بهترین دوربین شکاری از نظر ارزش در برابر قیمت در سال 2026

یک دوربین ردیابی مقاوم نصب‌شده روی تنه درخت با پس‌زمینه نرم جنگلی — تصویرسازی برای بهترین دوربین ردیابی از نظر ارزش خرید در سال 2026

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

این رتبه‌بندی شش دوربین شکاری را بر اساس سرعت شاتر، وضوح تصویر، نوع اتصال و هزینه کلی مالکیت ارزیابی می‌کند. این رتبه‌بندی برای شکارچیان و مدیران زمین طراحی شده است که به دنبال راه‌حل‌های پایش مطمئن هستند و تعادلی بین هزینه اولیه سخت‌افزار و هزینه‌های جاری اشتراک یا نگهداری برقرار می‌کنند.

روش رتبه‌بندی ما

سرعت تریگر (ثانیه)رزولوشن تصویر (مگاپیکسل/ویدیو)نوع اتصال (سلولاری در برابر کارت SD)الزامات منبع تغذیههزینه اولیه سخت‌افزاربرد تشخیص (فوت)

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 GardePro A3S 9.4 حدود 72 دلار (فروش به صورت بسته 2 عددی) کاربران کم‌بودجه که به تصاویر با وضوح بالا بدون هزینه اشتراک ماهانه نیاز دارند
2 Tactacam Reveal X Gen 3.0 9.1 حدود 85 دلار (تک عدد)؛ حدود 170 دلار (بسته 2 عددی) شکارچیان و مدیران زمین که به پایش سیم‌کارتی مطمئن با حداقل دردسر در راه‌اندازی نیاز دارند
3 Bushnell Core S-4K 8.8 $150 عکاسی حیات‌وحش با نیاز به ویدیو و تصاویر باکیفیت و رزولوشن بالا
4 SPYPOINT Flex-S-Dark 8.5 $169.99 استقرارهای طولانی‌مدت و کم‌نگهداری که در آن‌ها عمر باتری و پنهان‌کاری اولویت دارند
5 Browning Strike Force Pro XD 8.2 $169.99 مناطق پرتردد که سرعت بالای شاتر برای ثبت تصاویر سوژه‌های متحرک حیاتی است
6 Moultrie Edge 3 Pro 7.9 ~$56 شناسایی سیم‌کارتی در مسیرهای پرتردد حیوانات (Scrape lines)
1
G

GardePro A3S

حدود 72 دلار (فروش به صورت بسته 2 عددی) 9.4
مزایا
  • عکس‌های 64 مگاپیکسلی و ویدیوی 1296p را با استفاده از سنسور Starvis برای عملکرد در نور کم ثبت می‌کند
  • دارای سرعت شات سریع 0.1 ثانیه برای ثبت سوژه‌های با حرکت سریع
  • شامل رتبه ضدآب IP66 و برد دید در شب تا 100 فوت
  • بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه برای عملکرد پایه
معایب
  • نیاز به برداشت فیزیکی کارت‌های SD دارد که بوی انسان و اختلال را به محل وارد می‌کند
  • گزارش‌های گاه‌به‌گاه از خرابی دستگاه پس از دوره‌های طولانی استفاده

مناسب برای: کاربران کم‌هزینه که به تصاویر با رزولوشن بالا بدون نیاز به اشتراک ماهانه نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ درج تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان

2
T

Tactacam Reveal X Gen 3.0

حدود 85 دلار (تک عدد)؛ حدود 170 دلار (بسته 2 عددی) 9.1
مزایا
  • انتقال سلولی 4G LTE با اتصال خودکار، نیاز به بررسی دستی کارت SD را از بین می‌برد
  • عکس‌های 4K و ویدیوی 1080p را با فلش IR کم‌نور برای پنهان‌کاری ثبت می‌کند
  • اپلیکیشن موبایل شامل تحلیل آهو، نقشه‌برداری و یکپارچگی با داده‌های آب‌وهوایی است
  • از شبکه‌های سلولار چند اپراتوری برای پوشش‌دهی گسترده‌تر پشتیبانی می‌کند
معایب
  • برای عملکرد کامل به طرح داده ماهانه نیاز دارد که هزینه‌های بلندمدت را افزایش می‌دهد
  • برای استقرارهای فصلی توصیه می‌شود از پنل خورشیدی استفاده کنید تا عمر باتری حفظ شود

مناسب برای: شکارچیان و مدیران زمین که به پایش سلولار قابل اعتماد با حداقل دردسر راه‌اندازی نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
B

Bushnell Core S-4K

$150 8.8
مزایا
  • ثبت ویدیو با وضوح 4K برای تصاویر با جزئیات بالا از حیات وحش
  • دارای سرعت شات سریع 0.2 ثانیه مناسب برای شکار حیوانات فعال
  • شامل فلش بدون نور (no-glow) برای کاهش آزار حیوانات
  • محدوده تشخیص 110 فوتی برای پوشش مناطق وسیع
معایب
  • اتصال غیرسلولی نیازمند بررسی دستی کارت SD است
  • هزینه اولیه بالاتر در مقایسه با جایگزین‌های ارزان‌قیمت مبتنی بر کارت SD

مناسب برای: عکاسی حیات وحش که به ویدیو و تصاویر با وضوح بالا نیاز دارد

محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
S

SPYPOINT Flex-S-Dark

$169.99 8.5
مزایا
  • پنل خورشیدی یکپارچه عمر باتری را برای استقرارهای طولانی‌مدت افزایش می‌دهد
  • استفاده از LEDهای بدون نور (No-glow) برای حفظ مخفی‌کاری در شرایط کم‌نور
  • ثبت تصاویر 40 مگاپیکسلی از طریق ارسال سلولی به اپلیکیشن‌های موبایل
  • طراحی‌شده برای عملکرد کم‌نگهداری در مکان‌های دورافتاده
معایب
  • برای انتقال داده به اشتراک سلولار نیاز دارد
  • سرعت شاتر 0.3 ثانیه، کندتر از رقبای برتر مانند GardePro A3S

مناسب برای: استقرارهای طولانی‌مدت با نیاز کم به نگهداری، جایی که طول عمر باتری و مخفی‌کاری اولویت دارند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
B

Browning Strike Force Pro XD

$169.99 8.2
مزایا
  • دارای سرعت شاتر سریع 0.22 ثانیه برای ثبت سوژه‌های متحرک
  • شامل رتبه ضدآب IP67 برای محیط‌های سخت بیرونی
  • محدوده تشخیص 120 فوتی برای پوشش گسترده‌تر
  • رزولوشن 24MP مناسب برای وظایف شناسایی استاندارد را فراهم می‌کند
معایب
  • اتصال غیرسلولی نیازمند بررسی دستی کارت SD است
  • قیمت بالاتر نسبت به دستگاه‌های مشابه بدون سیم‌کارت مانند GardePro A3S

مناسب برای: مناطق پرتردد که سرعت بالای شاتر برای ثبت تصاویر سوژه‌های متحرک حیاتی است

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه‌بندی رایگان

6
M

Moultrie Edge 3 Pro

~$56 7.9
مزایا
  • تصاویر با رزولوشن 50MP برای شناسایی دقیق سوژه ثبت می‌کند
  • شامل قابلیت‌های تشخیص آهو توسط هوش مصنوعی و برچسب‌گذاری GPS در اپلیکیشن
  • امکان اتصال سیم‌کارتی برای انتقال داده از راه دور
  • هزینه اولیه سخت‌افزاری پایین‌تر در مقایسه با سایر مدل‌های سلولار
معایب
  • سرعت شات 0.3 ثانیه است که از رقبا کندتر عمل می‌کند
  • اعداد مربوط به وضوح ویدیو در منابع مختلف متفاوت است و این موضوع باعث عدم قطعیت در مشخصات فنی می‌شود

مناسب برای: شناسایی سیم‌کارتی در مسیرهای پرتردد حیوانات (Scrape lines)

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
نوع اتصال

اگر نمی‌توانید مکرراً به محل مراجعه کنید، مدل‌های سلولار مانند Tactacam Reveal X (حدود 85 دلار) را انتخاب کنید، اما برای طرح‌های داده ماهانه بودجه در نظر بگیرید. اگر می‌توانید کارت‌ها را به‌صورت فیزیکی بردارید تا از هزینه اشتراک جلوگیری کنید، مدل‌های مبتنی بر کارت SD مانند GardePro A3S (حدود 72 دلار برای دو عدد) را انتخاب کنید.

2
نیازهای سرعت شاتر

برای شکار حیوانات با حرکت سریع، به دستگاه‌هایی با سرعت زیر 0.2 ثانیه مانند GardePro A3S (0.1s) یا Browning Strike Force Pro XD (0.22s) اولویت دهید. دستگاه‌هایی با سرعت 0.3 ثانیه مانند SPYPOINT Flex-S-Dark ممکن است عبورهای سریع را از دست بدهند.

3
منبع تغذیه

اگر می‌خواهید دوربین را برای یک فصل کامل بدون نگهداری مستقر کنید، مدل SPYPOINT Flex-S-Dark (169.99 دلار) با پنل خورشیدی یکپارچه آن را انتخاب کنید. برای استقرارهای کوتاه‌مدت، دستگاه‌های استاندارد با باتری مانند Bushnell Core S-4K (150 دلار) کافی هستند.

4
وضوح تصویر

برای حداکثر جزئیات، Bushnell Core S-4K ویدیوی 4K و GardePro A3S عکس‌های 64MP ارائه می‌دهند. اگر 24MP برای شناسایی اولیه کافی است، Browning Strike Force Pro XD در محدوده قیمتی مشابه، رزولوشن مناسبی ارائه می‌دهد.

نظر ما

GardePro A3S بهترین ارزش کلی برای اکثر کاربران است، زیرا دو دستگاه را با قیمت 72 دلار ارائه می‌دهد، سرعت شاتر 0.1 ثانیه دارد و هزینه اشتراک ندارد، به شرطی که بتوانید عملیات استخراج کارت SD را مدیریت کنید.

دستگاه قدیمی خود را تعویض می‌کنید؟ می‌توانید آن را به صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام دوربین تله سریع‌ترین سرعت شات را دارد؟

دستگاه GardePro A3S با سرعت شات 0.1 ثانیه سریع‌ترین است، پس از آن Browning Strike Force Pro XD با سرعت 0.22 ثانیه قرار دارد.

آیا برای دوربین‌های شکاری سلولار به اشتراک نیاز دارم؟

بله، مدل‌های سیم‌کارتی مانند Tactacam Reveal X Gen 3.0 و SPYPOINT Flex-S-Dark برای عملکرد کامل به بسته‌های ماهانه داده نیاز دارند، در حالی که مدل‌های کارت SD چنین نیازی ندارند.

کدام دوربین برای استقرارهای طولانی‌مدت بدون نیاز به تعویض باتری بهترین گزینه است؟

دستگاه SPYPOINT Flex-S-Dark به دلیل پنل خورشیدی یکپارچه که عمر باتری را بدون مداخله دستی مکرر حفظ می‌کند، برای استقرارهای طولانی‌مدت بهترین گزینه است.

بهترین گزینه ارزان‌قیمت برای عکس‌های با وضوح بالا چیست؟

دستگاه GardePro A3S عکس‌های 64 مگاپیکسلی را با قیمت تقریبی 72 دلار برای بسته دو عددی ارائه می‌دهد و آن را به گزینه‌ای با بالاترین وضوح به ازای هر دلار در میان دستگاه‌های غیرسلولار تبدیل می‌کند.

منابع

  1. بهترین دوربین‌های شکاری از نظر ارزش خرید
  2. بهترین دوربین‌های شکاری 2026
  3. بهترین دوربین‌های شکاری (Trail Cameras)
  4. بهترین دوربین‌های شکاری و فناوری‌های شناسایی سلولی برای 2026
  5. بهترین دوربین‌های شکاری کلی

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر