Najlepsza bieżnia do biegania w 2026 roku: najlepiej oceniane modele do użytku domowego

Para butów do biegania na pasie bieżni — ilustracja do artykułu Najlepsza bieżnia do biegania w 2026 roku: najlepiej oceniane modele do użytku domowego

Niezależność redakcyjna. Ta strona może zawierać linki afiliacyjne oraz wyraźnie oznaczone płatne umieszczenia — zobacz naszą informację o reklamach. Płatne umieszczenia nigdy nie zmieniają kolejności rankingów poniżej. Jako Amazon Associate zarabiamy na kwalifikujących się zakupach. Ceny są orientacyjne ($) i często się zmieniają; linki do sprzedawców prowadzą do amazon.com (USA).

Oceniliśmy sześć wiodących bieżni domowych na podstawie mocy silnika, zakresu nachylenia, wymiarów pokładu i kompatybilności ekosystemu, aby wyłonić najlepszą bieżnię do biegania w 2026 roku. Ten ranking jest przeznaczony dla poważnych biegaczy domowych, którzy stawiają na trwałość, konkretne funkcje treningowe, takie jak trening zbiegów lub interwały przy wysokiej prędkości, oraz stosunek jakości do ceny.

Jak ocenialiśmy

Moc silnika (CHP)Zakres nachylenia dodatniego i ujemnegoRozmiar bieżni i udźwigEkosystem i wymagania dotyczące subskrypcjiCena i gwarancja

Pełna metodologia rankingu →

W skrócie

#ProduktOcenaCenaNajlepsze dla
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Biegacze szukający uniwersalnej maszyny z treningiem na pochyleniu ujemnym i wysoką wartością odsprzedaży
2 Sole F80 9.1 — Biegacze stawiający na pierwszym miejscu trwałość i wytrzymałość, a nie efektowne funkcje cyfrowe
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Poniżej $1,000 Biegacze dbający o budżet, którzy chcą poważnej wydajności do interwałów bez ceny premium
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Biegacze domowi szukający solidnej platformy bez uzależnienia od ekosystemu fitness
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Zaawansowani użytkownicy potrzebujący szybkich interwałów (14 mph) i treningu zbiegów
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Użytkownicy głęboko zintegrowani z ekosystemem Peloton, którzy stawiają na pierwszym miejscu zajęcia prowadzone
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Zalety
  • Silnik 3,5 CHP radzi sobie z obciążeniami przy długotrwałym bieganiu
  • Możliwość nachylenia ujemnego do -3% do treningu w dół
  • 16-calowy ekran dotykowy z automatycznie dostosowującymi się treningami iFit
  • Wysoka wartość odsprzedaży i reputacja trwałości
Wady
  • Duże rozmiary wymagają znacznej powierzchni podłogi
  • Natarczywe namawianie do subskrypcji iFit mimo jej opcjonalnego charakteru

Najlepsza dla: Biegaczy chcących maszyny uniwersalnej z treningiem w dół i wysoką wartością odsprzedaży

Czy to Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

2
S

Sole F80

9.1
Zalety
  • Silnik 3.5 CHP dorównuje konkurencyjnym modelom premium
  • Składana konstrukcja oszczędza miejsce, gdy bieżnia nie jest używana
  • Wytrzymałość jak czołg i doskonała amortyzacja
  • Przestronna bieżnia zapewniająca komfortowy krok
Wady
  • Brak funkcji pochylenia ujemnego, dostępnej w modelu NordicTrack 1750
  • Brak zintegrowanego ekosystemu ekranu dotykowego, takiego jak iFit czy Peloton

Najlepsza dla: Biegaczy stawiających na pierwszym miejscu trwałość i wytrzymałość, a nie efektowne funkcje cyfrowe

Czy to Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

3
H

Horizon 7.0 AT

Poniżej $1,000 8.8
Zalety
  • Silnik 3,0 CHP wspiera trening interwałowy
  • Zakres nachylenia 15% do symulacji podbiegów
  • Powierzchnia do biegania 60” x 20”
  • Szybka reakcja taśmy do biegów tempowych
Wady
  • Niższa moc silnika 3.0 CHP w porównaniu z rywalami o mocy 3.5 CHP
  • Brak ustawienia nachylenia ujemnego do treningu w dół

Najlepsza dla: Biegaczy oszczędnych, którzy chcą poważnych osiągów podczas interwałów bez premium ceny

Czy to Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Zalety
  • Rozmiar pasa 22” x 60” dla szerszego kroku
  • Fizyczne sterowniki QuickDial do łatwej zmiany prędkości
  • Dożywotnia gwarancja na ramę i silnik
  • Obsługa Bluetooth FTMS do integracji z aplikacją Peloton
Wady
  • Bardzo ciężka (~330 lbs), co utrudnia dostarczenie na piętro
  • Brak wbudowanego ekranu rozrywki
  • Niekompatybilna z gniazdkami GFCI według obecnych specyfikacji

Najlepsza dla: Biegaczy domowych szukających solidnej platformy bez uzależnienia od ekosystemu fitness

To Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Zalety
  • Silnik 4.25 CHP do interwałów o wysokiej intensywności
  • Maksymalna prędkość 14 mph przewyższa większość konkurencji
  • 24-calowy obrotowy ekran dotykowy
  • Dopuszczalna masa użytkownika 400 lbs
Wady
  • Wyższa cena niż w przypadku 1750 przy podobnych funkcjach podstawowych
  • Zakres nachylenia wynosi maksymalnie 12% w porównaniu z 15% w modelach Horizon

Najlepsza dla: Użytkowników premium potrzebujących szybkich interwałów (14 mph) i treningu na pochyleniu ujemnym

Czy to Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Zalety
  • Ekran dotykowy 21.5 cala do immersyjnych zajęć
  • Prędkość maksymalna 12,5 mph
  • Zakres nachylenia 12.5%
Wady
  • Najwyższa cena wynosząca $3,295
  • Niższa dopuszczalna masa użytkownika (300 lbs) w porównaniu z Horizon 7.8 AT (375 lbs)
  • Węższy pas niż w Horizon 7.8 AT (20” x 59” vs 22” x 60”)

Najlepsza dla: Użytkowników głęboko zintegrowanych z ekosystemem Peloton, którzy stawiają na prowadzone zajęcia

Czy to Twój produkt? Zdobądź zweryfikowaną listę · darmowa odznaka rankingu

Jak wybrać

1
Moc silnika do interwałów

Wybierz silnik o mocy 3,5 CHP lub wyższej (NordicTrack 1750, Sole F80) do biegania z utrzymywaniem wysokiej prędkości; 3,0 CHP (Horizon 7.0 AT) wystarczy do biegów w umiarkowanym tempie.

2
Potrzeby treningu w dół

Jeśli potrzebujesz treningu zbiegów do symulacji zjazdu w dół, wybierz NordicTrack Commercial 1750 lub 2450, które oferują -3% spadku; modele Horizon i Peloton mają maksymalnie 0%.

3
Przestrzeń i udźwig

Dla cięższych biegaczy lub szerszego kroku Horizon 7.8 AT oferuje udźwig 375 lbs i szerokość pasa 22”, podczas gdy Peloton Tread ogranicza udźwig do 300 lbs.

4
Ekosystem subskrypcji

Horizon 7.8 AT obsługuje Bluetooth FTMS dla aplikacji Peloton bez obowiązkowej subskrypcji, w przeciwieństwie do ekosystemu NordicTrack iFit, który wymusza płatne członkostwo.

Nasz werdykt

NordicTrack Commercial 1750 to najlepsza bieżnia do biegania w 2026 roku dzięki zrównoważonemu silnikowi 3.5 CHP, możliwości nachylenia ujemnego -3% oraz wysokiej wartości odsprzedaży. Dla biegaczy z ograniczonym budżetem Horizon 7.0 AT poniżej $1,000 oferuje najlepszy stosunek wydajności do ceny.

Wymieniasz starszy model? Możesz go sprzedać za darmo na Bazeta, naszej giełdzie ogłoszeń.

Często zadawane pytania

Która bieżnia ma najwyższą prędkość maksymalną?

NordicTrack Commercial 2450 osiąga 14 mph, podczas gdy NordicTrack 1750, Horizon 7.0 AT i Horizon 7.8 AT mają maksymalną prędkość 12 mph.

Czy do NordicTrack 1750 potrzebna jest subskrypcja?

Nie, NordicTrack Commercial 1750 działa w pełni bez subskrypcji iFit, choć prowadzone treningi z automatyczną regulacją wymagają płatnej usługi.

Która bieżnia jest najlepsza dla cięższych biegaczy?

NordicTrack Commercial 2450 ma największy udźwig wynoszący 400 lbs, a następnie Horizon 7.8 AT z udźwigiem 375 lbs.

Czy mogę korzystać z zajęć Peloton na bieżniach innych marek?

Tak, Horizon 7.8 AT obsługuje Bluetooth FTMS do integracji z aplikacją Peloton, co pozwala korzystać z ich zajęć bez kupowania Peloton Tread.

Źródła

  1. Najlepsze bieżnie dla biegaczy 2026
  2. Najlepsze bieżnie do biegania
  3. Najlepsze bieżnie domowe do biegania 2026
  4. Najlepsza bieżnia do biegania
  5. Najlepsza bieżnia dla biegaczy
  6. Najlepsza bieżnia do biegania

Opinie użytkowników

Ładowanie opinii…
Napisz opinię