horizon 7.0 AT en Horizon 7.8 AT een maximum van 12 mph hebben.

Heb ik een abonnement nodig voor de NordicTrack 1750?

Nee, de NordicTrack Commercial 1750 werkt volledig zonder iFit-abonnement, hoewel de begeleidende workouts met automatische aanpassing de betaalde dienst vereisen.

Welke loopband is het beste voor zware hardlopers?

De NordicTrack Commercial 2450 heeft de hoogste draagkracht van 400 lbs, gevolgd door de Horizon 7.8 AT met 375 lbs.

Kan ik Peloton-lessen gebruiken op niet-Peloton loopbanden?

Ja, de Horizon 7.8 AT ondersteunt Bluetooth FTMS voor integratie met de Peloton-app, zodat je hun lessen kunt gebruiken zonder de Peloton Tread te kopen.

Bronnen

  1. Beste loopbanden voor hardlopers 2026
  2. Beste loopbanden om te hardlopen
  3. Beste loopbanden voor thuis om te hardlopen 2026
  4. Beste loopband voor hardlopen
  5. Beste loopband voor hardlopers
  6. Beste loopband voor hardlopen

Gebruikersreviews

Reviews laden…
Schrijf een review