Nejlepší přenosná elektrická stanice pro camping v roce 2026

Odolná přenosná elektrárna vedle plátěného kempingového stanu – ilustrace pro Nejlepší přenosnou elektrárnu pro kempování v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Zhodnotili jsme pět předních přenosných powerbank pro camping na základě efektivity použitelných watt-hodin, rychlosti nabíjení, poměru hmotnosti ke kapacitě a specifických výstupních limitů. Toto hodnocení je určeno pro táborníky, kteří potřebují spolehlivý off-grid výkon pro notebooky, telefony a malé spotřebiče, s prioritou skutečných výkonových dat před marketingovými tvrzeními.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Využitelná účinnost ve watthodinách při nízkém zatíženíVýstupní wattáž AC a schopnosti X-BoostMetriky hmotnosti a přenositelnostiRychlost nabíjení (0–100 %)Cena za použitelnou watt-hodinuChemické složení baterie a životnost

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 EcoFlow Delta 2 9.4 $0.61 za použitelnou Wh Kempující, kteří upřednostňují stabilní výkon s nízkým příkonem pro elektroniku a nízkou hmotnost před vysokou kapacitou.
2 Anker SOLIX C1000 Gen 2 9.1 $649 Kupující hledající nejlepší hodnotu ve střední třídě, kteří upřednostňují rychlé doby nabíjení.
3 Bluetti AC180 8.8 $699 Kupující ze střední třídy potřebující vyšší kapacitu než EcoFlow Delta 2 nebo Anker C1000, kteří jsou ochotni akceptovat vyšší hmotnost.
4 Jackery Explorer 1000 v2 8.5 $499 Obecní kempovací uživatelé, kteří potřebují vyvážený poměr funkcí a záruky za nejnižší cenu ve střední třídě.
5 EcoFlow River 3 8.2 $199 Minimalističtí táborníci, batůžkáři a ultralehká řešení potřebující energii pro telefony a malé světla.
1
E

EcoFlow Delta 2

$0.61 za použitelnou Wh 9.4
Výhody
  • Poskytuje 67 % uvedené watt-hodinové kapacity při konzistentním odběru 34 W, což zajišťuje stabilní napájení pro notebooky a telefony
  • Nabízí dva USB-C porty s výkonem 100 W každý pro simultánní rychlé nabíjení.
  • Nejlehčí ve střední kategorii s hmotností 27 lbs, což usnadňuje balení ve srovnání s konkurencí
  • Obsahuje přesný onboard displej pro přesné sledování zbývajícího nabití.
Nevýhody
  • Hodnocení pouze IP20, což znamená, že nemá významnou odolnost vůči vodě pro vlhké kempingové prostředí
  • AC porty a port pro automobilový nabíječ se nacházejí na zadní straně, odděleně od USB portů a informačního panelu, což komplikuje správu kabelů.
  • Displej se vypne, když zbývá několik procent, což může skrýt poslední kapku použitelné energie

Vhodné pro: Kempující, kteří upřednostňují stabilní výkon s nízkým příkonem pro elektroniku a nízkou hmotnost před vysokou kapacitou.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

2
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

$649 9.1
Výhody
  • Dosáhne 100 % nabití za pouhých 58 minut, což je výrazně rychlejší než u většiny konkurentů.
  • Poskytuje kapacitu 1,056 Wh s výstupem 1,800W, vhodná pro větší kempingové spotřebiče
  • Vyšší účinnost při testech velkých spotřebičů a při dlouhodobém skladování
Nevýhody
  • Váží 30,9 lb, což je více než 27 lb u modelu EcoFlow Delta 2
  • Vyšší počáteční cena 649 USD ve srovnání s 499 USD za Jackery Explorer 1000 v2

Vhodné pro: Kupující hledající nejlepší poměr ceny a výkonu ve střední třídě, kteří upřednostňují rychlé nabíjení.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

3
B

Bluetti AC180

$699 8.8
Výhody
  • Nabízí nejvyšší kapacitu v tomto seznamu s hodnotou 1 152 Wh a poskytuje delší výdrž než EcoFlow Delta 2
  • Dodává výkon 1 800 W a efektivně zvládá zařízení s vysokým odběrem.
  • Plné nabití dosáhne přibližně za 75 minut, čímž vyvažuje rychlost a kapacitu
Nevýhody
  • Nejtěžší testovaná jednotka s hmotností 35,3 lbs, což ji činí nepraktickou pro turistiku nebo úzké úložné prostory
  • Pomalejší plné nabití ve srovnání s 58minutovým cyklem modelu Anker SOLIX C1000 Gen 2
  • Nejvyšší cenová hladina 699 USD, která nabízí nižší hodnotu za watthodinu než EcoFlow Delta 2

Nejvhodnější pro: Kupující ve střední třídě potřebující vyšší kapacitu než EcoFlow Delta 2 nebo Anker C1000, kteří jsou ochotni akceptovat vyšší hmotnost.

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

4
J

Jackery Explorer 1000 v2

$499 8.5
Výhody
  • Efektivně vyvažuje kapacitu, výkon, funkce a záruku pro střední kategorii
  • Využívá chemii baterií LiFePO4 pro delší životnost ve srovnání se staršími modely NMC.
  • Nejlevnější možnost ve střední třídě za $499, což je méně než u Anker SOLIX C1000 Gen 2
Nevýhody
  • Efektivita invertoru obvykle plýtvá 10–15 % uložené energie, což snižuje skutečný použitelný výkon na přibližně 850–900 Wh
  • Odpojení baterie zabraňuje úplnému vybíjení za účelem zachování životnosti, což omezuje celkovou dostupnou energii

Nejvhodnější pro: Obecné kempovací uživatele, kteří potřebují vyvážený poměr funkcí a záruky za nejnižší cenu ve střední třídě.

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

5
E

EcoFlow River 3

$199 8.2
Výhody
  • Extrémně lehký s hmotností 7,5 lb, ideální pro minimalistická řešení.
  • Technologie X-Boost umožňuje napájet zařízení s příkonem až 600W navzdory hodnocení invertoru 300W
  • Rychlé nabíjení ze zásuvky dosáhne 0–100 % za 56 minut, což je rychlejší než u Bluetti AC180.
  • Obsahuje integraci s aplikací pro detailní řízení rychlosti nabíjení a aktualizací firmwaru
Nevýhody
  • Omezená kapacita 245 Wh neumí provozovat plnohodnotné kempovní chladničky přes noc.
  • Solární vstup je omezen na maximálně 110 W, což je pomalejší než u větších jednotek pro dobíjení mimo síť.

Vhodné pro: Minimalistické kempující, turisty a ultralehké sestavy potřebující energii pro telefony a malá světla.

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Hmotnost vs. kapacita

Pro turistiku zvolte EcoFlow River 3 (7,5 lb), ale vezměte v úvahu jeho limit 245 Wh. Pro kempování s autem nabízí Bluetti AC180 kapacitu 1 152 Wh, ale váží 35,3 lb, což je výrazně více než 27 lb u modelu EcoFlow Delta 2.

2
Rychlost nabíjení

Pokud máte krátké zastávky, Anker SOLIX C1000 Gen 2 se plně nabije za 58 minut. Bluetti AC180 to trvá přibližně 75 minut, zatímco EcoFlow River 3 to trvá 56 minut.

3
Ztráty účinnosti

Zohledněte neefektivitu měniče. Jackery Explorer 1000 v2 ztrácí 10–15 % uložené energie a z teoretické kapacity 1 000 Wh poskytuje přibližně 850–900 Wh použitelného výkonu.

4
Odolnost vůči vodě

Většina zařízení zde má krytí IP20, jako například EcoFlow Delta 2, což znamená, že nejsou odolná vůči vodě. Plánujte jejich umístění pod střechou nebo v suchém vaku během deště.

Náš verdikt

EcoFlow Delta 2 je nejlepší volbou pro většinu kempujících díky optimální rovnováze mezi hmotností (27 lbs), účinností při nízkém zatížení (67 % při 34 W) a cenou za použitelnou watt-hodinu ($0,61). Pokud je vaší prioritou rychlé nabíjení (58 minut), zvolte Anker SOLIX C1000 Gen 2, nebo pro ultralehké turistické vybavení EcoFlow River 3.

Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem tržišti s inzeráty.

Často kladené otázky

Která powerbank se nabíjí nejrychleji?

EcoFlow River 3 se nabije z 0–100 % za 56 minut, hned za ním je Anker SOLIX C1000 Gen 2 s časem 58 minut. Bluetti AC180 potřebuje přibližně 75 minut.

Kolik použitelné energie skutečně poskytuje Jackery Explorer 1000 v2?

Ačkoli je Jackery Explorer 1000 v2 hodnocen na 1 000 Wh, poskytuje přibližně 850–900 Wh použitelného výkonu kvůli ztrátám účinnosti měniče ve výši 10–15 %.

Užije EcoFlow River 3 chladničku do kempu?

EcoFlow River 3 má kapacitu 245 Wh a nedokáže přes noc napájet plnohodnotné kempingové chladničky. Je vhodnější pro telefony, světla a drobnou elektroniku.

Která jednotka je nejlepší pro zařízení s nízkým příkonem?

EcoFlow Delta 2 je optimalizován pro stabilní výkon s nízkým příkonem, poskytuje 67 % svého deklarovaného potenciálu watt-hodin při konzistentním odběru 34W, ideální pro notebooky a smartphony.

Zdroje

  1. Nejlepší powerbanky pro kempování
  2. Nejlepší přenosné powerbanky 2026
  3. Nejlepší přenosné powerbanky 2026
  4. Nejlepší přenosné powerbanky pro camping 2026
  5. Nejlepší přenosné powerbanky 2026
  6. 5 nejlepších přenosných powerbank pro off-grid camping v roce 2026

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi