2026'da Kamp İçin En İyi Taşınabilir Güç İstasyonu

Kanvas kamp çadırının yanında sağlam bir taşınabilir güç istasyonu — En İyi Kamp İçin Taşınabilir Güç İstasyonu 2026 için illüstrasyon

Editoryal bağımsızlık korunmaktadır. Bu sayfada ortaklık bağlantıları ve açıkça belirtilmiş ücretli yerleşimler bulunabilir — reklam açıklaması bölümüne bakın. Ücretli yerleşimler aşağıdaki sıralama düzenini değiştirmez. Bir Amazon Ortağı olarak uygun satın alımlardan gelir elde ediyoruz. Fiyatlar yaklaşık değerlerdir ($) ve sık sık değişir; perakendeci bağlantıları amazon.com'a (ABD) yönlendirir.

Beş önde gelen taşınabilir güç istasyonunu; kullanılabilir watt-saat verimliliği, şarj hızı, ağırlık-kapasite oranları ve belirli çıkış sınırlarına göre değerlendirdik. Bu sıralama, pazarlama iddialarından ziyade gerçek performans verilerine öncelik vererek laptoplar, telefonlar ve küçük ev aletleri için güvenilir şebeke dışı güce ihtiyaç duyan kampçılar için tasarlanmıştır.

Bu ürünleri nasıl sıraladık

Düşük yüklerde kullanılabilir watt-saat verimliliğiAC çıkış gücü ve X-Boost özellikleriAğırlık ve taşınabilirlik metrikleriŞarj hızı (0-100%)Kullanılabilir watt-saat başına fiyatBatarya kimyası ve ömrü

Tam sıralama metodolojisi →

Özet olarak

#ÜrünPuanFiyatKimler için en iyisi
1 EcoFlow Delta 2 9.4 Kullanılabilir Wh başına $0.61 Elektronikler için düşük wattlı sabit gücü ve hafifliği yüksek kapasiteli hantallığa tercih eden kampçılar.
2 Anker SOLIX C1000 Gen 2 9.1 $649 Orta segmentte en iyi değeri arayan ve hızlı şarj sürelerine öncelik veren alıcılar.
3 Bluetti AC180 8.8 $699 EcoFlow Delta 2 veya Anker C1000'den daha yüksek kapasiteye ihtiyaç duyan ve ekstra ağırlığı tolere edebilen orta segment alıcıları.
4 Jackery Explorer 1000 v2 8.5 $499 En düşük orta segment fiyatında özellikler ve garanti arasında denge arayan genel kamp kullanıcıları.
5 EcoFlow River 3 8.2 $199 Telefonlar ve küçük ışıklar için güç ihtiyacı duyan minimalist kampçılar, sırt çantalı gezginler ve ultralight kurulumlar.
1
E

EcoFlow Delta 2

Kullanılabilir Wh başına $0.61 9.4
Avantajlar
  • Laptoplar ve telefonlar için sabit güç sağlayarak, sabit 34W çekimde belirtilen watt-saat potansiyelinin %67'sini sunar
  • Eş zamanlı hızlı şarj için her biri 100W çıkış yapabilen iki USB-C portu sunar
  • Orta segment kategorisinde 27 lbs ile en hafif olup rakiplerine göre daha kolay paketlenmesini sağlar
  • Kalıntı şarj seviyesinin hassas takibi için doğru bir dahili ekran paneli içerir
Eksiler
  • Yalnızca IP20 derecelidir, bu da nemli kamp ortamları için önemli su geçirmezlik özelliğinden yoksun olduğu anlamına gelir
  • AC portları ve araç şarj portu, kablo yönetimini zorlaştıracak şekilde USB portlarından ve bilgi panelinden ayrı olarak arkada konumlandırılmıştır
  • Ekran birkaç yüzde kalırken kapanır ve bu durum son kullanılabilir enerji miktarını gizleyebilir

En iyi: Yüksek kapasiteli hacim yerine elektronik cihazlar için sabit düşük wattlı güç ve hafifliği önceliklendiren kampçılar için.

Bu sizin ürününüz mü? Doğrulanmış bir liste alın · ücretsiz sıralama rozeti

2
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

$649 9.1
Avantajlar
  • Çoğu rakibe kıyasla önemli ölçüde daha hızlı olan sadece 58 dakikada %100 şarja ulaşır
  • Büyük kamp cihazları için uygun olan 1.800W çıkış ile 1.056 Wh kapasite sağlar
  • Büyük cihaz testlerinde ve uzun süreli depolama senaryolarında yüksek verimlilik gösterir
Eksiler
  • 30,9 lbs ağırlığındadır ve EcoFlow Delta 2'nin 27 lbs ağırlığından daha ağırdır
  • $499'luk Jackery Explorer 1000 v2'ye kıyasla $649 daha yüksek ön maliyet

En iyi: Orta segmentte en iyi değeri arayan ve hızlı şarj sürelerine öncelik veren alıcılar için.

Bu sizin ürününüz mü? Doğrulanmış bir liste alın · ücretsiz sıralama rozeti

3
B

Bluetti AC180

$699 8.8
Avantajlar
  • Listedeki en yüksek kapasite olan 1,152 Wh sunar ve EcoFlow Delta 2'den daha uzun çalışma süresi sağlar
  • Yüksek güç çeken cihazları etkili bir şekilde idare eden 1.800W çıkış sağlar
  • Hız ve kapasite arasında denge kurarak yaklaşık 75 dakikada tam şarja ulaşır
Eksiler
  • Sırt çantalı geziler veya dar depolama alanları için hantal hale getiren test edilen en ağır ünite olan 35,3 lbs
  • Anker SOLIX C1000 Gen 2'nin 58 dakikalık çevrimine kıyasla daha yavaş tam şarj süresi
  • $699 ile en yüksek fiyat noktasına sahip olup EcoFlow Delta 2'ye göre watt-saat başına daha düşük değer sunar

Kimler için: EcoFlow Delta 2 veya Anker C1000'den daha yüksek kapasiteye ihtiyaç duyan ancak ekstra ağırlığı tolere edebilen orta segment alıcıları için.

Bu ürün sizin mi? Doğrulanmış liste alın · ücretsiz sıra rozeti

4
J

Jackery Explorer 1000 v2

$499 8.5
Avantajlar
  • Orta segment kategorisi için kapasite, çıkış, özellikler ve garantiyi etkili bir şekilde dengeler
  • Eski NMC modellere kıyasla daha uzun ömür için LiFePO4 pil kimyası kullanır
  • Anker SOLIX C1000 Gen 2'den daha düşük fiyatlı, orta segmentteki en uygun fiyatlı seçenek olan 499 $ fiyat etiketiyle dikkat çeker
Eksiler
  • Evirici verimliliği genellikle depolanan enerjinin %10–15'ini israf eder ve gerçek kullanılabilir gücü yaklaşık 850–900 Wh'e düşürür
  • Batarya kesme noktaları, ömrü korumak için tam boşalmayı önler ve toplam kullanılabilir enerjiyi sınırlar

En iyi: En düşük orta segment fiyatında özellikler ve garanti dengesi arayan genel kamp kullanıcıları için.

Bu ürün sizin mi? Doğrulanmış liste alın · Ücretsiz sıralama rozeti

5
E

EcoFlow River 3

$199 8.2
Avantajlar
  • Minimalist kurulumlar için ideal olan 7,5 lbs ile son derece hafif
  • X-Boost teknolojisi, 300W invertör derecesine rağmen cihazları 600W'a kadar çalıştırmaya olanak tanır
  • Bluetti AC180'den daha hızlı olan 56 dakikada %0–100 hızlı duvar şarjı
  • Şarj hızları ve firmware güncellemeleri üzerinde ayrıntılı kontrol sağlayan uygulama entegrasyonu içerir
Eksiler
  • Sınırlı 245 Wh kapasite, tam boy kamp buzdolaplarını gece boyunca çalıştıramaz
  • Güneş enerjisi girişi maksimum 110W ile sınırlıdır, bu da şebeke dışı yeniden şarj için daha büyük ünitelere kıyasla daha yavaş olduğu anlamına gelir

En iyi: Telefonlar ve küçük ışıklar için güce ihtiyaç duyan minimalist kampçılar, sırt çantalı gezginler ve ultralight kurulumlar için.

Bu ürün sizin mi? Doğrulanmış liste alın · Ücretsiz sıralama rozeti

Nasıl seçilir

1
Ağırlık vs Kapasite

Sırt çantalı geziler için EcoFlow River 3'ü (7,5 lbs) seçin, ancak 245 Wh sınırına dikkat edin. Araba kampı için Bluetti AC180, 1.152 Wh sunar ancak EcoFlow Delta 2'nin 27 lbs ağırlığına kıyasla önemli ölçüde daha ağır olan 35,3 lbs ağırlığındadır.

2
Şarj Hızı

Kısa molalarınız varsa, Anker SOLIX C1000 Gen 2 tam olarak 58 dakikada şarj olur. Bluetti AC180 yaklaşık 75 dakika sürerken, EcoFlow River 3 56 dakikada şarj olur.

3
Verim Kayıpları

Evirici verimsizliğini hesaba katın. Jackery Explorer 1000 v2, depolanan enerjinin %10–15'ini israf eder ve teorik 1.000 Wh kapasitesinden yaklaşık 850–900 Wh kullanılabilir güç sağlar.

4
Su Direnci

Buradaki ünitelerin çoğu, EcoFlow Delta 2 gibi IP20 derecelidir, yani su geçirmez değildir. Yağmur sırasında bunları kapalı bir yerde veya kuru bir çantada tutmayı planlayın.

Bizim kararımız

EcoFlow Delta 2, ağırlık (27 lbs), düşük yüklerde verimlilik (34W'de %67) ve kullanılabilir watt-saat başına fiyat ($0.61) arasındaki optimal dengesi nedeniyle çoğu kampçı için en iyi seçimdir. Hızlı şarj (58 dakika) önceliğinizse Anker SOLIX C1000 Gen 2'yi, ultralight sırt çantalı geziler içinse EcoFlow River 3'ü tercih edin.

Daha eski bir modeli mi değiştiriyorsunuz? Ücretsiz olarak ilan verebileceğiniz ilan pazarımız Bazeta'da satışa çıkarabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Hangi güç istasyonu en hızlı şarj olur?

EcoFlow River 3'ü 0–100% arasında 56 dakikada şarj eder, hemen ardından 58 dakika ile Anker SOLIX C1000 Gen 2 gelir. Bluetti AC180 yaklaşık 75 dakika sürer.

Jackery Explorer 1000 v2 gerçekte ne kadar kullanılabilir güç sağlar?

1.000 Wh olarak derecelendirilmesine rağmen, Jackery Explorer 1000 v2, %10–15 invertör verimliliği kayıpları nedeniyle yaklaşık 850–900 Wh kullanılabilir güç sağlar.

EcoFlow River 3 kamp buzdolabını çalıştırabilir mi?

EcoFlow River 3, 245 Wh kapasiteye sahiptir ve tam boyutlu kamp buzdolaplarını gece boyunca çalıştıramaz. Telefonlar, ışıklar ve küçük elektronik cihazlar için daha uygundur.

Hangi ünite düşük wattlı cihazlar için en iyisidir?

EcoFlow Delta 2, laptoplar ve akıllı telefonlar için ideal olan, sabit 34W çekimde belirtilen watt-saat potansiyelinin %67'sini sağlayarak düşük wattlı sabit güç için optimize edilmiştir.

Kaynaklar

  1. En İyi Güç İstasyonları Kamp
  2. En İyi Taşınabilir Güç İstasyonları 2026
  3. En İyi Taşınabilir Güç İstasyonları 2026
  4. En İyi Taşınabilir Güç İstasyonları Kamp 2026
  5. En İyi Taşınabilir Güç İstasyonları 2026
  6. 2026 İçin Şebeke Dışı Kampçılıkta En İyi 5 Taşınabilir Güç İstasyonu

Kullanıcı yorumları

İncelemeler yükleniyor…
Bir inceleme yazın