بهترین تردمیل برای دویدن در 2026: مدل‌های برتر امتیازآورده برای استفاده خانگی

یک جفت کفش دویدن روی نوار نقاله تردمیل — تصویر برای بهترین تردمیل برای دویدن در سال 2026: مدل‌های برتر برای استفاده خانگی

مستقل از نظر ویرایشی. این صفحه ممکن است شامل لینک‌های همکاری در فروش و جایگاه‌های تبلیغاتی مشخص‌شده باشد — به افشای تبلیغات ما مراجعه کنید. جایگاه‌های تبلیغاتی هرگز ترتیب رتبه‌بندی زیر را تغییر نمی‌دهند. به عنوان شریک آمازون، از خریدهای واجد شرایط کسب درآمد می‌کنیم. قیمت‌ها تقریبی ($) هستند و اغلب تغییر می‌کنند؛ لینک‌های خرده‌فروشان به amazon.com (آمریکا) منتهی می‌شوند.

ما شش تردمیل خانگی پیشرو را بر اساس قدرت موتور، محدوده شیب، ابعاد کف و سازگاری با اکوسیستم ارزیابی کردیم تا بهترین تردمیل برای دویدن در سال 2026 را شناسایی کنیم. این رتبه‌بندی برای دوندگان جدی خانگی طراحی شده است که دوام، ویژگی‌های تمرینی خاص مانند شیب منفی یا اینتروال‌های پرسرعت و ارزش در برابر قیمت را اولویت می‌دهند.

روش رتبه‌بندی ما

قدرت موتور (CHP)محدوده شیب مثبت/منفیاندازه عرشه و ظرفیت وزناکوسیستم و الزامات اشتراکقیمت و گارانتی

روش‌شناسی کامل رتبه‌بندی ←

نگاهی اجمالی

#محصولامتیازقیمتبهترین برای
1 NordicTrack Commercial 1750 9.4 $2,299 دوندگانی که به دنبال دستگاهی همه‌کاره با تمرین شیب منفی و ارزش بازفروش بالا هستند
2 Sole F80 9.1 — دوندگانی که طول عمر و دوام را بر ویژگی‌های دیجیتال چشمگیر ترجیح می‌دهند
3 Horizon 7.0 AT 8.8 زیر 1,000 دلار دوندگان با بودجه محدود که به دنبال عملکرد جدی برای اینتروال‌ها بدون قیمت‌های پرمیوم هستند
4 Horizon 7.8 AT 8.6 $1,999 دوندگان خانگی که به دنبال سکوی محکم هستند بدون اینکه در یک اکوسیستم تناسب اندام قفل شوند
5 NordicTrack Commercial 2450 8.4 $2,499+ کاربران حرفه‌ای نیازمند اینتروال‌های سریع (14 مایل در ساعت) و تمرین شیب منفی
6 Peloton Tread 8.0 $3,295 کاربرانی که به‌شدت در اکوسیستم Peloton یکپارچه شده‌اند و کلاس‌های هدایت‌شده را اولویت می‌دهند
1
N

NordicTrack Commercial 1750

$2,299 9.4
مزایا
  • موتور 3.5 اسب بخار مداوم (CHP) بارهای دویدن مداوم را مدیریت می‌کند
  • قابلیت شیب منفی تا -3٪ برای تمرینات سرازیری
  • صفحه‌نمایش لمسی 16 اینچی با تمرینات تنظیم‌شونده خودکار iFit
  • ارزش بازفروش بالا و شهرت دوام
معایب
  • اندازه بزرگ نیازمند فضای کف قابل‌توجه است
  • پیشنهاد مکرر اشتراک iFit با وجود امکان استفاده بدون آن

مناسب برای: دوندگانی که به دنبال دستگاهی همه‌کاره با قابلیت تمرین شیب منفی و ارزش بازفروش بالا هستند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان

2
S

Sole F80

9.1
مزایا
  • موتور 3.5 CHP رقابت با رقابتی‌های پرمیوم
  • طراحی تاشو، فضای کمتری هنگام عدم استفاده اشغال می‌کند
  • دوام ساخت تانک‌مانند با بالشتک‌گذاری عالی
  • کف پهن برای گام‌برداری راحت
معایب
  • فاقد قابلیت شیب منفی (Decline) موجود در مدل NordicTrack 1750
  • بدون اکوسیستم صفحه‌نمایش لمسی یکپارچه مانند iFit یا Peloton

مناسب برای: دوندگانی که دوام و ماندگاری را بر ویژگی‌های دیجیتال چشمگیر اولویت می‌دهند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

3
H

Horizon 7.0 AT

زیر 1,000 دلار 8.8
مزایا
  • موتور 3.0 اسب بخار مداوم (CHP) از تمرینات اینتروال پشتیبانی می‌کند
  • محدوده شیب 15٪ برای شبیه‌سازی کوهستان
  • سطح دویدن 60 در 20 اینچ
  • پاسخ سریع تسمه برای دویدن‌های تمپو
معایب
  • موتور 3.0 اسب بخار پیوسته (CHP) در مقایسه با رقبا با 3.5 اسب بخار پیوسته
  • عدم وجود تنظیم شیب منفی برای تمرین سرازیری

مناسب برای: دوندگان حساس به بودجه که به دنبال عملکرد جدی برای تمرینات اینتروال بدون قیمت‌های پریمیوم هستند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

4
H

Horizon 7.8 AT

$1,999 8.6
مزایا
  • اندازه تسمه 22 در 60 اینچ برای گام‌برداری عریض‌تر
  • کنترل‌های فیزیکی QuickDial برای تغییر سرعت آسان
  • گارانتی مادام‌العمر برای شاسی و موتور
  • پشتیبانی از Bluetooth FTMS برای یکپارچگی با اپلیکیشن Peloton
معایب
  • بسیار سنگین (~330 پوند) که تحویل به طبقات بالا را دشوار می‌سازد
  • بدون صفحه‌نمایش سرگرمی داخلی
  • با پریزهای GFCI طبق مشخصات فعلی سازگار نیست

مناسب برای: دوندگان خانگی که به دنبال یک سکوی محکم هستند اما نمی‌خواهند در یک اکوسیستم تناسب اندام قفل شوند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

5
N

NordicTrack Commercial 2450

$2,499+ 8.4
مزایا
  • موتور 4.25 اسب بخار پیوسته (CHP) برای اینتروال‌های با شدت بالا
  • حداکثر سرعت 14 مایل در ساعت که از اکثر رقبا بیشتر است
  • صفحه‌نمایش لمسی چرخشی 24 اینچی
  • ظرفیت تحمل وزن 400 پوند
معایب
  • قیمت بالاتر نسبت به مدل 1750 برای ویژگی‌های اصلی مشابه
  • محدوده شیب حداکثر 12٪ است، در مقابل 15٪ در مدل‌های Horizon

مناسب برای: کاربران پرمیوم که به اینتروال‌های سریع (14 مایل در ساعت) و تمرین شیب منفی نیاز دارند

آیا این محصول شماست؟ درج لیست تأییدشده دریافت کنید · نشان رتبه رایگان

6
P

Peloton Tread

$3,295 8.0
مزایا
  • صفحه‌نمایش لمسی 21.5 اینچی برای کلاس‌های غوطه‌ورکننده
  • حداکثر سرعت 12.5 مایل در ساعت
  • محدوده شیب 12.5٪
معایب
  • بالاترین قیمت با 3,295 دلار
  • ظرفیت وزن پایین‌تر 300 پوند در مقایسه با Horizon 7.8 AT (375 پوند)
  • تسمه کوچک‌تر 20 در 59 اینچ نسبت به Horizon 7.8 AT (22 در 60 اینچ)

مناسب برای: کاربرانی که به‌طور عمیق در اکوسیستم Peloton ادغام شده‌اند و کلاس‌های هدایت‌شده را اولویت می‌دهند

آیا این محصول شماست؟ دریافت لیست تأییدشده · نشان رتبه رایگان

چگونه انتخاب کنیم

1
قدرت موتور برای اینتروال‌ها

برای دویدن پرسرعت مداوم، موتوری با حداقل 3.5 CHP (مانند NordicTrack 1750 یا Sole F80) را انتخاب کنید؛ موتور 3.0 CHP (مانند Horizon 7.0 AT) برای دویدن‌های تمپوی متوسط کافی است.

2
نیاز به تمرین شیب منفی

اگر برای شبیه‌سازی سرازیری به تمرین با شیب منفی نیاز دارید، مدل‌های NordicTrack Commercial 1750 یا 2450 را انتخاب کنید که شیب منفی 3٪ ارائه می‌دهند؛ مدل‌های Horizon و Peloton حداکثر شیب منفی 0٪ دارند.

3
فضا و ظرفیت وزن

برای دوندگان سنگین‌تر یا با گام‌های بلندتر، Horizon 7.8 AT ظرفیت 375 پوند و عرض تسمه 22 اینچ را ارائه می‌دهد، در حالی که Peloton Tread ظرفیت را به 300 پوند محدود می‌کند.

4
اکوسیستم اشتراک

Horizon 7.8 AT از اپلیکیشن‌های Peloton با پشتیبانی از Bluetooth FTMS بدون اشتراک اجباری پشتیبانی می‌کند، برخلاف اکوسیستم iFit نوردیک‌ترک که به سمت عضویت‌های پولی فشار می‌آورد.

نظر ما

NordicTrack Commercial 1750 به دلیل موتور متعادل 3.5 اسب بخار پیوسته، قابلیت شیب منفی تا -3٪ و ارزش بازفروش بالا، بهترین تردمیل برای دویدن در سال 2026 است. برای دوندگان با بودجه محدود، Horizon 7.0 AT زیر 1,000 دلار بهترین نسبت عملکرد به قیمت را ارائه می‌دهد.

می‌خواهید مت قدیمی خود را تعویض کنید؟ می‌توانید آن را به‌صورت رایگان در Bazeta، بازار خرید و فروش ما، به فروش برسانید.

پرسش‌های متداول

کدام تردمیل بالاترین سرعت نهایی را دارد؟

NordicTrack Commercial 2450 به سرعت 14 مایل در ساعت می‌رسد، در حالی که مدل‌های NordicTrack 1750، Horizon 7.0 AT و Horizon 7.8 AT حداکثر به 12 مایل در ساعت می‌رسند.

آیا برای NordicTrack 1750 به اشتراک نیاز دارم؟

خیر، NordicTrack Commercial 1750 بدون اشتراک iFit کاملاً کار می‌کند، هرچند تمرینات خودکار تنظیم‌شونده هدایت‌شده به سرویس پولی نیاز دارند.

کدام تردمیل برای دوندگان سنگین‌وزن بهترین است؟

NordicTrack Commercial 2450 با ظرفیت وزن 400 پوند، بالاترین ظرفیت وزن را دارد و پس از آن Horizon 7.8 AT با 375 پوند قرار دارد.

آیا می‌توانم از کلاس‌های Peloton روی تردمیل‌های غیر Peloton استفاده کنم؟

بله، Horizon 7.8 AT از Bluetooth FTMS برای یکپارچه‌سازی با اپلیکیشن Peloton پشتیبانی می‌کند و به شما امکان می‌دهد از کلاس‌های آن‌ها بدون خرید Peloton Tread استفاده کنید.

منابع

  1. بهترین تردمیل‌ها برای دوندگان 2026
  2. بهترین تردمیل‌ها برای دویدن
  3. بهترین تردمیل‌های خانگی برای دویدن 2026
  4. بهترین تردمیل برای دویدن
  5. بهترین تردمیل برای دوندگان
  6. بهترین تردمیل برای دویدن

نظرات کاربران

در حال بارگذاری نظرات…
نوشتن نظر