بهترین دوچرخه برقی از نظر ارزش خرید در سال 2026
مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینکهای همکاری در فروش و جایگاههای تبلیغاتی مشخصشده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاههای تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبهبندی زیر را تغییر نمیدهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد میکنیم. قیمتها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر میکنند؛ لینکهای خردهفروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی میشوند.
ما پنج دوچرخه برقی را بر اساس برد به ازای هر مایل هزینه، توان خروجی موتور نسبت به قیمت و کاربرد عملی برای رفتوآمد روزانه ارزیابی کردیم. این رتبهبندی برای راکبان حساس به بودجهای است که به دنبال حداکثر قابلیت بدون پرداخت هزینه اضافی برای برندهای لوکس هستند.
روش رتبهبندی ما
نگاهی اجمالی
| # | محصول | امتیاز | قیمت | بهترین برای |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lectric XP4 | 9.4 | $999 | برای رفتوآمدهایی که به قابلیت حملونقل و قدرت بالا بدون پرداخت قیمتهای گزاف نیاز دارند |
| 2 | Lectric XP LITE 2.0 | 8.9 | $799 | خریداران با بودجه زیر 800 دلار که در مسیرهای مسطح تا تپههای ملایم رانندگی میکنند |
| 3 | Aventon Level 4 REC | 8.2 | $1,999 | مسافران شهری که ویژگیهای ضدسرقت و راحتی را بر قابلیت حملونقل اولویت میدهند |
| 4 | Funhang EB-C2 | 7.8 | — | برای دوچرخهسوارانی که به دنبال تعادل میان قدرت و کاربردی بودن همراه با راحتی فریم step-thru هستند |
| 5 | Canyon Citylite :ON | 7.5 | — | خریدارانی که کیفیت برند و زیباییشناسی شهری را بر هزینهبهویژگی خام ترجیح میدهند |
Lectric XP4
$999 9.4- گزینهای با موتور 750 وات به قیمت 1,099 دلار ارائه میدهد و قدرت بالا را در رده قیمتی میانی فراهم میکند
- طراحی تاشو امکان قرار دادن آن در صندوق عقب خودرو را فراهم کرده و مشکلات فضای ذخیرهسازی را حل میکند
- به سرعت نهایی 28 مایل در ساعت میرسد و با دوچرخههای سایز کامل گرانتر برابری میکند
- پرفروشترین دوچرخه برقی آمریکا که نشاندهنده قابلیت اطمینان بالا در بازار است
- هیچ ویژگی یکپارچهسازی مشخصی برای اتصال هوشمند پیشرفته ذکر نشده است
- قیمت پایه بالاتر نسبت به مدل XP LITE
مناسب برای: رفتوآمدهایی که به قابلیت حملونقل و قدرت بالا بدون پرداخت قیمتهای گزاف نیاز دارند
آیا این محصول شماست؟ درج تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان
Lectric XP LITE 2.0
$799 8.9- تنها سیستم الکتریکی 48 ولت در دسته زیر $800 که ولتاژ بالاتری نسبت به رقبا ارائه میدهد
- تا 45 مایل برد با باتری استاندارد ارائه میدهد
- شامل ترمزهای دیسکی هیدرولیکی برای قدرت ترمزگیری بهتر در این قیمت
- طراحی کلاس 2 با قابلیت شتابدهنده، امکان رانندگی بدون پدال را فراهم میکند
- به دلیل محدودیت 300 وات موتور مداوم، قویترین گزینه برای سربالایی نیست
- گلگیرها بهصورت رایگان ارائه نمیشوند و هزینه اولیه را افزایش میدهند
- حداکثر سرعت 20 مایل در ساعت محدود شده است که کمتر از XP4 است
مناسب برای: خریداران با بودجه زیر $800 که در مسیرهای مسطح تا تپههای ملایم رانندگی میکنند
آیا این محصول شماست؟ درج تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان
Aventon Level 4 REC
$1,999 8.2- دارای واحد کنترل Aventon (ACU) برای همگامسازی با گوشی هوشمند، قفل دیجیتال و ردیابی موقعیت مکانی
- شامل چراغهای راهنمای یکپارچه، رک، گلگیر و چراغها به صورت آماده از کارخانه
- دارای گواهینامه استانداردهای ایمنی UL 2849
- ترمز بازتوانی عمر باتری را افزایش داده و ایمنی را بهبود میبخشد
- با وزن 70.3 پوند، بارگذاری آن روی رک دوچرخه یا حمل آن از پلهها دشوار است
- دسترسی به پورت شارژ دشوار است و روتین شارژ روزانه را پیچیده میکند
- قیمت بالاتر، جذابیت آن را بهعنوان گزینهای «ارزشمند در برابر هزینه» در مقایسه با گزینههای زیر $1,000 محدود میکند
مناسب برای: رفتوآمدهای شهری که ویژگیهای ضدسرقت و راحتی را بر قابلیت حملونقل اولویت میدهند
آیا این محصول شماست؟ درج تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان
Funhang EB-C2
7.8- موتوری با توان اوج 1,000 وات ارائه میدهد و قدرت بالا را با قیمتی اقتصادی فراهم میکند
- دارای گواهینامه استانداردهای ایمنی UL 2849
- فریم step-thru قابل تنظیم، طیف وسیعی از قدها و پوششهای مختلف را پوشش میدهد
- شامل یک رک عقب برای کاربردهای عملی رفتوآمد
- کنترل کروز ممکن است ناپایدار باشد و قابلیت اطمینان را در مسیرهای ثابت کاهش دهد
- تعداد زیاد حالتهای حرکتی ممکن است برای کاربران ساده بیش از حد پیچیده باشد و باعث افزایش پیچیدگی شود
مناسب برای: راکبانی که به دنبال تعادل میان قدرت و کاربردی بودن با سهولت سوار شدن از طریق فریم Step-Thru هستند
آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان
Canyon Citylite :ON
7.5- اعتبار برند به دلیل ساخت باکیفیت و انتخاب قطعات
- طراحیشده برای رفتوآمد شهری با تمرکز بر سبک و یکپارچگی
- احتمالاً هزینه بالاتر از رقبای متمرکز بر بودجه مانند Lectric
- قیمتها به صورت عمومی منتشر نشدهاند — باید برای دریافت استعلام قیمت درخواست دهید
مناسب برای: خریدارانی که کیفیت برند و زیباییشناسی شهری را بر هزینهبهویژگی خام ترجیح میدهند
آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان
چگونه انتخاب کنیم
اگر بودجه شما کمتر از $800 است، Lectric XP LITE 2.0 تنها گزینهای است که دارای سیستم 48 ولت و ترمزهای دیسکی هیدرولیکی است. برای بازه قیمتی $999 تا $1,099، مدل Lectric XP4 قدرت (750 وات) و سرعت (28 مایل در ساعت) بهطور قابلتوجهی بیشتری ارائه میدهد.
اگر نیاز دارید دوچرخه را به داخل آپارتمان ببرید یا در صندوق عقب خودرو نگهداری کنید، گزینه Lectric XP4 یا XP LITE 2.0 را انتخاب کنید. وزن Aventon Level 4 REC برابر با 70.3 پوند است و قابلیت حملونقل ندارد.
برای سربالاییهای تند، از Lectric XP LITE 2.0 (300 وات مداوم) پرهیز کنید و برای گشتاور بهتر، Lectric XP4 (گزینه 750 وات) یا Funhang EB-C2 (اوج 1,000 وات) را انتخاب کنید.
اگر در جای عمومی پارک میکنید، Aventon Level 4 REC تنها انتخابی است که دارای قفل دیجیتال و ردیابی موقعیت مکانی لحظهای از طریق ACU است و قیمت بالاتر آن را توجیه میکند.
نظر ما
مدل Lectric XP4 بهترین دوچرخه برقی از نظر ارزش در برابر هزینه در سال 2026 است که قدرت 750 وات و سرعت 28 مایل در ساعت را با قیمت $1,099 ارائه میدهد. برای محدودیتهای سختگیرانه بودجه زیر $800، مدل Lectric XP LITE 2.0 همچنان پیشرو ارزش با معماری منحصربهفرد 48 ولت است.
دستگاه قدیمی خود را تعویض میکنید؟ میتوانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.
پرسشهای متداول
کدام دوچرخه برقی بیشترین برد را با کمترین قیمت دارد؟
مدل Lectric XP LITE 2.0 بردی تا 45 مایل را با قیمت $799، یا 80 مایل را با قیمت $999 با ارتقای باتری برد بلند ارائه میدهد.
آیا Aventon Level 4 REC ارزش هزینه اضافی نسبت به Lectric XP4 را دارد؟
فقط اگر به ویژگیهای ضدسرقت نیاز دارید. مدل Aventon دارای قفل دیجیتال و ردیابی موقعیت مکانی از طریق ACU است که در Lectric XP4 وجود ندارد، اما Aventon سنگینتر (70.3 lbs) است و 1,999 دلار قیمت دارد.
آیا میتوانم Funhang EB-C2 را برای جا شدن در خودرو تا کنم؟
خیر، Funhang EB-C2 دارای فریم step-thru است و مانند Lectric XP4 یا XP LITE 2.0 طراحی تاشونده ندارد.
کدام یک از این دوچرخهها دارای گواهینامه UL 2849 است؟
مدلهای Aventon Level 4 REC و Funhang EB-C2 دارای گواهینامه UL 2849 هستند.