Nejlepší trailové kamery 2026: Nejlepší hodnocené výběry pro lovce a milovníky outdooru

Odolná trailová kamera namontovaná na větvi stromu s rozostřeným pozadím lesa — ilustrace pro Nejlepší trailové kamery 2026: Nejvýše hodnocené tipy pro lovce a milovníky přírody

Editoriálně nezávislé. Tato stránka může obsahovat affiliate odkazy a jasně označené placené pozice — viz naše oznámení o reklamě. Placené pozice nikdy nemění pořadí hodnocení níže. Jako Amazon Associate získáváme provize z kvalifikovaných nákupů. Ceny jsou orientační ($) a často se mění; odkazy na prodejce vedou na amazon.com (USA).

Toto hodnocení hodnotí pět trailových kamer na základě rozlišení obrazu, spouštěcí rychlosti, možností připojení a celkových nákladů na vlastnictví pro sezónu 2026. Analyzovali jsme specifické hardwarové specifikace a modely předplatného, abychom identifikovali nejlepší trailové kamery 2026 pro lovce vyžadující spolehlivé vzdálené monitorování a vysoce kvalitní fotografie.

Jak jsme tyto produkty hodnotili

Specifikace rozlišení fotografií a videaMetriky spouštěcí rychlosti a dosahu detekceBuněčné připojení a náklady na datový tarifEfektivita napájení a požadavky na bateriiSnadnost nastavení a funkce vzdálené správy

Celá metodika hodnocení →

Přehled

#ProduktSkóreCenaNejvhodnější pro
1 Bushnell Core S-4K No Glow Trail Camera 9.4 $150 Uživatelé, kteří upřednostňují maximální kvalitu obrazu a spolehlivost bez průběžných poplatků za mobilní připojení
2 Moultrie Edge 2 Pro 9.2 ~$140 Lovci hledající nejvyšší rozlišení statických snímků a rychlé spuštění s integrovaným cloudovým úložištěm
3 Tactacam Reveal X 3.0 8.9 ~$120 Lovci potřebující vzdálený monitoring v otevřeném terénu bez častého vyjímání SD karet
4 SpyPoint Flex-M / Flex-M2 8.5 ~$100 Lovci šetřící rozpočet, kteří chtějí mobilní připojení bez vysokých měsíčních poplatků
5 Wildgame Innovations Terra Xtreme 16MP 8.1 $44 Rozpočtově orientovaní uživatelé potřebující více kamer pro jednoduché a rychlé nastavení
1
B

Bushnell Core S-4K No Glow Trail Camera

$150 9.4
Výhody
  • Pořizuje 4K video s hybridním režimem foto-video
  • Noční blesk bez záblesku minimalizuje rušení zvířat
  • Dosah detekce sahá až na 70 stop
  • Obsahuje dvouletou záruku
Nevýhody
  • Nejvyšší počáteční cena mezi nebuněčnými výběry za $150
  • Vyžaduje ruční vyjmutí SD karty pro přístup k datům

Vhodné pro: Uživatele upřednostňující maximální kvalitu obrazu a spolehlivost bez průběžných poplatků za buněčné připojení

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

2
M

Moultrie Edge 2 Pro

~$140 9.2
Výhody
  • Nabízí rozlišení obrazu 40MP a video 1440p se zvukem
  • Rychlá spouštěcí rychlost 0,30 sekundy zachytí rychlé pohyby
  • Blesk bez záblesku s dosahem detekce 100 stop
  • Obsahuje 8GB interní paměť plus neomezené cloudové úložiště
Nevýhody
  • Vyžaduje nastavení technologie Auto-Connect pro pokrytí více sítí
  • Závislé na podpůrném napájení ze solárního panelu nebo nabíjecí baterie pro optimální dostupnost

Vhodné pro: Lovci hledající nejvyšší rozlišení statických snímků a rychlé spuštění s integrovaným cloudovým úložištěm

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

3
T

Tactacam Reveal X 3.0

~$120 8.9
Výhody
  • Integrovaná multi-carrier SIM automaticky vybírá nejsilnější LTE síť
  • Spoušť s rychlostí 0,5 sekundy a dosah nízkého svitu IR přibližně 96 stop
  • Vestavěný GPS sleduje umístění kamery
  • Kompatibilní aplikace umožňuje vzdálené úpravy a monitoring
Nevýhody
  • Vyžaduje měsíční datový tarif od $5/měsíc
  • Infrapaprsek s nízkým svitem zůstává v noci viditelný
  • Vyžaduje 16 baterií AA pro provoz

Vhodné pro: Lovci potřebující vzdálené monitorování v otevřeném terénu bez častého vyjímání SD karet

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

4
S

SpyPoint Flex-M / Flex-M2

~$100 8.5
Výhody
  • Bezplatný buněčný tarif přenáší prvních 100 fotografií každý měsíc
  • Fotografické rozlišení 28MP s dosahem detekce 90 stop
  • Aplikace pro doprovodná zařízení integruje LTE buněčné připojení
Nevýhody
  • Nižší rozlišení videa omezené na 720p
  • Přísný limit 100 přenesených fotografií měsíčně v bezplatném plánu

Nejvhodnější pro: Rozpočtově orientované lovce, kteří chtějí mobilní připojení bez vysokých měsíčních poplatků

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezplatný odznak hodnocení

5
W

Wildgame Innovations Terra Xtreme 16MP

$44 8.1
Výhody
  • Nejnižší vstupní cena 44 $ na Walmartu
  • Jednoduchý proces nastavení pro rychlé nasazení
  • Vytváří lepší fotografie než podobně cenově dostupné modely
Nevýhody
  • Omezené možnosti přizpůsobení omezené na výběr data/času a režimu
  • Nižší strop rozlišení 16MP ve srovnání s prémiovými výběry

Vhodné pro: Rozpočtově orientovaní uživatelé potřebující více kamer pro jednoduché a rychlé nastavení

Je to váš produkt? Získejte ověřený výpis · bezpečný odznak hodnocení

Jak vybrat

1
Rozlišení vs. úložiště

Zvolte Moultrie Edge 2 Pro, pokud potřebujete 40MP fotografie a neomezené cloudové úložiště; zvolte Bushnell Core S-4K, pokud preferujete lokální správu SD karty s 4K videem.

2
Náklady na připojení

SpyPoint Flex-M nabízí bezplatnou úroveň pro prvních 100 měsíčních fotografií, zatímco Tactacam Reveal X 3.0 vyžaduje minimální předplatné 5 $/měsíc pro neomezené nahrávání.

3
Potřeby rychlosti spuštění

Pro rychle se pohybující zvěř upřednostněte Moultrie Edge 2 Pro s rychlostí spuštění 0,30 sekundy oproti SpyPoint Flex-M, který nemá specifikovanou metriku pod jednu sekundu.

4
Viditelnost v noci

Pro skutečné no-glow blesky zvolte Bushnell Core S-4K nebo Moultrie Edge 2 Pro; Tactacam Reveal X 3.0 používá low-glow IR, který zůstává v noci viditelný.

Náš verdikt

Bushnell Core S-4K je nejlepší volbou pro čistotu kvality obrazu a spolehlivost, zatímco Tactacam Reveal X 3.0 nabízí nejlepší rovnováhu mezi pohodlím mobilního připojení a hardwarovými parametry pro lovce v odlehlých oblastech.

Vyměňujete starší model? Můžete jej zdarma prodat na Bazeta, našem tržišti s inzeráty.

Často kladené otázky

Která lovecká kamera má nejrychlejší spoušť?

Moultrie Edge 2 Pro má nejrychlejší spoušť s časem 0,30 sekundy, následovaná modelem Tactacam Reveal X 3.0 s časem 0,5 sekundy.

Existuje trailová kamera s bezplatným buněčným tarifem?

Ano, SpyPoint Flex-M obsahuje bezplatný plán, který přenáší prvních 100 fotografií každý měsíc přímo do aplikace.

Jaká je nejlepší levná trailová kamera?

Wildgame Innovations Terra Xtreme 16MP je nejlevnější volba za $44, vhodná pro základní monitorovací potřeby.

Která kamera má nejdelší dosah detekce?

Moultrie Edge 2 Pro nabízí dosah detekce 100 stop, což překonuje 90 stop u SpyPoint Flex-M a 70 stop u Bushnell Core S-4K.

Zdroje

  1. Recenze nejlepších trailových kamer
  2. Průvodce nejlepšími trailovými kamerami 2026
  3. Recenze nejlepších buněčných trailových kamer
  4. Testování trailových kamer Tech Gear Lab
  5. Výběr trailových kamer Western Obsession
  6. Rady pro trailové kamery Outdoor Crusade

Hodnocení uživatelů

Načítání recenzí…
Napsat recenzi