Nejlepší trailová kamera za nejlepší poměr ceny a výkonu v roce 2026

Robustní trailová kamera namontovaná na kmeni stromu s měkkým lesním pozadím – ilustrace pro Nejlepší trailovou kameru za své peníze v roce 2026

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Toto hodnocení hodnotí šest trailových kamer na základě rychlosti spouště, rozlišení obrazu, typu připojení a celkových nákladů na vlastnictví. Je určeno pro lovce a správce pozemků hledající spolehlivá řešení monitorování, která vyvažují počáteční náklady na hardware s průběžnými požadavky na předplatné nebo údržbu.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Rychlost spuštění (sekundy)Rozlišení obrazu (MP/Video)Typ připojení (buněčné vs. SD karta)Požadavky na zdroj napájeníPočáteční cena hardwaruDetekční dosah (stopy)

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 GardePro A3S 9.4 ~$72 (prodává se jako balení 2 kusů) Uživatelé šetřící rozpočet potřebující vysoké rozlišení obrazu bez měsíčních poplatků za předplatné
2 Tactacam Reveal X Gen 3.0 9.1 ~85 $ (jedna jednotka); ~170 $ (balení 2 kusů) Lovci a správci pozemků vyžadující spolehlivé sledování přes mobilní síť s minimálními nároky na nastavení
3 Bushnell Core S-4K 8.8 $150 Fotografování zvěře vyžadující video a fotografie s vysokým rozlišením
4 SPYPOINT Flex-S-Dark 8.5 $169.99 Dlouhodobé nasazení s minimální údržbou, kde jsou prioritou výdrž baterie a nenápadnost
5 Browning Strike Force Pro XD 8.2 $169.99 Místa s vysokou návštěvností, kde jsou rychlé spouštěcí rychlosti klíčové pro zachycení pohybujících se objektů
6 Moultrie Edge 3 Pro 7.9 ~$56 Buněkový průzkum na místech s vysokou návštěvností
1
G

GardePro A3S

~$72 (prodává se jako balení 2 kusů) 9.4
Výhody
  • Pořizuje fotografie 64MP a videa 1296p pomocí senzoru Starvis pro výkon při slabém osvětlení
  • Nabízí rychlou spouštěcí rychlost 0,1 sekundy pro zachycení rychle se pohybujících objektů
  • Obsahuje krytí IP66 a noční vidění s dosahem až 100 stop
  • Pro základní provoz nejsou vyžadovány žádné měsíční poplatky za předplatné
Nevýhody
  • Vyžaduje fyzické vyjmutí SD karet, což do místa instalace vnáší lidský pach a může rušit zvěř
  • Občasné hlášení o poruchách jednotky po delší době používání

Vhodné pro: Uživatelé šetřící rozpočet potřebující vysoké rozlišení obrazu bez měsíčních poplatků za předplatné

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

2
T

Tactacam Reveal X Gen 3.0

~85 $ (jedna jednotka); ~170 $ (balení 2 kusů) 9.1
Výhody
  • Automatické připojení přes buněčnou síť 4G LTE eliminuje potřebu ruční kontroly SD karet
  • Pořizuje fotografie ve 4K a videa v rozlišení 1080p s nízkosvítivým IR bleskem pro nenápadnost
  • Aplikace pro smartphone zahrnuje analýzu srnčí zvěře, mapování a integraci meteorologických dat
  • Podporuje více mobilních sítí pro širší pokrytí
Nevýhody
  • Pro plnou funkčnost je vyžadován měsíční datový tarif, což zvyšuje dlouhodobé náklady
  • Pro celosezónní nasazení se doporučuje solární panel pro udržení výdrže baterie

Vhodné pro: Lovce a správce pozemků vyžadující spolehlivé monitorování prostřednictvím buněčné sítě s minimálními nároky na nastavení

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

3
B

Bushnell Core S-4K

$150 8.8
Výhody
  • Zaznamenává video v rozlišení 4K pro detailní záběry divoké zvěře
  • Nabízí rychlou spouštěcí rychlost 0,2 sekundy vhodnou pro aktivní zvěř
  • Obsahuje no-glow blesk pro minimalizaci rušení zvířat
  • Nabízí dosah detekce 110 stop pro pokrytí široké oblasti
Nevýhody
  • Připojení bez buněčné sítě vyžaduje ruční kontrolu SD karty
  • Vyšší počáteční náklady ve srovnání s levnějšími alternativami s SD kartou

Vhodné pro: Fotografování divoké přírody vyžadující video a fotografie ve vysokém rozlišení

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

4
S

SPYPOINT Flex-S-Dark

$169.99 8.5
Výhody
  • Integrovaný solární panel prodlužuje výdrž baterie při dlouhodobém nasazení
  • Používá LED diody bez záblesku pro nenápadnost za slabého světla
  • Pořizuje statické snímky s rozlišením 40 MP a odesílá je přes mobilní síť do aplikací ve smartphonech
  • Navrženo pro provoz s minimální údržbou v odlehlých lokalitách
Nevýhody
  • Vyžaduje mobilní předplatné pro přenos dat
  • Spouštěcí rychlost 0,3 sekundy, což je pomalejší než u špičkových konkurentů, jako je GardePro A3S

Nejvhodnější pro: Dlouhodobé nasazení s minimální údržbou, kde jsou prioritou výdrž baterie a nenápadnost

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

5
B

Browning Strike Force Pro XD

$169.99 8.2
Výhody
  • Disponuje rychlou spouští s časem odezvy 0,22 sekundy pro zachycení pohybujících se objektů
  • Obsahuje hodnocení odolnosti proti povětrnostním vlivům IP67 pro náročné venkovní prostředí
  • Nabízí dosah detekce 120 stop pro široké pokrytí oblasti
  • Poskytuje rozlišení 24 MP vhodné pro standardní identifikační úkoly
Nevýhody
  • Připojení bez buněčné sítě vyžaduje ruční kontrolu SD karty
  • Vyšší cena ve srovnání s podobnými zařízeními bez buněčného připojení, jako je GardePro A3S

Vhodné pro: Oblasti s vysokou návštěvností, kde je rychlá spoušť klíčová pro zachycení pohybujících se objektů

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak

6
M

Moultrie Edge 3 Pro

~$56 7.9
Výhody
  • Pořizuje obrázky s rozlišením 50 MP pro detailní identifikaci objektu
  • Obsahuje funkce AI detekce srnčí zvěře a GPS značení v aplikaci
  • Nabízí mobilní připojení pro vzdálený přenos dat
  • Nižší počáteční cena hardwaru ve srovnání s jinými modely s mobilním připojením
Nevýhody
  • Rychlost spuštění je uvedena jako 0,3 sekundy, což je pomalejší než u konkurenčních modelů
  • Hodnoty rozlišení videa se mezi zdroji liší, což vytváří nejistotu ve specifikacích

Nejlepší pro: Buněkový průzkum na místech s vysokou návštěvností

Je toto váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Typ připojení

Vyberte modely s mobilním připojením, jako je Tactacam Reveal X (~$85), pokud nemůžete často navštěvovat místo instalace, ale počítejte s měsíčními poplatky za datové balíčky. Vyberte modely s SD kartou, jako je GardePro A3S (~$72 za dvě), pokud můžete fyzicky vyzvednout karty a vyhnout se tak poplatkům za předplatné.

2
Potřeby rychlosti spuštění

Pro rychle se pohybující zvěř upřednostňujte jednotky s rychlostí pod 0,2 sekundy, jako je GardePro A3S (0,1 s) nebo Browning Strike Force Pro XD (0,22 s). Jednotky s rychlostí 0,3 sekundy, jako je SPYPOINT Flex-S-Dark, mohou rychle pohybující se objekty zachytit hůře.

3
Zdroj napájení

Pokud kameru používáte po celou sezónu bez údržby, zvolte SPYPOINT Flex-S-Dark ($169.99) s integrovaným solárním panelem. Pro kratší nasazení postačí standardní zařízení napájená bateriemi, jako je Bushnell Core S-4K ($150).

4
Rozlišení obrazu

Pro maximální detail nabízí Bushnell Core S-4K video ve 4K a GardePro A3S statické snímky s rozlišením 64 MP. Pokud je pro základní identifikaci dostatečné rozlišení 24 MP, Browning Strike Force Pro XD poskytuje adekvátní rozlišení za podobnou cenu.

Náš verdikt

GardePro A3S nabízí nejlepší celkový poměr ceny a výkonu pro většinu uživatelů díky ceně 72 $ za dvě jednotky, rychlosti spuštění 0,1 sekundy a absenci poplatků za předplatné, pokud zvládnete výměnu SD karty.

Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem tržišti s inzeráty.

Často kladené otázky

Která lovecká kamera má nejrychlejší spoušť?

GardePro A3S má nejrychlejší spouštěcí rychlost 0,1 sekundy, následovaný těsně Browning Strike Force Pro XD s rychlostí 0,22 sekundy.

Potřebuji předplatné pro trailové kamery s buněčným připojením?

Ano, modely s buněčným připojením, jako jsou Tactacam Reveal X Gen 3.0 a SPYPOINT Flex-S-Dark, vyžadují měsíční datové tarify pro plnou funkčnost, zatímco modely s SD kartou ne.

Která kamera je nejlepší pro dlouhodobá nasazení bez výměny baterií?

The SPYPOINT Flex-S-Dark je díky integrovanému solárnímu panelu ideální pro dlouhodobé nasazení, protože udržuje výdrž baterie bez nutnosti častého manuálního zásahu.

Jaká je nejlepší rozpočtová volba pro fotografie s vysokým rozlišením?

GardePro A3S nabízí fotografie s rozlišením 64 MP za přibližně 72 $ za balení dvou kusů, což z něj činí nejvyšší rozlišení v poměru cena/výkon mezi zařízeními bez mobilního připojení.

Zdroje

  1. Nejlepší trailové kamery za své peníze
  2. Nejlepší trailové kamery pro lov v roce 2026
  3. Nejlepší trailové kamery
  4. Nejlepší trailové kamery a technologie mobilního sledování pro rok 2026
  5. Nejlepší celkové trailové kamery

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi