Najboljša tekaška steza za tek v letu 2026: Najbolje ocenjeni modeli za domačo uporabo

Par tekaških copat na tekoči stezi — ilustracija za Najboljša tekoča steza za tek leta 2026: Najbolje ocenjeni modeli za domačo uporabo

Uredniško neodvisno. Ta stran lahko vsebuje partnerske povezave in jasno označene plačane postavitve — glejte naše oglaševalske razkritje. Plačane postavitve nikoli ne spremenijo spodnjega vrstnega reda razvrstitve. Kot Amazon Associate zaslužimo od upravičenih nakupov. Cene so indikativne ($) in se pogosto spreminjajo; povezave do prodajalcev vodijo na amazon.com (ZDA).

Ocenili smo šest vodilnih tekalnih stez za dom glede na moč motorja, razpon naklona, dimenzije tekalne plošče in združljivost z ekosistemom, da bi identificirali najboljši tekalni stez za tek leta 2026. Ta razvrstitev je zasnovana za resne domače tekače, ki dajejo prednost vzdržljivosti, specifičnim treninškim funkcijam, kot so treniranje v naklonu navzdol ali visokohitrostni intervali, ter razmerju med ceno in kakovostjo.

Kako smo jih razvrstili

Moč motorja (CHP)Razpon naklona/spustaVelikost palube in nosilnostEkosistem in zahteve po naročniniCena in garancija

Celotna metodologija razvrstitve →

Na prvi pogled

#IzdelekOcenaCenaNajboljši za
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 Tekalci, ki želijo vsestranski stroj s funkcijo spusta in visoko prodajno vrednostjo
2 Sole F80 9.1 — Tekalci, ki prioritetno dajejo dolgotrajnost in vzdržljivost pred bleščečimi digitalnimi funkcijami
3 Horizon 7.0 AT 8.8 Pod 1.000 $ Tekači z omejenim proračunom, ki želijo resno zmogljivost za intervale brez premium cene
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 Domači tekači, ki želijo trdno platformo brez vezave na fitnes ekosistem
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ Zahtevni uporabniki, ki potrebujejo hitre intervale (14 mph) in trening na spustu
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 Uporabniki, ki so globoko vključeni v Peloton ekosistem in prioritetno dajejo vodenim uram
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
Prednosti
  • Motor z močjo 3.5 CHP obvladuje trajne obremenitve pri teku
  • Možnost spusta do -3 % za trening navzdol
  • 16-palčni zaslon na dotik s samodejno prilagajajočimi se vadbi iFit
  • Visoka preprodajna vrednost in ugled vzdržljivosti
Slabosti
  • Velika tlorisna površina zahteva veliko talnega prostora
  • Vztrajno ponujanje naročnine iFit kljub možnosti uporabe brez nje

Najboljši za: Tekače, ki želijo vsestranski stroj s treniranjem v naklonu navzdol in visoko preprodajno vrednostjo

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za rang

2
S

Sole F80

9.1
Prednosti
  • Motor 3.5 CHP se ujema s premium konkurenti
  • Zložljiva zasnova prihrani prostor, ko tekalna steza ni v uporabi
  • Trpežnost tanka z odličnim blaženjem
  • Prostorna tekalna plošča za udoben korak
Slabosti
  • Manjka funkcija spusta, ki je na voljo pri NordicTrack 1750
  • Ni integriranega ekosistema z zaslonom na dotik, kot sta iFit ali Peloton

Najboljše za: Tekače, ki dajejo prednost dolgi življenjski dobi in trpežnosti pred bleščečimi digitalnimi funkcijami

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za uvrstitev

3
H

Horizon 7.0 AT

Pod 1.000 $ 8.8
Prednosti
  • Motor z močjo 3.0 CHP podpira intervalni trening
  • 15-odstotni razpon naklona za simulacijo hribov
  • Tekalna površina 60” x 20”
  • Hitro odziven trak za tempo tek
Slabosti
  • Šibkejši 3,0 CHP motor v primerjavi s konkurenti s 3,5 CHP
  • Brez nastavitve naklona navzdol za treniranje spusta

Najboljša za: Tekalce, ki pazijo na proračun, a želijo resno zmogljivost za intervalne treninge brez premium cene

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za uvrstitev

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
Prednosti
  • Velikost traku 22” x 60” za širši korak
  • Fizični gumbi QuickDial za enostavno spreminjanje hitrosti
  • Doživljenjska garancija na okvir in motor
  • Podpora Bluetooth FTMS za integracijo s aplikacijo Peloton
Slabosti
  • Zelo težka (~330 lbs), kar otežuje dostavo v nadstropja
  • Ni vgrajenega zaslona za zabavo
  • Ni združljiv z GFCI vtičnicami po trenutnih specifikacijah

Najboljša za: Tekalce doma, ki želijo obsežno platformo, ne da bi bili vezani na fitnes ekosistem

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za rangiranje

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
Prednosti
  • 4,25 CHP motor za visokointenzivne intervale
  • Največja hitrost 14 mph presega večino konkurentov
  • 24-palčni zaslon na dotik, ki se obrača
  • Nosilnost do 400 lbs
Slabosti
  • Višja cena kot pri modelu 1750 za podobne osnovne funkcije
  • Razpon naklona se ustavi pri 12 % v primerjavi s 15 % pri modelih Horizon

Najboljši za: Zahtevne uporabnike, ki potrebujejo hitre intervale (14 mph) in treniranje v naklonu navzdol

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za rang

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
Prednosti
  • 21,5-palčni zaslon na dotik za potopljene ure
  • Največja hitrost 12,5 mph
  • 12,5-odstotni razpon naklona
Slabosti
  • Najvišja cena pri $3,295
  • Nižja nosilnost 300 lbs v primerjavi s Horizon 7.8 AT (375 lbs)
  • Manjši trak 20” x 59” kot pri Horizon 7.8 AT (22” x 60”)

Najboljše za: Uporabnike, ki so globoko vključeni v ekosistem Peloton in dajejo prednost vodenim uram

Je to vaš izdelek? Pridobite preverjen seznam · brezplačna značka za rangiranje

Kako izbrati

1
Moč motorja za intervale

Za vztrajno tek z visoko hitrostjo izberite motor 3.5 CHP ali več (NordicTrack 1750, Sole F80); motor 3.0 CHP (Horizon 7.0 AT) je zadosten za zmerno tempo tek.

2
Potrebe po treningu na spustu

Če za simulacijo spusta potrebujete treniranje v naklonu navzdol, izberite NordicTrack Commercial 1750 ali 2450, ki ponujata -3 % naklon navzdol; modeli Horizon in Peloton segajo največ do 0 %.

3
Prostor in nosilnost

Za težje tekače ali širše korake Horizon 7.8 AT ponuja nosilnost 375 lbs in širino traku 22”, medtem ko Peloton Tread omejuje nosilnost na 300 lbs.

4
Ekosistem naročnine

Horizon 7.8 AT podpira Bluetooth FTMS za Peloton aplikacije brez obvezne naročnine, za razliko od ekosistema NordicTrack iFit, ki spodbuja plačljive članarine.

Naša presoja

NordicTrack Commercial 1750 je najboljša tekalna steza za tek v letu 2026 zaradi uravnoteženega 3,5 CHP motorja, možnosti spusta -3 % in visoke prodajne vrednosti. Za tekače, ki pazijo na proračun, Horizon 7.0 AT pod 1.000 $ ponuja najboljše razmerje med zmogljivostjo in ceno.

Menjate starejši model? Brezplačno ga lahko prodate na Bazeta, našem oglasnem trgu.

Pogosta vprašanja

Kateri tekalni stez ima najvišjo najvišjo hitrost?

NordicTrack Commercial 2450 doseže 14 mph, medtem ko NordicTrack 1750, Horizon 7.0 AT in Horizon 7.8 AT dosežejo največ 12 mph.

Ali potrebujem naročnino za NordicTrack 1750?

Ne, NordicTrack Commercial 1750 deluje popolnoma brez naročnine na iFit, čeprav vodene samodejno prilagajajoče se vadbe zahtevajo plačljivo storitev.

Katera tekalna steza je najboljša za težje tekače?

NordicTrack Commercial 2450 ima največjo nosilnost pri 400 lbs, sledi Horizon 7.8 AT pri 375 lbs.

Ali lahko uporabljam ure Peloton na tekalnih stezah drugih proizvajalcev?

Da, Horizon 7.8 AT podpira Bluetooth FTMS za integracijo s Peloton aplikacijo, kar vam omogoča uporabo njihovih ur brez nakupa Peloton Tread.

Viri

  1. N najboljše tekalne steze za tekače 2026
  2. Najboljši tekalni stezi za tek
  3. Najboljši tekalni stezi za dom za tek 2026
  4. N najboljša tekalna steza za tek
  5. N najboljša tekalna steza za tekače
  6. N najboljša tekalna steza za tek

Uporabniške ocene

Nalaganje ocen…
Napiši oceno