بهترین نیروگاه قابل حمل برای کمپینگ در سال 2026

یک نیروگاه سیار مقاوم در کنار یک چادر کمپینگ پارچه‌ای — تصویرسازی برای بهترین نیروگاه سیار کمپینگ در سال 2026

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما پنج پاور استیشن قابل حمل برتر برای کمپینگ را بر اساس بهره‌وری وات‌ساعتی قابل استفاده، سرعت شارژ، نسبت وزن به ظرفیت و محدودیت‌های خاص خروجی ارزیابی کردیم. این رتبه‌بندی برای کمپینگ‌کارانی طراحی شده که به برق مطمئن خارج از شبکه برای لپ‌تاپ‌ها، گوشی‌های هوشمند و لوازم خانگی کوچک نیاز دارند و داده‌های عملکرد واقعی را بر ادعاهای بازاریابی اولویت می‌دهند.

روش رتبه‌بندی ما

بهره‌وری وات‌ساعتی قابل استفاده در بارهای کمتوان خروجی AC و قابلیت‌های X-Boostمعیارهای وزن و قابلیت حملسرعت شارژ (0-100٪)قیمت به ازای هر وات‌ساعت قابل استفادهشیمی باتری و طول عمر

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 EcoFlow Delta 2 9.4 0.61 دلار به ازای هر وات‌ساعت قابل استفاده کمپینگ‌کنندگانی که توان پایدار با وات پایین برای لوازم الکترونیکی و سبک بودن را بر ظرفیت بالای حجیم ترجیح می‌دهند.
2 Anker SOLIX C1000 Gen 2 9.1 $649 خریدارانی که به دنبال بهترین ارزش در دسته میان‌رده هستند و زمان شارژ سریع را در اولویت قرار می‌دهند.
3 Bluetti AC180 8.8 $699 خریداران میان‌رده که به ظرفیت بالاتری نسبت به EcoFlow Delta 2 یا Anker C1000 نیاز دارند و می‌توانند وزن اضافی را تحمل کنند.
4 Jackery Explorer 1000 v2 8.5 $499 کاربران عمومی کمپینگ که به تعادلی از ویژگی‌ها و گارانتی با کمترین قیمت در رده میانی نیاز دارند.
5 EcoFlow River 3 8.2 $199 کمپینگ‌های مینیمال، کوله‌گردان‌ها و چیدمان‌های فوق سبک که به برق برای گوشی‌های هوشمند و چراغ‌های کوچک نیاز دارند.
1
E

EcoFlow Delta 2

0.61 دلار به ازای هر وات‌ساعت قابل استفاده 9.4
مزایا
  • 67 درصد از ظرفیت وات‌ساعتی اعلام‌شده را در مصرف ثابت 34 وات ارائه می‌دهد و برق پایدار برای لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند را تضمین می‌کند
  • دارای دو پورت USB-C با توان خروجی 100 وات برای هر کدام جهت شارژ سریع همزمان
  • سبک‌ترین در دسته میان‌رده با وزن 27 پوند که بسته‌بندی آن را نسبت به رقبا آسان‌تر می‌کند
  • شامل یک پنل نمایشگر دقیق روی بدنه برای پایش دقیق میزان شارژ باقی‌مانده
معایب
  • فقط با درجه IP20 رتبه‌بندی شده است، به این معنی که مقاومت قابل توجهی در برابر آب برای محیط‌های کمپینگ مرطوب ندارد
  • پورت‌های AC و پورت شارژر خودرو در پشت دستگاه و جدا از پورت‌های USB و پنل اطلاعات قرار دارند که مدیریت کابل‌ها را دشوار می‌کند
  • نمایشگر با باقی‌مانده چند درصد خاموش می‌شود و ممکن است آخرین مقدار انرژی قابل استفاده را پنهان کند

مناسب برای: کمپینگ‌کارانی که برق پایدار با وات پایین برای لوازم الکترونیکی و سبک بودن را بر ظرفیت بالای حجیم ترجیح می‌دهند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

2
A

Anker SOLIX C1000 Gen 2

$649 9.1
مزایا
  • در تنها 58 دقیقه به شارژ 100٪ می‌رسد که به‌طور قابل‌توجهی سریع‌تر از اکثر رقبا است
  • ظرفیت 1,056 وات‌ساعت با توان خروجی 1,800 وات ارائه می‌دهد که برای لوازم خانگی بزرگ‌تر کمپینگ مناسب است
  • بازدهی بالا را در تست‌های لوازم خانگی بزرگ و سناریوهای نگهداری بلندمدت نشان می‌دهد
معایب
  • وزن 30.9 پوند دارد که سنگین‌تر از 27 پوند EcoFlow Delta 2 است
  • هزینه اولیه بالاتر 649 دلار در مقایسه با Jackery Explorer 1000 v2 با قیمت 499 دلار

مناسب برای: خریدارانی که به دنبال بهترین ارزش در رده میانی هستند و زمان شارژ سریع را در اولویت قرار می‌دهند.

این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
B

Bluetti AC180

$699 8.8
مزایا
  • بالاترین ظرفیت در این لیست با 1,152 وات‌ساعت را ارائه می‌دهد و زمان کارکرد طولانی‌تری نسبت به EcoFlow Delta 2 فراهم می‌کند
  • توان خروجی 1,800 وات ارائه می‌دهد و دستگاه‌های پرمصرف را به‌خوبی مدیریت می‌کند
  • شارژ کامل را در حدود 75 دقیقه انجام می‌دهد و تعادلی بین سرعت و ظرفیت ایجاد می‌کند
معایب
  • سنگین‌ترین دستگاه آزمایش‌شده با وزن 35.3 پوند که آن را برای کوله‌گردی یا فضای ذخیره‌سازی محدود، دست‌وپاگیر می‌کند
  • زمان شارژ کامل کندتر در مقایسه با چرخه 58 دقیقه‌ای Anker SOLIX C1000 Gen 2
  • بالاترین قیمت با 699 دلار، که ارزش کمتری به ازای هر وات‌ساعت نسبت به EcoFlow Delta 2 ارائه می‌دهد

مناسب برای: خریداران میان‌رده که به ظرفیت بالاتری نسبت به EcoFlow Delta 2 یا Anker C1000 نیاز دارند و می‌توانند وزن اضافی را تحمل کنند.

این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
J

Jackery Explorer 1000 v2

$499 8.5
مزایا
  • ظرفیت، توان خروجی، ویژگی‌ها و گارانتی را به‌طور مؤثری برای دسته میان‌رده متعادل می‌کند
  • از شیمی باتری LiFePO4 برای عمر طولانی‌تر در مقایسه با مدل‌های قدیمی‌تر NMC استفاده می‌کند
  • مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه در رده میانی با قیمت 499 دلار که از Anker SOLIX C1000 Gen 2 ارزان‌تر است
معایب
  • بازدهی اینورتر معمولاً 10 تا 15 درصد از انرژی ذخیره‌شده را هدر می‌دهد و توان قابل استفاده واقعی را به حدود 850 تا 900 وات‌ساعت کاهش می‌دهد
  • قطع‌کننده‌های باتری از تخلیه کامل برای حفظ عمر مفید جلوگیری می‌کنند و انرژی کل قابل دسترس را محدود می‌سازند

مناسب برای: کاربران عمومی کمپینگ که به تعادلی از ویژگی‌ها و گارانتی با کمترین قیمت در دسته میان‌رده نیاز دارند.

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
E

EcoFlow River 3

$199 8.2
مزایا
  • بسیار سبک با وزن 7.5 پوند، ایده‌آل برای چیدمان‌های مینیمال
  • فناوری X-Boost امکان تغذیه دستگاه‌هایی با توان تا 600 وات را با وجود ریتینگ اینورتر 300 وات فراهم می‌کند
  • شارژ سریع از پریز برق، 0 تا 100 درصد را در 56 دقیقه انجام می‌دهد که سریع‌تر از Bluetti AC180 است
  • شامل یکپارچگی با اپلیکیشن برای کنترل دقیق سرعت شارژ و به‌روزرسانی‌های فریم‌ور
معایب
  • ظرفیت محدود 245 وات‌ساعتی نمی‌تواند یخچال‌های کمپینگ سایز بزرگ را در طول شب روشن نگه دارد
  • ورودی خورشیدی حداکثر 110 وات محدود شده است که برای شارژ مجدد خارج از شبکه، کندتر از واحدهای بزرگ‌تر است

مناسب برای: کمپینگ‌های مینیمالیست، کوله‌گردان و ستاپ‌های فوق سبک که به برق برای گوشی‌های هوشمند و چراغ‌های کوچک نیاز دارند.

محصول شما این است؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
وزن در برابر ظرفیت

برای کوله‌گردی، EcoFlow River 3 (با وزن 7.5 پوند) را انتخاب کنید، اما به محدودیت 245 وات‌ساعتی آن توجه داشته باشید. برای کمپینگ با خودرو، Bluetti AC180 ظرفیت 1,152 وات‌ساعت ارائه می‌دهد اما با وزن 35.3 پوند، به‌طور قابل‌توجهی از EcoFlow Delta 2 با وزن 27 پوند سنگین‌تر است.

2
سرعت شارژ

اگر توقف‌های کوتاه دارید، Anker SOLIX C1000 Gen 2 در 58 دقیقه کاملاً شارژ می‌شود. Bluetti AC180 حدود 75 دقیقه و EcoFlow River 3 در 56 دقیقه شارژ کامل می‌شوند.

3
اتلاف‌های بازدهی

ناکارآمدی اینورتر را در نظر بگیرید. Jackery Explorer 1000 v2 حدود 10 تا 15 درصد از انرژی ذخیره‌شده را هدر می‌دهد و از ظرفیت نظری 1,000 وات‌ساعت، حدود 850 تا 900 وات‌ساعت توان قابل استفاده تحویل می‌دهد.

4
مقاومت در برابر آب

بیشتر واحدهای موجود در اینجا دارای رتبه IP20 هستند، مانند EcoFlow Delta 2، به این معنی که در برابر آب مقاوم نیستند. برنامه‌ریزی کنید تا در هنگام بارندگی آن‌ها را زیر سرپناه یا در کیسه ضد آب نگه دارید.

نظر ما

EcoFlow Delta 2 به دلیل تعادل بهینه بین وزن (27 پوند)، بازدهی در بارهای کم (67 درصد در 34 وات) و قیمت به ازای هر وات‌ساعت قابل استفاده (0.61 دلار)، انتخاب برتر برای اکثر کمپینگ‌کنندگان است. اگر شارژ سریع (58 دقیقه) اولویت شماست، Anker SOLIX C1000 Gen 2 را انتخاب کنید، یا برای کوله‌گردی فوق سبک، EcoFlow River 3 را.

دستگاه قدیمی خود را تعویض می‌کنید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام ایستگاه برق سریع‌تر شارژ می‌شود؟

EcoFlow River 3 در 56 دقیقه از 0 تا 100 درصد شارژ می‌شود و Anker SOLIX C1000 Gen 2 با 58 دقیقه در رتبه بعدی قرار دارد. Bluetti AC180 حدود 75 دقیقه زمان می‌برد.

Jackery Explorer 1000 v2 در واقع چه مقدار توان قابل استفاده ارائه می‌دهد؟

با اینکه ظرفیت اسمی 1,000 وات‌ساعت است، Jackery Explorer 1000 v2 به دلیل تلفات بازدهی اینورتر (10 تا 15 درصد)، حدود 850 تا 900 وات‌ساعت توان قابل استفاده ارائه می‌دهد.

آیا EcoFlow River 3 می‌تواند یخچال کمپینگ را روشن نگه دارد؟

EcoFlow River 3 ظرفیت 245 وات‌ساعتی دارد و نمی‌تواند یخچال‌های کمپینگ سایز بزرگ را در طول شب روشن نگه دارد. این دستگاه برای گوشی‌های هوشمند، چراغ‌ها و لوازم الکترونیکی کوچک مناسب‌تر است.

کدام واحد برای دستگاه‌های کم‌توان (وات پایین) بهترین است؟

EcoFlow Delta 2 برای ارائه توان پایدار با وات پایین بهینه شده است و در کشش ثابت 34 وات، 67 درصد از ظرفیت وات‌ساعتی اعلام‌شده خود را فراهم می‌کند که برای لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند ایده‌آل است.

منابع

  1. بهترین پاور استیشن‌ها برای کمپینگ
  2. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل 2026
  3. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل 2026
  4. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل برای کمپینگ 2026
  5. بهترین پاور استیشن‌های قابل حمل 2026
  6. 5 بهترین پاور استیشن قابل حمل برای کمپینگ آف‌گرید 2026

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر